Na topie

E-booki bez limitu w Legimi wkrótce także na Kindle'ach

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Mobile Czytniki e-booków Ciekawostki Gadżety Internet Ebooki Producenci: Amazon

A to niespodzianka! Właściciele czytników Amazon Kindle już niedługo będą mogli skorzystać z usługi abonamentowej Legimi.

 • E-booki bez limitu w Legimi wkrótce także na Kindle'ach
A A

Świetna i zarazem niespodziewana wiadomość dla e-czytelników z Kindle’ami w rękach, narzekających na brak ciekawych ofert. Jedna taka właśnie została zapowiedziana – Legimi ogłosiło, że wkrótce z jego usługi będzie można skorzystać także na sprzęcie firmy Amazon.

Legimi to usługa abonamentowa, którą najprościej byłoby chyba nazwać „czytelniczym Netfliksem”. Zasada jest taka, że płacąc (min.) 32,99 zł miesięcznie można bez ograniczeń czytać książki dostępne w katalogu (a tych jest ponad 20 tysięcy – zarówno nowości, jak i nieco starszych pozycji). Do tej pory skorzystać z oferty mogli jednak wyłącznie użytkownicy inkBOOKów i PocketBooków, ale wkrótce taką możliwość otrzymają także właściciele czytników Kindle.

„Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników e-booków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom” – mówi Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi. 

Abonament Legimi będzie dostępny dla użytkowników czytników Kindle za kilka tygodni, a już teraz można się zarejestrować, by otrzymać powiadomienie, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Poznańska firma zapowiada, że pojawi się możliwość skorzystania z usługi dającej dostęp do katalogu e-booków (od 32,99 zł miesięcznie) albo e-booków i audiobooków (od 39,99 zł). W dniu premiery liczba pozycji wyniesie co najmniej 5 tysięcy.

Podobnie jak w przypadku innych czytników, abonenci Legimi z Kindle’ami będą mogli także czytać książki w ramach tej samej usługi)na 4 różnych urządzeniach (a więc dodatkowo na przykład na laptopie, tablecie i smartfonie).

Źródło: Legimi

Odsłon: 4767 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

 1. derekpl
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-07 18:04

  Ruch w bardzo dobra stronę

  Skomentuj

 2. dexiji
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-08 05:14

  ja tam wole storytel, za 30zł sa i audiobooki i ebooki:)

  Skomentuj

 3. puchatek2
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-09-08 08:56

  no to pięknie podcieli skrzydła inkbookom.
  Ludzie kupowali je jedynie przez wzgląd na legimi.

  Skomentuj

  1. jaredj
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-09-08 11:51

   To może nie tyle podcięcie, co raczej próba złapania dużej klienteli już posiadającej kindle i nie noszącej się z zamiarem zakupu jeszcze jednego readera tylko po to, żeby czytać na nim legimi. Teraz tej przeszkody nie będzie.
   Niemniej inkbook może stracić potencjalnych nowych nabywców.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!