Na topie

Nowa wersja OnePlus 5 w sprzedaży

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Producenci: OnePlus

OnePlus 5 oferowany jest teraz także w kolorze Soft Gold. Jeśli przypada komuś do gustu, wygląda na to, że z zakupem nie warto zwlekać.

  • Nowa wersja OnePlus 5 w sprzedaży
A A

Jeśli przed zakupem OnePlus 5 powstrzymywały kogoś jedynie nieodpowiadające mu wersje kolorystyczne, to być może producent właśnie ten problem rozwiązał.

Najnowszy flagowiec chińskiego producenta oferowany był do tej pory w dwóch wersjach - Slate Gray oraz Midnight Black. Teraz dołącza do nich trzecia - Soft Gold. I jeśli przypada komuś do gustu, wygląda na to, że z zakupem nie warto zwlekać. Producent wspomina tu bowiem o edycji limitowanej i w związku z tym może być ona oferowana tylko przez krótki czas.


Warto dodać, że wersja Soft Gold cechuje się 6 GB RAM i 64 GB przestrzeni na dane. Specyfikacja nie odbiega od tej, jaką już znamy. Spodziewać trzeba się zatem 5,5-calowego ekranu Full HD, procesora Qualcomm Snapdragon 835, podwójnej kamery 20 Mpix + 16 Mpix czy akumulatora 3300 mAh z Dash Charge.

Jeśli interesują Was bliższe informacje na temat tego, jak podzespoły te wypadają w praktyce to zapraszamy do recenzji smartfona.

Źródło: OnePlus

Odsłon: 3693 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Smartfony w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!