Na topie

Patriotyczna podkładka pod mysz

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Gry Sprzęt do gier Ciekawostki Ciekawostki Producenci: Natec

W ofercie firmy Natec pojawiła się wyjątkowa podkładka pod mysz – została ona zaprojektowana po to, by uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości.

  • Patriotyczna podkładka pod mysz
A A

W tym roku świętujemy stulecie niepodległości. Jeśli uważacie, że swój patriotyzm należy pokazywać, być może zainteresuje was nowe akcesorium firmy Natec. To podkładka pod mysz z nawiązującą do tej rocznicy grafiką.

Władze naszego kraju zachęcają do świętowania setnej rocznicy odzyskania niepodległości, co wyraźnie pokazuje ustanowienie 12 listopada tego roku dniem wolnym od pracy. Podkładka Natec może stanowić uzupełnienie tego święta… 

Nowa podkładka ma wymiary 250 x 210 mm i grubość 2 mm. Jej spód jest wykonany z gumy zapobiegającej ślizganiu się akcesorium po blacie biurka, na wierzchu zaś znajduje się tkanina. Widnieje na niej motyw obecnej Warszawy zestawiony z ilustracją polskich ułanów, co razem tworzy coś na styl polskiej flagi.

Natec 100 lat niepodległej Polski podkładka

„Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów, jak również do każdego kto chciałby w nietypowy sposób uczcić ten ważny dla Polski rok”, czytamy w opisie. Dodajmy, że zakup tej podkładki nie wiąże się ze szczególnie dużym wydatkiem – cena wynosi jedynie 9,99 zł.

Źródło: Entrymedia, Natec

Odsłon: 4105 Skomentuj newsa
Komentarze

28

Udostępnij

Ciekawostki w marketplace

  1. axelbest
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-26 13:09

    Czy Natec jest polską firmą?

    Skomentuj

    1. Zwierzak
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2018-10-26 13:14

      https://www.dobreprogramy.pl/CeBIT/Polskie-firmy-na-targach-Natec,30855.html
      Teoretycznie tak. Jednak produkcja pewnie w chinach.

      Skomentuj

    2. BrumBrumBrum
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-11-02 17:27

      czy polską? nie wiem. ale wciskanie 'patriotyzmu' ile wlezie gdzie wlezie nie ma sensu. nie ten jest patriotą kto nosi szalik z napisem Polska. dotyczy to też podkładek pod mysz, jeszcze brakuje tylko konserw i papieru toaletowego.

      Skomentuj

  2. Zwierzak
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2018-10-26 13:13

    "Jeśli uważacie, że swój patriotyzm należy pokazywa..."

    Mam podkładkę wywiesić w oknie ? Czy naszyć na kurtce ?

    Niech no policzę ile osób widziało moją podkładkę.... doliczyłem 2 osoby.

    Skomentuj

    1. 1234567890
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-10-28 22:34

      Widocznie aspołeczny jesteś i nie masz znajomych którzy odwiedzają twój dom.

      Skomentuj

  3. SRBPL
    Oceń komentarz:

    -7    

    Opublikowano: 2018-10-26 13:27

    Jakie miasto widnieje na tej podkładce?
    Polskie chociaż?

    Skomentuj

    1. Carius
      Oceń komentarz:

      13    

      Opublikowano: 2018-10-26 13:58

      Widać warszawskie budynki, nie poznajesz?

      Skomentuj

      1. Kenjiro
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2018-10-26 14:05

        Musiałem się chwilę zastanowić, aby zgadnąć, że to właśnie Warszawa, a nie jakieś miasto w Rosji (takich "Pałaców KiN" jest w Rosji mnóstwo). Lepsza byłaby np. panorama Krakowa, dużo bardziej charakterystyczna i bez takiej "wizytówki".

        Skomentuj

        1. Detrioux
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2018-10-26 23:22

          Naprawdę ? Wyjdź z piwnicy i poznaj trochę świata bo widzę że dawno nie wychodziłeś.

          Skomentuj

        2. Carius
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-27 11:36

          Jak Cie tak kłuje rosyjskością Pałac Kultury, to nie widzisz "Żagla" ze Złotej? Nie jestem Warszawy, a budynek od razu poznałem.
          O tym kościele/katedrze na Placu Zbawiciela nie wspominając...

          Skomentuj

      2. SRBPL
        Oceń komentarz:

        -3    

        Opublikowano: 2018-10-26 14:49

        Masz racje. Zmyliła mnie tarcza zegara na wieży PKiN. Zawsze myślałem że tam zegara nie ma. Nie jestem z Warszawy, ale ostatnio parę razy tam byłem.

        Faktycznie mogli znaleźć lepsze zdjęcie, bo symbol poddaństwa Rosji tu jest nie na miejscu.

        Skomentuj

        1. Marceli
          Oceń komentarz:

          -3    

          Opublikowano: 2018-10-26 16:12

          To fotomontaż, te budynki nie mają prawa tak stać :)

          Skomentuj

    2. RockyBalboa
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-26 22:36

      SRBPL to jest Bangkok w Tajlandi.

