Na topie

Sekiro: Shadows Die Twice - poznaj swoich wrogów

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Studio From Software opublikowało kilka króciutkich materiałów wideo poświęconych kluczowym przeciwnikom, jakich napotkamy na swojej drodze podczas zabawy w Sekiro: Shadows Die Twice.

 • Sekiro: Shadows Die Twice - poznaj swoich wrogów
A A

Autorzy takich genialnych produkcji jak Armored Core, Bloodborne oraz Demon’s i Dark Souls pozwolą nam przywitać wiosnę wymagającą i klimatyczną – a przynajmniej tak się zapowiadającą – grą Sekiro: Shadows Die Twice. Aby podgrzać nieco atmosferę przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą, publikują kolejne króciutkie materiały wideo koncentrujące się na wrogach naszego protagonisty.

Tytułowa Lady Butterfly z najnowszego zwiastuna to niepozorna staruszka, która niejednego młodzieńca mogłaby zawstydzić swoją zwinnością ciała i kondycją umysłu…

…kolejna dama wśród bossów to Corrupted Monk – to ponad trzymetrowa wojowniczka, która do perfekcji opanowała obsługę nagamaki oraz sztukę iluzji…

...następny na liście jest Gyoubu Masataka Oniwa – tego gościa możecie kojarzyć z pierwszego zwiastuna gry Sekiro: Shadows Die Twice. Cechy charakterystyczne? Zbroja samurajska i robiący wrażenie wierzchowiec…

...wreszcie jest też generał Tenzen Yamauchi, którego główną bronią jest katana. Aby z nim wygrać, będzie trzeba jednak wykazać się nie tylko zręcznością, ale i zmysłem taktycznym.

Gra Sekiro: Shadows Die Twice powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jej premiera została zaplanowana na 22 marca. Według nas jest to jedna z najgorętszych produkcji I połowy 2019 roku – wraz z innymi tytułami, które warto mieć na radarze, znajdziecie ją w podlinkowanym artykule.

Źródło: From Software, GamingBolt

Odsłon: 4692 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. KORGAN
  Oceń komentarz:

  -6    

  Opublikowano: 2019-02-21 11:12

  Kolejna super gra na konsole. Dobrze że kupiłem ps4. Na PC tylko Metro dobre. Anthem to jakiś żal.

  Skomentuj

  1. taranssj4
   Oceń komentarz:

   -6    

   Opublikowano: 2019-02-21 11:18

   Niee, wyjdzie też na PC, nie wiem czemu w newsie brak informacji o tej platformie.

   Skomentuj

   1. Wojciech Kulik
    Oceń komentarz:

    4    

    Opublikowano: 2019-02-21 11:19

    Jak to brak informacji? W tagach u góry masz "gry komputerowe", a w ostatnim akapicie newsa: "Gra Sekiro: Shadows Die Twice powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One".

    Skomentuj

    1. taranssj4
     Oceń komentarz:

     0    

     Opublikowano: 2019-02-21 11:24

     O rety, tak, biję się w pierś i sam siebie zminusowałem z tego powodu. Wszystko jest czarne na białym, wracam do szkoły na lekcje czytania, wybaczcie!

     Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!