Pierwszy film z gry GRID 2 - zobacz gameplay

z dnia 2012-09-28
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
30 komentarzy Dyskutuj z nami

Wygląda dobrze, a ma być lepiej

GRID 2 gra gameplay

Co prawda GRID 2 zapowiada się na lekko kontrowersyjną grę, ale mimo tego sięgnie po nią zapewne mnóstwo graczy.

Codemasters potwierdziło prace nad tą produkcją na początku sierpnia. Wśród zapowiedzi kilku nowości, gracze skupili się głównie na jednej rzeczy. W grze zabraknąć ma widoku z kokpitu i nie wszystkim się to podoba.

Producent nie zamierza jednak zmieniać swoich planów. Takie wnioski wyciągnąć można przynajmniej po obejrzeniu nowych materiałów z gry.

W sieci pojawiły się pierwsze zapisy fragmentów rozgrywki. Możemy zaobserwować na nich ostrą jazdę na wybrzeżu Kalifornii oraz ulicach Chicago, a wszystko to z widokiem na... maskę. Mimo tego, całość wygląda naprawdę dobrze, a przecież do ukończenia prac nad grą jeszcze sporo czasu.
GRID 2 pojawić ma się na PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3. Gra zadebiutuje prawdopodobnie latem przyszłego roku.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Źródło: vg247, officialplaystationmagazine

marketplace

Komentarze

30
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jak na Pre - Alphe to nie jest źle : ) Gra prezentuje się dobrze, mam nadzieję, że godnie zastąpi pierwszą cześć.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ten uliczny wyścig w Chicago.
  Jego początek był taki jak w GRID 1.
 • avatar
  Sorry ale taka gra bez widoku z kabiny to jest ogromna plama twórców.

  GRID I był grą wyjątkową i nawet idealną. Miał niesamowitą grywalność. Fakt uwielbiam most wanted i tam to normalne ze nie mam widoku z kabiny ale grze typu GRID zrobienie takie czegoś to masakra. Grid umarł
 • avatar
  Sądzę że się nawrócą. Kamera z kabiny w tym przypadku jest niesamowicie potrzebna bo zupełnie zmienia odbiór gry. Urozmaica ją i wydłuża.

  Jak na pierwsze gameplaye to jest dobrze. Ba! jest bardzo dobrze. Oby nie zepsuli potencjału i nie zbrukali nazwy pierwszego GRIDa.
 • avatar
  ja przeszedłem GRID'a kilka razy, zawsze z kamerą ze środka, destruction derby na ósemce to najprzyjemniejsza trasa ze wszystkich bo raz że trzeba doskonale jeździć a dwa że trzeba mieć odrobinę farta żeby wygrać :) nie ma kamery z kabiny, to nawet nie warto na tą grę patrzeć.
 • avatar
  Hmmm... mam nadzieję że grafikę jeszcze mocno poprawią, ale jest ok. Widok z kokpitu musi być! To tylko samochodówka i auta mają się prezentować jak prawdziwe! Zniszczenia być muszą. Technologia i silniki graficzne dziś potrafią dać o wiele więcej niż nam producenci dają... Więc może tak zrobią w końcu grę na którą od samego patrzenia będzie chciało się kupić a po zagraniu nie będzie się dało oderwać...
 • avatar
  Wygląda identycznie jak poprzednik... widać ten sam silnik ego, z którego już więcej nie wycisną niestety. Ale przynajmniej wymagania będą niskie i wszystkim pójdzie.

  Dziękuję wam konsole starej generacji...
 • avatar
  GRID 2 vs NFS Most WAnted będzie ciekawie. ;]
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Dla mnie ta gra już jest skreślona z powodu usunięcia widoku z kokpitu.
  Zaloguj się
  -17
 • avatar
  Z gameplayi widzę, że póki co jest kod AI żywcem wyciagnięte z GRID'a i przetransportowane do generatora AI z Dirt 3
  Zaloguj się
 • avatar
  codemasters robi epickie wyscigi i poraz kolejny pokazuje swoja wyzszosc do momentu kiedy nie zaczna kombinowac tak jak w przypadku dirta :/ obranie kierunku na prezentowanie zawodow i cyrku z USA kolmpetnie nie przyjelo sie w europie i duza ilosc fanow jest zawiedzina ze zniszczyli legendarna serie... mam nadzieje ze nie popelnia tego bledu z seria GRID
  Zaloguj się
 • avatar
  Moim zdaniem na razie ciężko oceniać ów materiał. Raz, że nie jest to materiał najlepszej jakości, a dwa jak niektórzy wspomnieli to bardzo wczesna wersja. Do czasu ukończenia produktu może się jeszcze wiele zmienić. GRID był świetną ścigałką mimo, że nie był to symulator. Także grunt by następna część nie była chociaż gorsza i to już będzie plusik :)
 • avatar
  dlaczego ten artykuł drugi raz jest na głównej?
 • avatar
  Całe szczęście ostatnie gry z codemasters dobrze chodzą na AMD to trynity da radę :)
 • avatar
  Ło matko, chyba większy arcade niż pierwsza część. No to nie GT5, żeby dawali te same tory...
 • avatar
  niech zrobią tylko efekciarskie, fajne zniszczenia bo w jedynce najwięcej czasu spędziłem na hardkorowych dzwonach i oglądaniu powtórek
 • avatar
  Czy może orientuje się ktoś na jakich systemach to będzie chodzić?