Ciekawostki

Patriotyczna podkładka pod mysz

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2018-10-26

W ofercie firmy Natec pojawiła się wyjątkowa podkładka pod mysz – została ona zaprojektowana po to, by uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości.

W tym roku świętujemy stulecie niepodległości. Jeśli uważacie, że swój patriotyzm należy pokazywać, być może zainteresuje was nowe akcesorium firmy Natec. To podkładka pod mysz z nawiązującą do tej rocznicy grafiką.

Władze naszego kraju zachęcają do świętowania setnej rocznicy odzyskania niepodległości, co wyraźnie pokazuje ustanowienie 12 listopada tego roku dniem wolnym od pracy. Podkładka Natec może stanowić uzupełnienie tego święta… 

Nowa podkładka ma wymiary 250 x 210 mm i grubość 2 mm. Jej spód jest wykonany z gumy zapobiegającej ślizganiu się akcesorium po blacie biurka, na wierzchu zaś znajduje się tkanina. Widnieje na niej motyw obecnej Warszawy zestawiony z ilustracją polskich ułanów, co razem tworzy coś na styl polskiej flagi.

Natec 100 lat niepodległej Polski podkładka

„Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów, jak również do każdego kto chciałby w nietypowy sposób uczcić ten ważny dla Polski rok”, czytamy w opisie. Dodajmy, że zakup tej podkładki nie wiąże się ze szczególnie dużym wydatkiem – cena wynosi jedynie 9,99 zł.

Źródło: Entrymedia, Natec

marketplace

Komentarze

28
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "Jeśli uważacie, że swój patriotyzm należy pokazywa..."

  Mam podkładkę wywiesić w oknie ? Czy naszyć na kurtce ?

  Niech no policzę ile osób widziało moją podkładkę.... doliczyłem 2 osoby.
  Zaloguj się
 • avatar
  Wie ktoś gdzie to można kupić?
 • avatar
  Kurde, biorę!
  Czołem Wielkiej Polsce!
 • avatar
  Gdzie można kupić?

  CZEŚĆ NARODOWI!

  Kto krytykuje ten nie kocha prawdziwie ojczyzny, trzeba to celebrować, nawet poprzez podkładkę żeby pokazać przed wszystkimi że jest się patriotą i się nie pie*doli w tańcu, to jest POLSKA!
 • avatar
  Patriotyczna to chyba powinna być od firmy Patriot :)
  Zaloguj się
 • avatar
  Ogólnie nie widze nic patriotycznego w podkładkach, koszulkach i innych gadżetach tego typu.
  Mnie uczono że patriotyzm okazuje się w inny sposób.

  nie ma to jak kupić patriotyczną podkładkę pod myszkę tylko po to by móc swobodnie wylewać pomyje na swoich rodaków pisząc obraźliwe komentarze na BMK czy w innych miejscach w internecie.
 • avatar
  Producenta rozumiem - podkładki są z wszelakimi wzorami, zwierzęta, krajobrazy, samochody, gołe laski to czemu i nie patriotyczne, niech sobie będzie. Natomiast pisać newsa tylko o wzorze? Chyba wam sie w głowach popierdo**** drogi Benchmarku
 • avatar
  Dobrze ale walczmy wszyscy o to aby przez nastepne 100 lat wysokich zasilkow socjalnych nie brakowalo!
  Aby przez nastepne 100 lat ludziom takim jak ja czyli ubogim, biednym i pokrzywdzonym przez ten bezduszny, obrzydliwy kapitalizm zylo sie lepiej!!!
 • avatar
  "Patriotyczna"? W którym miejscu?
  Jak już to patriota może świętować 100 lecie ODZYSKANIA niepodległości! Tak, 100 lat temu odzyskaliśmy niepodległość. Tylko, że na krótko.
  A to chińskie g..o to sobie firma Natec niechaj wsadzi w ...

  Żegnam!
 • avatar
  wciska się wszędzie patriotyzm ludziom a w szkole organizuje tęczowe spotkania a gdy przyjdzie co do czego niech każdy radzi sobie sam
 • avatar
  Jeszcze z Janem Pawłem II i Matkom Boskom do kolekcji. Błazenada.
  Zaloguj się
  -6
 • avatar
  Jakie miasto widnieje na tej podkładce?
  Polskie chociaż?
  Zaloguj się
  -7
 • avatar
  Czy Natec jest polską firmą?
  Zaloguj się