Na topie

iOS 11 w wersji beta 5

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Systemy operacyjne

Kategoria: Mobile Systemy operacyjne Tematyka: Apple iOS Producenci: Apple

Apple udostępniło kolejną wersję beta systemu iOS 11. Zmiany koncentrują się głównie na poprawie optymalizacji i eliminacji błędów.

  • iOS 11 w wersji beta 5
A A

Apple powoli kończy prace nad nową odsłoną systemu iOS. Przed premierą finalnego wydania jak zawsze odbywają się beta testy. Osoby zapisane do programu dla deweloperów pobierać mogą już iOS 11 w wersji beta 5.

Zmiany koncentrują się głównie na poprawie optymalizacji i eliminacji zgłaszanych przez użytkowników błędów. Względem poprzedniej bety da się jednak zauważyć także kilka nowości. Zmieniono niektóre ikony (Aparat, Ustawienia), w centrum sterowania pojawiła się nowa ikona Now Playing, a przednia kamera otrzymała kilka dodatkowych ustawień.

Warto zauważyć, że usunięto synchronizację wiadomości z iCloud. Opcja ta ma podobno powrócić, ale nie jest jasne kiedy. Poniżej prezentujemy kilka screenów z interfejsu.

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

iOS 11 w wersji beta 5iOS 11 w wersji beta 5

Finalne wydanie iOS 11 pojawi się jesienią. Jeśli jesteście ciekawi, które urządzenia otrzymają aktualizację to odsyłamy do naszej wcześniejszej publikacji poświęconej tej kwestii.

Źródło: Apple

Odsłon: 3506 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!