Na topie

NTTonLine to funkcjonalna platforma dla partnerów NTT System

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Kategoria: Technologie i Firma Tematyka: E-commerce i finanse Producenci: NTT System

„NTTonLine, to narzędzie na miarę XXII wieku, a idea, która przyświecała jego twórcom, jest bardzo prosta: przyśpieszenie i ułatwienie zakupów” – powiedział Tadeusz Kurek, prezes NTT System.

NTTonLine to funkcjonalna platforma dla partnerów NTT System

A A

Detaliści oraz mali i średni pośrednicy w sprzedaży mogą już skorzystać z nowej platformy biznesowej NTTonLine, która ma przyspieszyć i ułatwić zakupy. W taki właśnie sposób NTT System chce wspomóc swoich partnerów.

Celem stworzenia systemu NTTonLine było przyspieszenie komunikacji producenta, dystrybutora i partnerów oraz uproszczenie procesu realizacji zamówień. 

„Z pomocą nowej platformy można nie tylko realizować zamówienia, ale też organizować serwis, czy współpracę marketingową i reklamową, wreszcie – prowadzić rozliczenia”, dodaje Marcin Korzeniowski, programista w NTT System.

Ten jeden z kluczowych graczy na rynku komputerów stacjonarnych chwali się także przejrzystym i intuicyjnym interfejsem oraz obsługą zarówno komputerów, jak i urządzeń mobilnych (dzięki skalowalnej stronie). 

Istnieje w tym systemie także możliwość samodzielnego zarządzania kontami (na przykład poprzez dodawanie użytkowników i związanych z nimi informacjami), a wkrótce dodane mają zostać również kolejne funkcje.

Autorzy zapowiadają między innymi dwustronną komunikację, pozwalającą na uzyskiwanie bezpośredniego dostępu do platformy przez systemy magazynowe partnerów. Efekt? Towar, który zostanie zamówiony lokalnie u pośrednika, automatycznie będzie rezerwowany w NTT System.

Źródło: NTT System

Odsłon: 1149 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!