Na topie

Powracają zawody ROG Join the Republic Community Challenge

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: ASUS ROG CS:GO e-Sport gra sieciowa League of Legends Producenci: ASUS

Dla polskich fanów e-sportu mamy dobrą informację – jeden z etapów zostanie zorganizowany w październiku podczas Poznań Game Arena.

  • Powracają zawody ROG Join the Republic Community Challenge
A A

Firma ASUS wraca z zawodami ROG Join the Republic Community Challenge, a więc jednym z najpopularniejszych, międzynarodowych wydarzeń e-Sportowych. Organizatorzy planują ponownie zjednoczyć graczy-amatorów z całego globu i wprowadzić ich w świat prawdziwego, profesjonalnego współzawodnictwa. Jakie są plany na tegoroczną edycję?

Zeszłoroczna, pierwsza edycja ROG Join the Republic Community Challenge cieszyła się wielkim zainteresowaniem, o czym świadczy 170 000 widzów oglądających finał, w którym zespół prowadzony przez Piotra „IzakOOO” Skowyrskiego pokonał szwedzką drużynę Team Maikelele.

ROG Join the Republic Community Challenge

W 2017 roku impreza ROG Join the Republic Community Challenge powiększa się o kolejny tytuł e-sportowy - League of Legends. Wszystko po to, by wciągnąć do współzawodnictwa jeszcze większą liczbę graczy z całego świata. W zawodach  weźmie udział po 8 drużyn zarówno w przypadku Counter-Strike: Global Offensive, jak i League of Legends.

Organizator chwali się, że wydarzenie zgromadzi najbardziej rozpoznawalne osoby związane ze światem gamingu oraz e-sportu. Będą oni obserwatorami rozgrywek eliminacyjnych organizowanych w ramach wydarzenia i spośród uczestników wybiorą tych najlepszych do swoich drużyn. Po ich uformowaniu zostaną one zaproszone do finałów Grand Finals, które odbędą się w styczniu 2018 roku w Sztokholmie we Szwecji.

ROG Join the Republic Community Challenge - plan edycji 2017

Rozgrywki rozpoczną się od pierwszych kwalifikacji offline na trwających właśnie do 30 lipca br. targach China Joy w Szanghaju. Powyżej znajdziecie plan kolejnych wydarzeń organizowanych w ramach ROG Community Challenge 2017.

Źródło: ASUS

Odsłon: 3512 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Gry komputerowe w marketplace

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!