Na topie

ShowMax w Full HD - „wkrótce”

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
RTV

Kategoria: RTV Ciekawostki Internet Tematyka: Telewizja internetowa

Wkrótce jest niestety najdokładniejszym znanym nam terminem wprowadzenia jakości 1080p w serwisie ShowMax.

ShowMax w Full HD - „wkrótce”

A A

Dostępny w Polsce od miesiąca ShowMax ma na razie skromną, ale zawierającą kilka perełek bazę filmów i seriali, jest dostępny na wielu różnych urządzeniach, a do tego nie jest wcale taki drogi – abonament to tylko 19,99 zł miesięcznie. Ma jednak pewną wadę, obok której część widzów nie potrafi przejść obojętnie – maksymalna rozdzielczość filmów wynosi 720p. Słabo, ale ponoć ma się to zmienić.

Na facebookowym profilu ShowMax Polska można znaleźć komentarz administratora, że „jakość 1080p pojawi się wkrótce!”. I choć żadnych konkretów nie ma, jest to bez wątpienia dobra wiadomość. 

Zresztą ShowMax pod względem rozdzielczości mocno odstaje od swojej konkurencji. Full HD powinno być dzisiaj absolutnym minimum, tym bardziej że Netflix czy Amazon Prime Video oferują swoim użytkownikom treści w rozdzielczości nawet 4K/Ultra HD, czyli 2160p – czterokrotnie większej niż Full HD.

Wracając do oferty serwisu ShowMax, katalog w ciągu ostatnich miesięcy poszerzył się o wiele polskich i zagranicznych produkcji – zarówno starszych, jak i nowszych tytułów. Wśród najciekawszych pozycji znajdziemy: Anatomia zła, Amerykański Gangster, Planeta Singli, Jak Zostać Królem i dwa sezony Jerycho, a za kilka dni zadebiutuje Ksiądz w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. 

Źródło: ShowMax Polska na Facebooku, nflix

Odsłon: 2873 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij

RTV w marketplace

 1. sn00p
  Oceń komentarz:

  5    

  Opublikowano: 2017-03-18 15:37

  ShowMax ma poważną konkurencję. Netflix HD na 2 urządzenia to 43 zł/m. Cenę można podzielić na 2 ze znajomym a wtedy ShowMax zupełnie traci sens.

  Skomentuj

 2. Fiona
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-03-20 17:15

  Dno, na poziomie polskich votów

  Skomentuj

  1. Fiona
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-03-21 07:58

   vodów - przepraszam za literówkę ;(

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!