Na topie

Pierwsze 35 minut rozgrywki z Prey

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Arkane Studios pochwaliło się, jak wyglądać będzie początek zabawy z Prey.

  • Pierwsze 35 minut rozgrywki z Prey
A A

Nie możemy ostatnio narzekać na brak informacji i materiałów promujących grę Prey. Arkane Studios przygotowuje już nie tylko krótkie zwiastuny, ale również obszerniejsze zapisy z rozgrywki.

Tym razem opublikowane zostało wideo, dzięki któremu zapoznać można się z początkiem zabawy. Mowa o 35 minutach, a zatem pokazano całkiem sporo. To doskonałe wprowadzenie w klimat, fabułę, a także miejsce akcji, w jakie zostaniemy tutaj zabrani.

„Znajdujesz się w potrzasku na stacji kosmicznej, poluje na ciebie wróg, którego nie rozumiesz, a do tego masz znaczne luki w pamięci. Zanim pozyskasz potężne moce obcych – mało tego, zanim zdobędziesz jakąkolwiek broń – twoje życie będzie zagrożone. Musisz korzystać ze swojego sprytu i słuchać instrukcji tajemniczej postaci imieniem January, jeśli chcesz przetrwać pierwsze minuty w Prey. Na pokładzie wielkiej stacji badawczej Talos I niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem.”


Premiera Prey planowana jest na 5 maja. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Bethesda Softworks

Odsłon: 2998 Skomentuj newsa
Komentarze

14

Udostępnij
  1. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    9    

    Opublikowano: 2017-03-20 19:42

    Nie oceniam samej gry (nie moje klimaty, interesują mnie sprawy tech) ale sądząc po grafice to ... witajcie w roku 2005 :) Na tle CryEngine2 to wygląda jak takie jakby lego duplo.

    Skomentuj

    1. CONAN123
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-03-20 20:11

      Dobre porównanie ostro zostali w tyle z grafiką no ale to Bethesda ...

      Skomentuj

  2. xkazik
    Oceń komentarz:

    -2    

    Opublikowano: 2017-03-20 20:36

    grafika z przed 10 lat lub dalej

    Skomentuj

    1. Subvoice
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-21 06:42

      "z przed" ...

      Skomentuj

  3. shoken
    Oceń komentarz:

    -16    

    Opublikowano: 2017-03-20 20:50

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Czy wy w tym benchamrku myslicie ze ktos nie ma co robic tylko graco w jakies glupie gry od rana do wieczorat...

    Ludzie doja krowy te mleko wydojone musza wlewac do jakiejs mleczarni i pozniej to przerabiaja na mleko serek homogenizowany ser jogurt.No albo ktos iny np. orze w polu i ma plug 9 skibowy i mu peklo cos w tym plugu i

    Czy wy myslicie ze swiat sie zaczyna na grach i na grach sie konczy? mozecie byc typowym przykladem wiecznego dziecka w tym benchmarku.Gry Gry GRy daj mi grac bo zobaczysz uuu gry

    Skomentuj

    1. Yaceek
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-03-21 08:40

      Co to za koleś? :D

      Skomentuj

      1. leon-san
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-03-21 09:31

        zwykły przedstawiciel kiepskiego trolla

        Skomentuj

    2. Satanski
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-03-21 10:22

      Świat się nie kończy na symulatorze farmy

      Skomentuj

  4. Kenjiro
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-03-20 20:51

    Bioshock mi się przypomniał, a jeśli historia będzie równie przewrotna, to może być bardzo fajna gra. Nie samą grafiką się żyje...

    Skomentuj

    1. shoken
      Oceń komentarz:

      -12    

      Opublikowano: 2017-03-20 20:54

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      gry gry gry nie zapomnij o grach grach i jeszcze grach,a jakbys zapomnial o grach to jeszcze ci o grach w ktore warto zagrac zebys nie gral w gry w ktore nie warto grac ci przypomni benchmark.pl

      Skomentuj

      1. darioz
        Oceń komentarz:

        5    

        Opublikowano: 2017-03-20 22:04

        Człowieku zmień zioło które jarasz bo ci mózg już siada!

        Skomentuj

      2. mr_rzeznik
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-03-21 15:13

        Coś Cię strasznie skrzywdziło w dzieciństwie... może jakaś "gra-gwałcicielka"? ;)

        Skomentuj

  5. adamgr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2017-03-21 12:34

    Pierwsze moje odczucie dot grafiki to...:
    Half -Life 2

    Niby nieźle bo to przecież super gra tyle tylko że z 2004 roku.

    Skomentuj

  6. Macieyerk
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-21 18:49

    Mimo iż to wersja na PS4 to i tak wygląda paskudnie , wszystko takie jakieś zamazane i te dropy fpsów miejscami . Nie można liczyć na to , że wersja na PC będzie o wiele ładniejsza i płynniejsza w końcu to za tę grę odpowiedzialna jest Bethesda i Arkane Studio (Dishonored 2). To , że silnik jest dobry nie znaczy , że gra z miejsca będzie ładna CryEngine wymaga umiejętności i na razie tylko z tego co kojarzę Crytek dobrze silnik wykorzystał . Soundtrack zasługuję na + prawdopodobnie to będzie najlepsza część tej gry . Co do samej gry mam wrażenie Deja Vu? Jakbym elementy rozgrywki już gdzieś widział , czyli postawili na sprawdzone rozwiązania . Mimo wszystko wolałem wcześniejszą wersję Preya 2 którą zamknęli była bardziej ciekawa . Nie mam sporych nadziei , że ta gra osiągnie jakiś sukces nie widzę , żeby były jakieś elementy które przyciągnęły moją uwagę na dłużej .