      Skomentuj

  4. Lara-Croft
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2018-10-26 14:09

    Jeszcze z Janem Pawłem II i Matkom Boskom do kolekcji. Błazenada.

    Skomentuj

    1. SRBPL
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2018-10-26 14:51

      Z Biedroniem zrób sobie podkładkę.
      Oba te symbole kojarzone są z Polską, czy ci się to podoba czy nie.

      Skomentuj

      1. Lara-Croft
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-10-26 14:57

        To jeszcze brak podkładki z bydłem w kapturach i z racami :)

        Skomentuj

      2. xbk123
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2018-10-26 15:06

        No, no... kojarzeni jesteśmy z Matką Boską na zasadzie, że Polska to ten ciemnogród. Z Jezusem też się kojarzymy, bo chyba tylko tu znalazły się oszołomy skłonne do ogłoszenia go królem Polski. Mentalnie pod tym względem bijemy chyba największe zadupia Ameryki Południowej. Od tego kultu JPII też już się niedobrze robi.

        Skomentuj

        1. EgzoPro
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-26 21:03

          Chyba tylko tobie podobni tak uważają, dlaczego? Gdyż chyba tylko w Polsce może istnieć większa grupa antyklerykałów nazywającymi się ateistami niż rzeczywistych ateistów, jak na średniowiecze i zaścianek przystało oczywiście. Odnośnie twoich porównań do "największe zadupia Ameryki Południowej" przypominam że hymn Wielkiej Brytanii nazywa się "God Save the Queen" (choć nie zawsze :) ), a w tym hymnie odniesienia do "God" używa się aż sześciokrotnie, w hymnie USA jednokrotnie, natomiast w Polskim hymnie aż 0, słownie zero, cóż za średniowiecze i zaścianek prawda? Flaga Anglii zacytuję z Wikipedii "czerwony krzyż świętego Jerzego na białym polu.", i znów słabo wypadamy. Odnoszenia się do symboli narodowych, hymnu w USA a w Polsce nie będę nawet porównywał gdyż USA jest co najmniej kilka poziomów wyżej.
          Natomiast "kojarzeni jesteśmy", zapewne wywodzące się od jednego zagranicznego artykułu napisanego na niszowej stronie internetowej, zapewne na której znajdują się artykuły opisujące w podobny sposób inne państwa jest bardzo reprezentatywne.

          Skomentuj

  5. olszi
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-10-26 14:21

    Producenta rozumiem - podkładki są z wszelakimi wzorami, zwierzęta, krajobrazy, samochody, gołe laski to czemu i nie patriotyczne, niech sobie będzie. Natomiast pisać newsa tylko o wzorze? Chyba wam sie w głowach popierdo**** drogi Benchmarku

    Skomentuj

  6. HardCorak
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-26 14:48

    Patriotyczna to chyba powinna być od firmy Patriot :)

    Skomentuj

    1. TicTac
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-26 20:44

      No co Ty głupi .... Patriot robią rakiety do tenisa :)

      Skomentuj

  7. dariosata
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-10-26 18:28

    Dobrze ale walczmy wszyscy o to aby przez nastepne 100 lat wysokich zasilkow socjalnych nie brakowalo!
    Aby przez nastepne 100 lat ludziom takim jak ja czyli ubogim, biednym i pokrzywdzonym przez ten bezduszny, obrzydliwy kapitalizm zylo sie lepiej!!!

    Skomentuj Historia edycji

  8. kitamo
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-26 19:20

    Ogólnie nie widze nic patriotycznego w podkładkach, koszulkach i innych gadżetach tego typu.
    Mnie uczono że patriotyzm okazuje się w inny sposób.

    nie ma to jak kupić patriotyczną podkładkę pod myszkę tylko po to by móc swobodnie wylewać pomyje na swoich rodaków pisząc obraźliwe komentarze na BMK czy w innych miejscach w internecie.

    Skomentuj Historia edycji

  9. Relvit
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-26 23:04

    Wie ktoś gdzie to można kupić?

    Skomentuj

  10. maciek
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-10-27 09:43

    "Patriotyczna"? W którym miejscu?
    Jak już to patriota może świętować 100 lecie ODZYSKANIA niepodległości! Tak, 100 lat temu odzyskaliśmy niepodległość. Tylko, że na krótko.
    A to chińskie g..o to sobie firma Natec niechaj wsadzi w ...

    Żegnam!

    Skomentuj

  11. stalkerpl
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2018-10-27 09:52

    wciska się wszędzie patriotyzm ludziom a w szkole organizuje tęczowe spotkania a gdy przyjdzie co do czego niech każdy radzi sobie sam

    Skomentuj

  12. Vaclav
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-10-27 16:14

    Kurde, biorę!
    Czołem Wielkiej Polsce!

    Skomentuj

  13. 1234567890
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-28 22:32

    Gdzie można kupić?

    CZEŚĆ NARODOWI!

    Kto krytykuje ten nie kocha prawdziwie ojczyzny, trzeba to celebrować, nawet poprzez podkładkę żeby pokazać przed wszystkimi że jest się patriotą i się nie pie*doli w tańcu, to jest POLSKA!