Na topie

Premiera Metro Exodus przyśpieszona

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Metro Exodus trafi w ręce zainteresowanych graczy już 15 lutego. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  • Premiera Metro Exodus przyśpieszona
A A

Producenci i wydawcy bardzo często zmieniają plany co do dat premier swoich gier. W zdecydowanej większości przypadków mówimy o opóźnieniach, ale niekiedy pojawiają się miłe wyjątki. Z takowym mamy do czynienia przy okazji Metro Exodus.

Ostatnie informacje mówiły nam, iż premiera Metro Exodus odbędzie się 22 lutego. Dziś poinformowano jednak, że gra trafi w ręce zainteresowanych graczy nieco wcześniej, bo już 15 lutego.

Nie trzeba obawiać się, iż twórcy porywają się z motyką na słońce. Jednocześnie ogłosili bowiem, iż gra uzyskała status gold, wszelkie prace zostały zatem ukończone.

Przypomnijmy jeszcze tylko, że gra będzie dostępna na PC (gdzie wykorzysta możliwości NVIDIA RTX) oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na deser zobaczyć możecie jej intro.


Źródło: metrovideogame

Odsłon: 4627 Skomentuj newsa
Komentarze

12

Udostępnij
  1. Dudi4Fr
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-12-13 17:58

    No to zobaczymy jak 2080ti sobie poradzi z wszystkimi bajerami RTX na raz, w BF5 jest już dość ciężko a tu jeszcze dojdą nowe cienie i oświetlenie...

    Skomentuj

    1. Sharimsejn
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2018-12-13 19:05

      No bardzo ciekawe. Poprzednie Metro nie były jakoś super zoptymalizowane, a oni przyspieszyli premierę. Dwie opcje jak dla mnie, stwierdzili, że tyle wystarczy żeby aż tak ludzie nie płakali albo zrobili to dobrze.

      Skomentuj

  2. login1969
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2018-12-13 18:37

    No ja już jestem uśliniony...:)

    Skomentuj

  3. KORGAN
    Oceń komentarz:

    6    

    Opublikowano: 2018-12-13 18:59

    Oni na prawdę boją się rywalizacji z ANTHEM?! Masakra... przecież METRO ich zmiecie!

    Skomentuj

    1. czorcik696
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-12-13 20:22

      Też mi się wydaje, że Anthem < METRO.

      Skomentuj

    2. pablo11
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-12-13 22:08

      Stawiałbym raczej, że boją się rywalizacji z Far Cry New Dawn, który wychodzi 15 lutego i jest sporo głośniejszą premierą. Założe się, że obie gry z 15stego lutego zostaną obrzucone błotem. Bo ostatnio to modne. Metro Exodus za słabą grafikę (mimo RTX), Far Cry za słabą historię (mimo lepszej grafiki). Obym się w obu przypadkach mylił.

      Skomentuj

      1. Carius
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2018-12-14 10:05

        Podziwiam wszystkich fanów Far Cry, że jeszcze to kupują. Tak na prawdę wszystkie serie są niemal identyczne, różnią się jedynie miejscem akcji i płytkimi postaciami. W kółko misje zabij tego, przynieś tamto, przejmij bazę.

        Metro z racji swojej historii wydaje mi się o wiele ciekawszym tytułem, gdzie jak człowiek wsłucha się w opowieści zasłyszane na stacjach, uzupełni to książkami i zastanowi się nad wyborami moralnymi w grze (przejść cicho czy zabić, zabrać amunicję z trupa czy nie), to nie wiem gdzie FC ma start do serii Metro...

        Skomentuj

        1. xbk123
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-12-14 14:07

          Też się dziwię jak ktoś może postrzegać premierę nowego kotleta z serii FC jako ciekawszą niż Metro.

          Skomentuj

          1. Bartek111
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-12-15 01:49

            cóż, skoro są osoby, które nadal sikają w majtki z okazji 3 raz odgrzewanego (śmierdzącego już stęchlizna) kotleta od amd to i tutaj można.

            Skomentuj

      2. legolas638
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-12-15 04:28

        Czy ty chcesz powiedzieć że Far Cry ma lepszą grafikę niż Metro. Chłopie ty chyba nie widziałeś gameplaya.

        Skomentuj

  4. Michał 06
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-12-13 20:17

    tylko żeby nie wyszło z tego Metro Patch-odus