Na topie

Premiery gier - marzec 2017

Autor:
redakcja

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Rzadko kiedy w ciągu kilku tygodni pojawia się tyle od dawna pożądanych hitów co w marcu 2017.

Nooo, w końcu dotarliśmy do marca. Idziemy o zakład, że wielu na niego czekało. Oto marcowe premiery gier - miłego oglądania!

AA

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier.

 

Odsłon: 10625 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
  1. KENJI512
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-01 16:06

    Mass Effect FTW! :)

    Skomentuj

    1. Satanski
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-02 10:42

      Też byłem tego zdania dopóki nie obejrzałem zwiastunów - nie będę się powtarzał, ale nie podobają mi się bohaterowie. Oby było lepiej niż się spodziewam.

      Swoją drogą, moglibyście dać w tych sondach opcję "na żadną", bo trzeba wybierać coś od czapy, żeby zobaczyć na co inni głosują.

      Skomentuj

      1. KENJI512
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2017-03-02 10:56

        Zgadzam się, także nie jestem zafascynowany bohaterami, jednak zagram i wtedy ocenię, bo może jednak wciągną, nie wiadomo :)

        Skomentuj

  2. blebleble
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-01 16:09

    Horizon Zero Dawn to zero graficzne w porównaniu z tą grą na PC.

    Najpiękniejszy las z gier - czy to przyszłość grafiki?

    https://youtu.be/XKXH87CGdOc

    hue hue hue hue :D

    Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      6    

      Opublikowano: 2017-03-01 18:07

      Wielki konsolowy ex od Guerrilla rozdeptany graficznie przez symulator polowania na dzika :DDDD

      Skomentuj

      1. Niepiskoj
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2017-03-02 04:25

        Myślisz że ta prosta gierka o złożoności pierwotniaka na konsoli wyglądałaby o wiele gorzej?

        Skomentuj Historia edycji

    2. mesjan
      Oceń komentarz:

      5    

      Opublikowano: 2017-03-02 00:35

      Gra pod tytułem Zaginięcie Ethana Cartera także ma bardzo dobrze stworzony las. Ma też świetne tekstury dzięki fotogrametrii.

      Skomentuj

      1. Marucins
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2017-03-02 07:15

        I co z tego skoro nie ma ingerencji w otoczenie.

        Skomentuj

        1. mesjan
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2017-03-02 21:46

          Ta gra polega na odnajdywaniu tajemniczych śladów związanych z zaginięciem tytułowej postaci a nie na rozwałce lasu bazuką w celu odnalezienia go w nim.

          Skomentuj

    3. aerofan
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-03-02 07:44

      No tak, zero graficzne, zwłaszcza w 4k :) Widać to no. od 20 minuty :

      https://www.youtube.com/watch?v=PTd8r4p7l4g&t=3430s

      Nie jest to moja bajka, jeśli chodzi o tematykę, ale wygląda pięknie. Ciekawe, czy na PS4Pro jest możliwość ustawiania jakości / płynności grafiki, bo jakoś specjalnie nie przepadam za 30fps.

      Skomentuj

  3. stach122
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-03-01 16:11

    Eh tyle premier i brak pieniążków ;< ale mam co nadrabiać więc jakoś dam rade przeczekać do przecen ;)

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      7    

      Opublikowano: 2017-03-01 17:13

      to trzeba isc do pracy, a jak pojdziesz do pracy to "ehhh, tyle premier i brak czasu"

      Skomentuj

  4. KORGAN
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-02 05:53

    Po głosowaniu widać przewagę PC nad konsolami :). Horizon dostaje nieźle po 4 literach od Mass Effect.

    Skomentuj

    1. Marucins
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2017-03-02 07:19

      Czemu?
      ME:A to również tytuł na konsole. Do tego wielu łyknęło haczyk marketingowej ściemy. A Horizon: Zero Dawn mimo że to samo można powiedzieć o Andromeda to prawda jest taka że to protoplasta różnych gier zgrabnie wciśnięta w jeden tytuł: https://www.youtube.com/watch?v=klqMrXa1CVE

      Obecnie z tej listy czekam na Vikings: Wolves of Midgard czy Everspace. Andromedy nie ruszam do czasu wydania pełnej gry. Nauczony latami poprzednimi i ich trylogią wiem że masa materiału została wycięta i czeka na swoją kolej w postaci DLC.

      Z drugiej strony nie podoba mi się że Blotek umieszcza "premiery" wczesny dostęp do premier miesiąca.

      Skomentuj

  5. Marucins
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-02 06:59

    "No" to do konia.

    Skomentuj

  6. Pankracy666
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-03-02 08:14

    The Legend of Zelda to wygląda jak by ktoś podkręcił kontrast na 150%............

    Skomentuj

  7. Fiona
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-02 08:52

    tylko mass effect A. Ale miesiąc po premierze

    Skomentuj

  8. Chong-li
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2017-03-02 10:18

    CPY będzie miało dużo roboty w tym miesiącu.

    Skomentuj Historia edycji

  9. vide cui fidas
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-03-02 14:00

    Mr. Lektor ale jesteś łochem....Weź się za robotę.