Na topie

Motorola Moto C2 dołączy do programu Android Go

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: Motorola

Najważniejszymi cechami Moto C2 będą Android Oreo (Go edition) oraz niska cena. Smartfon powinien pojawić się w Europie.

 • Motorola Moto C2 dołączy do programu Android Go
A A

Program Android Go rozrasta się bardzo systematycznie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości coś miało się zmienić. Tym bardziej, że dołączy do niego kolejna marka - Motorola.

Coraz więcej źródeł sugeruje zbliżającą się premierę smartfona Motorola Moto C2. Zgodnie z założeniami programu Android Go, będzie to propozycja o słabej specyfikacji oferowana w niskiej cenie, ale zapewniająca komfortową pracę dzięki odpowiednio zoptymalizowanemu oprogramowaniu. Spodziewać trzeba się Androida Oreo (Go edition), który miał swoją premierę obok Androida 8.1 Oreo.

Obudowa o wymiarach 147.88 x 71.22 mm sugeruje, iż wyświetlacz cechować będzie się tutaj przekątną 5-5,2 cala. Poza tym specyfikacja obejmować ma 1 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, oraz moduły łączności bezprzewodowej - Bluetooth, Wi-Fi i LTE.

Motorola Moto C2

Motorola Moto C2 powinna pojawić się nie tylko na rynkach azjatyckich, ale również w Europie i Ameryce Północnej. Dokładna data premiery pozostaje zagadką, podobnie jak cena. Ta nie powinna jednak przekroczyć 100 dolarów.

Źródło: phonearena, Android Authority (foto)

Odsłon: 2388 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. dziks
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-06-19 12:52

  Swietna opcja dla mojej babci! Duzy wyswietlacz i uproszczony system w optymalnej cenie.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!