Na topie

Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wzmianka o CD Projekt RED pojawiła się na oficjalnej stronie targów. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, iż zaprezentowany zostanie Cyberpunk 2077.

 • Obecność CD Projekt RED na E3 2018 potwierdzona
A A

Chociaż niektórzy producenci i wydawcy będą chcieli zachować sporo w tajemnicy, już teraz można pokusić się o stwierdzenie, iż targi E3 2018 będą bardzo interesujące. Dla nas jedną z najważniejszych informacji jest fakt, iż na imprezie pojawią się przedstawiciele CD Projekt RED.

Informacje na ten temat pojawiały się od dłuższego czasu, teraz doczekaliśmy się potwierdzenia. Wzmianka o CD Projekt RED pojawiła się bowiem na oficjalnej stronie targów. Polski producent znalazł się na liście wystawców i chyba każdy domyśla się, czym zamierza się pochwalić.

Wspomniane źródło informuje, iż pokazana zostanie gra RPG szykowana z myślą o trzech platformach - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Łącząc to z wieloma doniesieniami z ostatnich tygodni, musi chodzić o Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED na E3 2018

Mamy nadzieję, iż prezentacja będzie obszerna i dowiemy się o grze czegoś więcej, a przede wszystkim zobaczymy materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki. Chociaż Cyberpunk 2077 zapowiedziano kilka lat temu, cały czas jest to projekt dość tajemniczy. Producent niczym się nie chwalił, szczątkowe informacje otrzymywaliśmy z nielicznych plotek. Ostatnie z nich sugerują, iż możemy mieć tutaj do czynienia z widokiem FPP.

Źródło: e3expo

Odsłon: 4934 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Macieyerk
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-04-30 23:21

  Czekam

  Skomentuj

 2. Dudzio993
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-04-30 23:54

  Oby nie było pokazu za zamkniętymi drzwiami...

  Skomentuj

 3. Lister
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-05-01 00:25

  A to pewnie dlatego w poniedziałek akcje wrosły o 7% :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!