Na topie

RAGE 2 oficjalnie zapowiedziane [AKT. 2 - gameplay]

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Bethesda opublikowała pierwszy zwiastun gry RAGE 2. Czegoś więcej na temat rozgrywki dowiemy się jednak dopiero jutro.

  • RAGE 2 oficjalnie zapowiedziane [AKT. 2 - gameplay]
A A

To już oficjalne, wydana w 2011 roku gra RAGE doczeka się kontynuacji. Fani postapokaliptycznego uniwersum mają powody do zadowolenia, chociaż przynajmniej do jutra radości będą towarzyszyły pewne wątpliwości.

Bethesda od kilku dni droczyła się z fanami za pośrednictwem portali społecznościowych. Przeciek jednego ze sklepów popsuł niespodziankę, o RAGE 2 do tej pory bowiem nie mówiono. Zgodnie z sugestiami, wydawca potwierdził dziś prace nad grą, pokazał też pierwszy zwiastun.

„Świat RAGE 2 ożywa w naszym nowym zwiastunie zapowiadającym! Oficjalny materiał filmowy z rozgrywki w RAGE 2 zostanie opublikowany tutaj jutro, 15 maja. Wkrótce udostępnimy więcej informacji na temat powrotu dzikiego świata RAGE.”


Niestety, to na ten moment wszystko. Gracze mający za sobą przygodę z RAGE dostrzegą na przedstawionym materiale nawiązania do kilku elementów, z którymi można było spotkać się w trakcie rozgrywki.

Więcej dowiemy się jutro. Czekamy.

AKTUALIZACJA, 14.05.2018, 20:40

Okazuje się, że na niektóre informacje nie trzeba czekać. Bethesda potwierdziła, iż RAGE 2 przygotowane zostanie przez id Software (twórcy RAGE) oraz Avalanche Studios.

„Zanurz się w dystopijnej rzeczywistości pozbawionej społeczeństwa, prawa i porządku. W pracy nad RAGE 2 siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio bogów pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.”

Ujawnione zostały również projekty okładek.

RAGE 2 box

AKTUALIZACJA 2, 15.05.2018, 17:30

Zgodnie z obietnicami, Bethesda pochwaliła się konkretniejszym materiałem, który pozwala rzucić okiem na fragmenty rozgrywki. Jednocześnie ujawniono również główne założenia fabularne.

W roku 2185 ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki nad tymi, którym udało się przetrwać. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć. Musisz przemierzyć bezwzględne bezdroża, walcząc z żądnymi krwi gangami, aby zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią ci zaatakowanie Władzy i ostateczne obalenie jej opresyjnych rządów!”

RAGE 2 oferować ma otwarty świat, podczas podróży napotkać mamy zarówno mokradła i dżungle, jak i rozległe pustynie. Bohater będzie mógł poruszać się o własnych siłach lub skorzystać z pojazdów. Do jego dyspozycji oddany zostanie pokaźny arsenał, będzie mógł też korzystać z nanotrytowych umiejętności, np. miażdżyć przeciwników atakiem z powietrza.

Premiera RAGE 2 planowana jest na przyszły rok. Kolejne informacje i materiały ujawnione zostaną na targach E3 2018.


Źródło: Bethesda PL

Odsłon: 5381 Skomentuj newsa
Komentarze

20

Udostępnij
  1. Adixxx
    Oceń komentarz:

    -5    

    Opublikowano: 2018-05-14 17:46

    Zwiastuje mix Borderlands z Far Cry w świecie Mad Maxa

    Skomentuj

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      9    

      Opublikowano: 2018-05-14 20:33

      Zwiastuje po prostu drugą część Rage.

