Gry komputerowe

Kholat opóźniony - polski horror pojawi się dopiero w czerwcu

opublikowano przez w dniu 2015-03-31

Warte podkreślenia jest to, iż fabuła nawiązuje do prawdziwych wydarzeń znanych jako Tragedia na Przełęczy Diatłowa.

Kholat gra

Polskie studio IMGN.PRO poinformowało o opóźnieniu premiery gry Kholat. Być może jest to informacja o tyle pozytywna, iż o tytule tym usłyszeć mogła będzie większa liczba graczy.

Odnajdą się tutaj fani gatunku survival horror, a bez wątpienia warte podkreślenia jest to, iż fabuła nawiązuje do prawdziwych wydarzeń znanych jako Tragedia na Przełęczy Diatłowa. Akcja rozgrywać będzie się zatem w górach Ural, a zadaniem gracza będzie wyjaśnienie tej tajemniczej historii.

Chociaż padły zapewniania, iż Kholat jest już niemal gotowy to jednak zdecydowano się opóźnić premierę gry. Tym samym, zamiast w kwietniu zagramy 10 czerwca - na PC.

"Nasza decyzja o przesunięciu premiery Kholat wynika z szacunku jakim darzymy graczy, dlatego nie mogliśmy pozwolić sobie na dostarczenie gry niedoszlifowanej w jakimkolwiek wymiarze. Jako niezależne studio dysponujemy komfortem, który daje nam możliwość podjęcia takich działań, bez względu na zewnętrzną presję wydawniczą. Aktualnie Kholat jest już niemal ukończony, a dodatkowy uzyskany czas zostanie poświęcony na testy, optymalizację oraz eliminację błędów."


Źródło: kholat

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wydają grę w okresie, w którym gatunek horrorów leży już praktycznie poszarpany na ziemi. Trailer całkowicie przeciętny i przypominający dosłownie wszystkie inne trailery gier thriller'owych.
  Może poleciał lekki hejt, ale prawda jest taka, że na razie nie ma tu nic co mogło by tą grę wyróżnić, a szkoda ;/
  Zaloguj się
 • avatar
  ten filmik tak mnie przestraszył że boje się cokolwiek złego napisać o tej grze
 • avatar
  poczatek filmu nieco mnie zachecil, tak klimat polskiego pogorza...ale potem....no wlasnie...nic sie nie wydarzylo, zadnych ciarek na plecach, wlosy na rekach i karku nie podniosly sie... :/
 • avatar
  która to już przesunięta premiera w 2015?
  Zaloguj się