Gry Xbox One

Studio Lionhead tworzy grę na silniku Unreal Engine 4 - nowa część serii Fable?

z dnia 2013-05-19
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Skąd takie informacje? Producent znany głównie fanom serii Black & White oraz Fable szuka ludzi do pracy nad nowym projektem.

Lionhead gra na silniku Unreal Engine 4 przeciek

O silniku Unreal Engine 4 mówi się stopniowo coraz więcej i nikogo nie zdziwi to, jeśli wkrótce doczekamy się zapowiedzi kilku gier, które będą przez niego napędzane. Wygląda na to, że plany z tym związane ma również studio Lionhead.

Skąd takie informacje? Producent znany głównie fanom serii Black & White oraz Fable szuka ludzi do pracy nad nową grą. W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę, z którego jasno wynika, że od kandydata oczekuje się znajomości m.in. Unreal Engine 4 właśnie.

Trudno jednak stwierdzić, o jaką grę może tutaj chodzić. Prawdopodobnie nie będzie to jednak zupełnie nowy projekt, a kolejna odsłona znanej już serii. A skoro tak, to od zaczęto przypuszczać, że będzie to następna część Fable, o której po cichu mówi się już od jakiegoś czasu.

Miałaby ona trafić na nowego Xboxa. W związku z tym część osób liczy na to, że jej zapowiedź zobaczyć będzie można już na tegorocznych targach E3. Właśnie na tej imprezie pokazane będą bowiem pierwsze gry na nową konsolę Microsoftu.

Dyrektor kreatywny Lionhead, Gary Carr zapewniał ostatnio, że jego studio jest obecnie w trakcie "budowania czegoś bardziej ambitnego, niż kiedykolwiek wcześniej". Trzymamy za słowo i czekamy za zapowiedź nowej gry.

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

Lionhead ogłoszenie o pracę

Źródło: oxm, gematsu, play-reactor

marketplace

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Z chęcią zagrałbym w nowego Black&White :)
  Zaloguj się
  18
 • avatar
  Ja tam wolałbym nowego Black&White'a
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Jak nowe Fable będzie wyglądać tak jak 3 to ja podziękuje uprzejmie.
  Zaloguj się
 • avatar
  Już widzę jak Peter znów będzie opowiadał bajeczki
  Zaloguj się
  -3