Na topie

Platinet DENO to głośnik bluetooth i jack do domu i na taras

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Audio

Głośnik Platinet DENO dobrze się prezentuje i – według zapewnień producenta – nieźle brzmi. Ma się sprawdzić w domu i poza nim, niezależnie od tego czy chcemy odtwarzać muzykę przez Bluetooth, czy jednak przewodowo.

 • Platinet DENO to głośnik bluetooth i jack do domu i na taras
A A

Głośnik do słuchania muzyki w domu powinien być uniwersalny – zapewniać komfort odtwarzania utworów przez Bluetooth, ale też nie robić problemów, gdy chce się podłączyć źródło dźwięku za pomocą przewodu. Powinien też oferować niezłe brzmienie i dobrze się prezentować. Platinet przekonuje, że jego nowy model o nazwie DENO spełnia wszystkie te warunki. 

Oczywiście nie można spodziewać się audiofilskiej jakości po bezprzewodowym głośniku za niespełna 400 złotych. Producent przekonuje jednak, że mieszczące się w jego wnętrzu dwa głośniki o łącznej mocy 30 watów są w stanie zapewnić „dynamiczny, głośny i czysty dźwięk połączony z głębokimi basami” (choć wypada podkreślić, że nie ma tutaj głośnika niskotonowego).

Platinet DENO przód

Jak zostało to wspomniane we wstępie, głośnik Platinet DENO może współpracować ze źródłem dźwięku bezprzewodowo (wykorzystując Bluetooth 4.0) lub przewodowo (dzięki obecności gniazda AUX). Jedno naładowanie jego akumulatora o pojemności 2600 mAh zapewniać ma z kolei około 6 godzin odtwarzania muzyki. 

Dodajmy, że sprzęt został również wyposażony w mikrofon, co pozwala wykorzystać go w roli zestawu głośnomówiącego. Połączenie materiału w kolorze szarym z jasnym drewnem sprawia zaś, że urządzenie powinno dobrze prezentować się na biurku czy też na szafce. Oczywiście można też zabrać DENO w plener.

Platinet DENO wygląd

Przypomnijmy na koniec, że to już trzeci głośnik bluetooth, jakim Platinet pochwalił się w tym miesiącu – wcześniej mogliśmy zobaczyć DUO z subwooferem w zestawie oraz wyróżniający się stylistyką BAMBOO.

Źródło: Platinet

Odsłon: 2805 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. sebastianzola
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-07-20 09:03

  Głośnik bluetooth do domu o którym musimy pamiętać aby go ładować. Jak do domu to tylko zasilanie sieciowe tak to widzę.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!