Gry

Kolejny zwiastun przybliżający życie w świecie Fallout 76

z dnia 2018-09-08
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

W Fallout 76 można będzie wykorzystać arsenał nuklearny. W tym celu trzeba jednak podjąć pewne wysiłki, a skutków przeprowadzonego ataku nigdy nie przewidzimy do końca.

Nie da się ukryć, że Bethesda ma ciekawy sposób na promowanie gier z serii Fallout. Również w przypadku nadchodzącego Fallout 76 producent postarał się o serię wartych uwagi materiałów wideo. Cykl „Oto wychodzisz!” systematycznie się rozrasta, można już rzucić okiem na kolejny odcinek.

Jak zwykle w humorystyczny sposób potraktowano tu wybrany aspekt rozgrywki. Tym razem padło na arsenał nuklearny. Tak, w Fallout 76 można z niego korzystać, chociaż będzie wiązało się to z pewnym wysiłkiem, koniecznością zdobycia kodów startowych.

„Życie poza Kryptą 76 może okazać się trudniejsze, niż ktokolwiek przypuszczał. Najnowszy odcinek pomoże ci w zyskaniu przewagi nad każdym wrogiem, który stanie ci na drodze. A wszystko dzięki atomówkom.”


Premierę Fallout 76 zaplanowano na 14 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Warto jednak pamiętać, że w październiku można będzie sprawdzić rozgrywkę podczas beta testów, chociaż te nie będą niestety otwarte.

Źródło: Bethesda Polska

marketplace

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bardzo Pokojowe rozwiązanie konfliktu ;p
  Zaloguj się
 • avatar
  Bethesda nie kuma klimatu Fallouta i jedzie na obecnie popularnych battle royale. A co zrobic zeby sie wyroznic? Dac atomowki.
  W serii gier które były przestrogą przed atomową zagładą.
 • avatar

  Nie zapowiada się zbyt ciekawie... Ogólnie lubię klimat Fallout, ale dostępne materiały zapowiadają rozwój postaci w oparciu o karty. A karty mocno kojarzą się ze sklepikiem, zatem pojawia się kilka pytań. Czy karty z perkami i atrybutami będą dostępne za prawdziwe pieniądze? Czy pojawią się karty "premium"?

  Zaloguj się
 • avatar
  przecie to jakaś imitacja fallouta ;/
 • avatar
  Ja się zastanawiam czemu spora częśc ludzi jest tak negatywnie nastawiona do F76.

  Od początku było wiadome że to nie będzie typowy RPG Bethsesdy, przecieki tak samo mówiły ze ludzie się rozczarują jeśli zakładają ze to będzie zwyczajna gra.

  To jest Multiplayer w klimatach Fallouta, na mapie 4x F4 masz 24 graczy, na dodatek Snadbox w zasadzie bo leziesz i robisz co chcesz.

  Ja się cieszę że w końcu powstało coś w klimacie Fallouta w co będę mógł pograć z przyjaciółmi.

  Potem będzie wsparcie dla prywatnych Serwerów z własnymi regułami i modami, a potem pewnie jakaś miła grupa moderów zrobi z tego Fallout Miami czy Fallout Cascadia dla coopa ;)
  Zaloguj się
  -1
 • avatar
  Robi się... biednie. Im więcej filmików tym gorzej to widzę. Zapewne ta część przyciągnie gamerów od multi ale RPGowcy mają prawo się czuć mocno zawiedzeni. To zabijanie porządnej marki. Osobiście dziwię się że równolegle nie pracowali nad tym tytułem: jeden fabularny drugi multi. Byłoby to novum - a i poszerzyłoby to znacznie grono graczy :)
  Już F4 trącil myszką i chyba jednak był wyznacznikiem w którym kierunku to wszystko pójdzie.
  Zaloguj się