Nowe słuchawki Logitech G430 i G230 dla graczy

| 2013-03-21

Kategoria: Sprzęt do gier Słuchawki Producenci: Logitech

Logitech G430 słuchawki wygląd
Logitech G430

Dwa nowe zestawy słuchawkowe weszły w skład przeznaczonej dla graczy linii Logitech G – G430 oraz G230.

Logitech G430 to zestaw słuchawkowy wyposażony w technologię Dolby Headphone, mającą zapewnić uczucie przestrzennego, 360-stopniowego dźwięku. System 7.1 umożliwia odtwarzanie do siedmiu podstawowych ścieżek audio oraz Low Frequency Effects. Drugi z zestawów – G230 – został wyposażony w 40 mm magnesy neodymowe. 

Obydwa zestawy charakteryzują się także poduszkami, które bez obaw można odczepić i umyć. Nie zabrakło także elastycznego mikrofonu, który to według zapewnień producenta cechuje się dobrą redukcją szumów. 

Logitech G230 słuchawki wygląd
Logitech G230

Cena słuchawek G430 wynosi 349,99 złotych, natomiast G230 – 259,99 złotych. Premiera odbędzie się wkrótce.

Źródło: Logitech

Logitech G430

Cena od 329 do 349

Zobacz wszystkie oferty

Nie przegap

Komentarze (20)

  1. Mulciber
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-21 11:53

    7.1 Z wefinicji mamy 8 kanałów w tym jeden odpowiada jedynie za bass
    Słuchawki mamy dwie, czyli co? W jedno ucho daje mi basem a w drugie nie?

    Nie nie jestem głupi, wiem jak to naprawdę wygląda ale co za imbecyle uparli się żeby te wszystkie słuchawki nazywać "7.1" skoro nie ma to nic z tym wspólnego?

    Skomentuj

    1. kosq83
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-21 18:28

      Bo 5.1 już za mało ;)

      Skomentuj

  2. Mulciber
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-21 11:53

    7.1 Z wefinicji mamy 8 kanałów w tym jeden odpowiada jedynie za bass
    Słuchawki mamy dwie, czyli co? W jedno ucho daje mi basem a w drugie nie?

    Nie nie jestem głupi, wiem jak to naprawdę wygląda ale co za imbecyle uparli się żeby te wszystkie słuchawki nazywać "7.1" skoro nie ma to nic z tym wspólnego?

    Skomentuj

    1. Pimpek
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-21 16:05

      Dlatego powinien być to system 7.2 :) Ale to tylko marketing.

      Skomentuj

      1. Pimpek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2013-03-21 16:06

        Brak edycji... miałem na myśli 14.2 czyli po 7 na ucho + niskotonowy.

        Skomentuj

        1. Mulciber
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2013-03-21 19:34

          Z tego co wiem po 5 na ucho więc 8.2 albo prędzej 10.0
          Było by miło gdyby pisali ile jest tych przetworników bo równie dobrze mogą wcisnąć dwa i pisać że rozprowadzają pomiędzy nimi 8 kanałów więc to też 7.1

          Skomentuj

  3. RexRX
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2013-03-21 11:55

    Ciekawe czy są lepsze od G35

    Skomentuj

  4. Rawi666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-21 11:59

    De facto na zwyklych sluchawkach stereo mozna uzyskac dzwiek przestrzenny -> https://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
    Ciekawe czemu zadna firma nie podjela sie wdrozenia tego na masowa skale?

    Skomentuj

    1. maker
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2013-03-21 15:14

      Wirtualizacja dźwięku to żadna nowość poza tym te technologie już są w istniejących w kartach dźwiękowych począwszy od x-fi (patrz CMSS-3D)

      Skomentuj

  5. Makavo
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2013-03-21 12:52

    Moim zdaniem lepiej wyglądałyby bez tych kolorowych wstawek , ciekawe czy Logitech taką wersję wypuści na rynek.

    Skomentuj

  6. gieteiks
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2013-03-21 13:08

    E tam jak dla mnie creative Fatality spełniają moje oczekiwania od słuchawek.

    Skomentuj

  7. frozen
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2013-03-21 15:51

    A ja ze swojej strony polecam AKG K514 MK II. Można w MM sobie posłuchać. Też świetna relacja cena/jakość ale przede wszystkim są komfortowe dzięki półotwartej konstrukcji i lekkiej wadze świetnie sprawdzają się przy dłuższej zabawie.
    Poprzednie AKG K-66 miałem około 7lat... :)

    Skomentuj

  8. JohnWoo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-21 17:10

    Różnią się czymś oprócz kolorem i ceną??

    Skomentuj

  9. Terrorek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2013-03-22 15:17

    a tak btw to do kosza z tym !!