      Skomentuj

  2. Blackshadow
    Oceń komentarz:

    8    

    Opublikowano: 2018-05-14 18:01

    Fatalnie to wygląda

    Skomentuj

  3. Raider0001
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-14 20:03

    Wygląda zajebiście, shooter w klimatach Mad Max i trailer z grubej rury, tylko tyle do szczęścia potrzeba :)
    uwielbiam łazić po pustyniach, jaskiniach i zniszczonych miastach robiąc rozpierduchę w koło, mam tylko nadzieję że to nie będzie gra postawiona na scenariusz, przerywniki i inne przeszkadzajki a po prostu szybką siekę ala DOOM, jest wystarczająco dużo gier robionych z uczuciem i inteligencją (PREY itp), co sprawia że gry surowe i brutalne są unikatowe

    Skomentuj Historia edycji

    1. kombajn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-05-14 20:34

      Zagraj w część pierwszą to się dowiesz (mniej więcej ) czego się spodziewać. To naprawdę dobra gra a można ja dostać za grosze (bodajże 1,99 euro ostatnio widziałem)

      Skomentuj Historia edycji

      1. Zero-Cool
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-14 22:49

        Albo kompletnie się rozczaruje, mnie jakoś RAGE nie podeszło a męczyłem je kilka godzin próbując znaleźć coś co mogłoby przyciągać do tej gry. Jak dla mnie irytująca strzelanina.

        Skomentuj

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          3    

          Opublikowano: 2018-05-15 09:49

          Jakby wszystkie gry wszystkim się podobały to świat byłby nudny, tobie nie podszedł Rage a mnie odrzuciło na kilometr od Wiedźmina a próbowałem już kilka razy bo to podobno taka dobra gra.

          Skomentuj

          1. stach122
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-05-15 20:23

            DO jedynki? Ja też jej nie ukończyłem a dwójkę i trojkę mam ukończone 2 razy (i mam zamiar przejść 3 raz). Pierwszy RAGE mi sie akurat podobał mimo swoich wad.

            Skomentuj

      2. Po1nter
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2018-05-16 08:56

        Dziadowska była ta gra. Coś ale produkcja z gazetek za 20zł. Zbyt płytka, krótka i mała innowacyjna.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kombajn
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-05-16 21:10

          W jakim sensie? Rewelacyjnej grafiki? Ciekawej fabuły (ze sknoconym przedwczesnym finałem)? Świetnego klimatu i balansu rozgrywki czy może bardzo fajnego systemu modyfikacji broni? Ty grałeś w ogóle w ta grę?

          Skomentuj

  4. chotnik2
    Oceń komentarz:

    7    

    Opublikowano: 2018-05-14 20:39

    Za duzo Borderlands w tym trailerze, Rage byl bardziej powazny.

    Skomentuj

    1. xchaotic
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-05-15 12:21

      w sumie to ze jest wiecej Borderlandsowy to dla mnie na plus. Nie mozna tak bardzo na powanie w koncu to gra i zabawa.

      Skomentuj

      1. chotnik2
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2018-05-15 18:32

        Od grania w kolorowe wynalazki i rocket jumpy jest juz Borderlands. Rage był praktycznie Falloutem FPS.

        Skomentuj

    2. Michał 06
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2018-05-15 16:49

      Ta wersja wygląda jak manifest LGBT :P

      Skomentuj

      1. kombajn
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-05-17 06:40

        Oby nie

        Skomentuj

  5. endrju_82
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-05-15 17:15

    Jest już oficjalny gameplay a wy nic?
    https://www.youtube.com/watch?v=0H_Fsyje2nA
    Jak dla mnie super :-D

    Skomentuj

  6. lucullus
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-05-15 18:18

    Żeby była tylko opcja oryginalnej ścieżki dźwiękowej... Bo polski dubbing...

    Skomentuj Historia edycji

  7. stach122
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-05-15 20:24

    Fallout + Just Cause? BIORE!

    Skomentuj

  8. hollow_
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2018-05-15 21:08

    Wygląda jak Mad Max na festiwalu kolorów. Tęczy tylko brak. Podjarałem się zapowiedzią, bo jedynka to imo bardzo dobra gra, pudełko mnie trochę wyhamowało, a gameplay zniechęcił. No nic. Pożyjemy zobaczymy.

    Skomentuj Historia edycji

  9. SirMichael
    Oceń komentarz:

    2    

    Opublikowano: 2018-05-16 11:24

    "gameplay" tia, coś mało tego gameplaya w tym gameplayu.

    Rage był spoko, bardzo klimatyczny ale starczał może na 4h zabawy jak się odliczy dojeżdżanie na miejsce i zakończenie było bardziej niż niezadowalające. Dajmy szansę, ale barany nie szalejcie z pre-orderami, ok?