Na topie

Kultowa bijatyka trafi na Androida i iOS

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry mobilne

Z pewnością kojarzycie serię Tekken. Jeszcze w tym roku można będzie sprawdzić jej nową, mobilną odsłonę.

 • Kultowa bijatyka trafi na Androida i iOS
A A

Nie jest tajemnicą, że gry mobilne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To skłania producentów i wydawców do inwestowania w tego typu propozycje i tym samym otrzymujemy niekiedy naprawdę ciekawe tytuły. Zaliczać powinien się do nich także Tekken Mobile.

Nazwa nie jest tutaj przypadkowa. Mowa o nowej odsłonie doskonale znanej, kultowej wręcz serii bijatyk. Tekken Mobile trafi na urządzenia z systemami Google Android oraz Apple iOS. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, obecnie trwają testy wczesnej wersji (na rynku kanadyjskim).

Z pierwszych zapowiedzi wynika, że gra będzie całkiem spora. Oferować ma bowiem kilka trybów zabawy - kampanię, rywalizacje online, a także okolicznościowe turnieje. Mało kto narzekać będzie na wybór bohaterów - udostępnionych zostanie ponad 100 postaci. Cechować będą się one odmiennymi atakami, nie zabraknie możliwości ich rozwoju.


Źródło: BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Odsłon: 4275 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. DreamerDream
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-22 13:07

  Może mi ktoś wytłumaczyć, czy to po prostu coś ze mną jest nie tak.

  Tekstury w grach 3d na telefon są... dziwne. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale jak się widzi filmik z gry (większość takich gier) to nawet nie potrzeba mówić, że to gra z telefonu, bo to od razu widać przez tekstury. Tylko ja tak mam, czy na serio w grach na androidach stosuje się jakaś dziwna technikę?

  Skomentuj

  1. mgkiler
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-08-22 13:51

   Oświetlenia brak. Tekstura ma wszędzie tą samą jasność. Dodana tylko jakaś env mapa z tego co widzę. Dlatego tak dziwnie i sztucznie to wygląda.

   Dlaczego?

   Sam chciałbym wiedzieć...

   Nie jest problem zrobić choćby JEDNO źródło światła nawet na mobilkach. Dlaczego niektóre firmy tego nie robią (bo nie wszystkie) - tego nie wiem...

   Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!