Na topie

Mad Catz powraca z nowym sprzętem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Sprzęt do gier

Kategoria: Komputery Peryferia Gry Sprzęt do gier Klawiatury Myszki Słuchawki Tematyka: CES 2018 Producenci: Mad Catz

Udało się przywrócić markę Mad Catz do życia. Producent urządzeń peryferyjnych dla graczy ma nam ponoć sporo do pokazania.

 • Mad Catz powraca z nowym sprzętem
A A

Znana i lubiana marka Mad Catz powraca. Po 10 miesiącach nieobecności na rynku (spowodowanej bankructwem) jest gotowa, by działać dalej.

Producent peryferiów do gier to teraz Mad Catz Global Limited. Ma nowy zarząd oraz (jak zapewnia) mnóstwo świeżych pomysłów i szeroką gamę wykorzystujących je urządzeń, które wyróżnią się na tle konkurencji. Te zostaną zaprezentowane już podczas targów CES 2018, które starują na dniach, a na razie zaserwowano nam film, który pokazuje, że to wciąż stary dobry Mad Catz.

Jak zapowiedziano, możemy spodziewać się nowych klawiatur spod znaku S.T.R.I.K.E., słuchawek F.R.E.Q., podkładek oferowanych pod nazwą G.L.I.D.E. oraz – przede wszystkim – myszek z serii R.A.T., na czele z modelem AIR z wieloma regulowanymi częściami i nowoczesnym bezprzewodowym systemem zasilania. Rzućcie okiem, jeśli macie ochotę:

Źródło: Mad Catz, TechSpot

Odsłon: 5320 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. sobiepan
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-05 15:29

  Miło że wracają. Zawsze ich lubiłem, chociaż używałem tylko myszek

  Skomentuj

  1. rlistek
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-01-05 18:10

   Mi nigdy nie pasował ten ich design transformersów.

   Skomentuj

 2. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-01-05 21:16

  Jak przejęli serię HOTAS'ów od Saiteka to się jakość produktów tak posypała że ludzie woleli kupować starsze używane, kilkuletnie modele aniżeli szarpać się z okropnie ciężkimi reklamacjami w Mad Catz. A niestety HOTAS'y padały masakrycznie (sprzęt po 600-800 PLN). Mam nadzieję że teraz z jakością będzie lepiej.

  Skomentuj

 3. Avantu
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-01-06 00:20

  Ich sprzęt był ciekawy ale zawsze wątpliwej jakości. Pamiętam szczególnie że wydawali myszki całkiem solidne i często drogie, psując cały koncept słabymi sensorami, gdzie przecież spokojnie mogli zainwestować w topowe modele. Zobaczymy jak będzie tym razem.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!