Na topie

Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire w kwietniu

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Kiedy premiera RPG Producenci: Obsidian Entertainment Paradox Interactive

Pillars of Eternity II: Deadfire trafi na PC z systemami Windows, Mac oraz Linux. Zabawę rozpocząć można będzie już za kilka tygodni. Obsidian Entertainment ujawniło dokładną datę premiery gry.

  • Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire w kwietniu
A A

Zapowiedziane w styczniu zeszłego roku, Pillars of Eternity II: Deadfire nie powinno narzekać na brak zainteresowania. Wielbiciele klasyki RPG zacierają ręce na samą myśl o tym tytule, za kilka tygodni będą mogli natomiast przystąpić do zabawy.

Obsidian Entertainment ujawniło dokładną datę premiery gry. Zaplanowano ją na 3 kwietnia 2018 roku. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Pillars of Eternity II: Deadfire trafi na PC z systemami Windows, Mac oraz Linux.

Do sprzedaży trafią 3 wydania - Standard, Deluxe oraz Obsidian Editions, w cenach odpowiednio 49.99 dolarów, 59.99 dolarów oraz 74.99 dolarów. Wydanie Standard to sama gra, pakiet Deluxe to dodatkowo soundtrack, cyfrowe przedmioty i mapa świata, cyfrowy poradnik planszówkowy i cyfrowy poradnik, tom II ( Dark Horse Comics). Obsidian Editions to wszystkie wymienione elementy oraz dostęp do dodatków, jakie wydane zostaną po premierze.

Wszystkie wydania Pillars of Eternity II: Deadfire już teraz zamawiać można w przedsprzedaży. Zainteresowani udać powinni się na Steam lub GOG.

Pillars of Eternity 2: Deadfire to kontynuacja Pillars of Eternity z 2015 roku. Więcej informacji o grze znajdziecie między innymi w naszej wcześniejszej publikacji.


Źródło: eternity.obsidian, Obsidian

Odsłon: 3017 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!