Gry

Nowy BioShock (podobno) w drodze

z dnia 2018-04-14
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że od pewnego czasu trwają prace nad nową, czwartą już i zarazem pierwszą od pięciu lat odsłoną serii BioShock. Jeśli plotki nie kłamią, zagramy w nią nie później niż za rok.

Oryginalna trylogia została zebrana i podsumowana w świetnym wydaniu BioShock: The Collection. Choć można by to uznać za pożegnanie się 2K Games z tą marką, wygląda na to, że będziemy mieli jeszcze przynajmniej jedną okazję, by zanurzyć się w tym niezwykłym świecie.

Z doniesień serwisu Kotaku wynika, że jeden z zespołów pracujących pod banderą 2K Games wraz z byłymi członkami ekipy Hangar 13 odpowiedzialnej za grę Mafia III, dłubie obecnie przy nowej odsłonie z cyklu BioShock. Na obecnym etapie projekt nosi nazwę Parkside i na tym właściwie kończą się informacje.

Doniesienia nie zostały w żaden sposób potwierdzone, ale faktem jest, że nowy BioShock dobrze pasowałby do punktu „wyczekiwany tytuł w produkcji” z ostatnich raportów finansowych 2K Games. Do tej pory sądzono, że może to być nowe Borderlands, ale teraz wcale nie wydaje się to takie oczywiste.

Ten „wyczekiwany tytuł” ma się pojawić na rynku najpóźniej 31 marca 2019 roku. Dobrze by było, bo przypomnijmy, że poza wspomnianą „Kolekcją” (której zwiastun możecie obejrzeć poniżej), ostatnią odsłoną z serii był BioShock: Infinite wydany w roku 2013. 

Źródło: Kotaku, VG247

Ten artykuł pochodzi ze strony benchmark.pl

marketplace

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    @Adrian Waleczny nie wiesz co zrobili to ja ci powiem,odwrócili kota ogonem aż wyszła świnia.

    Teraz już wiesz.
  • avatar
    Jak mają to robić ludzie z Hangar 13 to może się okazać że zniszczą markę tak jak w wypadku Mafii. Wtedy prawdziwego następny możemy już nie doczekać się nigdy.
    Zaloguj się