Na topie

Pokemon GO na Windows 10 i Windows 10 Mobile - jest petycja

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry Windows Phone

Użytkownicy proszą Nintendo, aby największy hit ostatnich lat zawitał także na platformy Microsoftu.

  • Pokemon GO na Windows 10 i Windows 10 Mobile - jest petycja
A A

Nie ma ostatnio dnia, w którym nie słyszelibyśmy o Pokemon GO. Ogromna i wciąż rosnąca popularność tego tytułu sprawia, iż ci, którym nie jest dane się z nim zapoznać czują się nieco rozgoryczeni. Niektórzy postanowili w związku z tym działać.

Pokemon GO na ten moment dostępne jest na urządzeniach z systemem Google Android oraz Apple iOS. Producent nie określił jasno losów mobilnych okienek, chociaż cisza może oznaczać, iż nie planuje on udostępnienia swojego hitu na platformie Microsoftu. Właściciele smartfonów i tabletów z Windows 10 oraz Windows 10 Mobile wystosowali w związku z tym odpowiednią petycję.

Proszę za jej pośrednictwem firmę Nintendo, aby ta zdecydowała się jednak wydać Pokemon GO na Windows 10 oraz Windows 10 Mobile. Pomysłodawcy zakładali zebranie 75 000 podpisów, na ten moment mają nieco ponad 64 000.

Jeśli również chcielibyście przystąpić do gry na urządzeniu mobilnym z Windows 10 lub Windows 10 Mobile to wspomóc petycję możecie tutaj.

Źródło: change, windowscentral

Odsłon: 12320 Skomentuj newsa
Komentarze

15

Udostępnij
  1. Atak Snajpera
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2016-07-15 14:35

    Przecież platforma Windows Mobile umiera to po co tracić czas na jakiś ułamek rynku.

    Skomentuj

    1. m4tekt
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-07-15 14:40

      Po to żeby shitdroid nie był jedyna opcja na rynku? Monopol jeeeeest baaaardzo zły.

      Skomentuj

      1. Atak Snajpera
        Oceń komentarz:

        2    

        Opublikowano: 2016-07-15 15:24

        Przynajmnie shitdroid będzie mieć pełne wsparcie dla Vulkana.
        Windows Mobile nie jest źadną alternatywą. Widziałeś jaki drogi syf sprzedają z tym systemem?

        Skomentuj Historia edycji

        1. m4tekt
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2016-07-15 15:47

          I co ci ten vulkan da na tym telefonie? Więcej fps w angry birds? Mam 3 telefony z androidem 3samsungi( srednia polka cenowa) i 2 nokie z windowsem(kupione za psie pieniądze)... Zgadnij który system się zawiesza wchodząc w kalkulator? Ja nie potrzebuje żadnych pokemonów czy snapow na telefonie bo telefon ma mi służyć do pracy i te z windowsem spisują się świetnie.

          Skomentuj

      1. Atak Snajpera
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2016-07-15 15:26

        Nawet sam M$ sobie odpuścił Windows Mobile więc sam widzisz jak dobrze rokuje ten system.

        Skomentuj

        1. m4tekt
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-07-16 23:20

          Wybacz ale nie zauważyłem tego... Regularne aktualizacje softu i aplikacji od MS widocznie są przykrywką do porzucenia systemu :/

          Skomentuj

  2. Adille
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-15 14:41

    Patrzac na fakt ze na ten OS nie ma polowy popularnych aplikacji to zadne zaskoczenie ze nie wydali na Widows Pokemonow. Jeszcze niech im doloza abonament na W10m to juz w ogole kazdy posiadacz 'okienek' bedzie zadowolony.

    Skomentuj

  3. darioz
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2016-07-15 15:21

    Ha ha zapomnijcie!! Na zdychający system żaden normalny deweloper nie będzie wydawał swoich gier!!!

    Skomentuj

  4. Orlyyyy
    Oceń komentarz:

    -8    

    Opublikowano: 2016-07-15 15:43

    Mam nadzieję, że to gówno nie wyjdzie na system którego używam. Niestety wypuścili instagrama.

    Skomentuj

  5. michalje
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-15 22:04

    Przecież sam MS ma gdzieś swój mobilny system...

    Używałem Lumii 640 z wi8.1 przez prawie rok i był świetny, niczego mi nie brakowało, ale niestety spadł mi ze 100m i się rozwalił :) Chciałem kupić ponownie coś z windowsem, ale nic już nie było w tym zakresie cenowym, jedynie 650, która absolutnie nie była warta 1000zł które w tamtym czasie sobie życzyli. A po raz drugi nie miałem zamiaru kupować 640, bo jak kupować telefon to lepszy, a nie ten sam, głupio bym się czuł kupując drugi raz to samo.

    Z podkulonym ogonem wróciłem do androida.

    Skomentuj

    1. Vendeur
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-07-15 22:26

      No to gratulacje, nie ma to jak facet, który kuli ogon i daje za wygraną.

      Skomentuj

      1. Nullmaruzero
        Oceń komentarz:

        3    

        Opublikowano: 2016-07-16 13:02

        Hahaha. Nie no, prawdziwy facet zawsze zdobywa to czego chce. Ja na ten przykład chciałem malucha, ale już go nie produkują i nikt w okolicy nie chciał sprzedać sensownego egzemplarza więc zabiłem kolekcjonera aut i zdobyłem to na czym mi zależało.

        Skomentuj

  6. power1
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-16 00:46

    Jedni znajdują Pokemony Ja znalazłem Pc-eta
    HAUNTED PC
    Zapraszam :)

    https://www.youtube.com/watch?v=WsoOvo_xfiw

    Skomentuj

  7. Krzychu2009
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-07-16 11:08

    Bezsens. Jak cała ta gra:) Przynajmniej jak dla mnie. Ale to moje zdanie:)










    Skomentuj

  8. piszczu24
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-07-19 19:03

    Emulator Pokemon Go na Winows Phone. Wystarczy pobrać na telefon i zainstalować. Tutaj pobieracie - bit.ly/29Y16ZN i możecie grać jak jak inni na Androidach i Iphonach.