Na topie

Spider-Man rozbudowany o tryb New Game+ i pierwszy dodatek

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: gra akcji przygodowa Producenci: Insomniac Games

Twórcy obiecywali rozwijać ten tytuł i na fali świetnej sprzedaży nie mają problemu z dotrzymaniem obietnicy. Spider-Man wzbogacił się o ciekawe elementy.

  • Spider-Man rozbudowany o tryb New Game+ i pierwszy dodatek
A A

Już od pewnego czasu wiemy, iż Spider-Man okazał się wielkim sukcesem. Twórcy obiecywali rozwijać ten tytuł i na fali świetnej sprzedaży nie mają problemu z dotrzymaniem obietnicy.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła nie tylko kilka poprawek, ale również dodatkową zawartość. Mowa przede wszystkim o trybie New Game+, który pozwala rozpocząć ukończoną grę od nowa, ale z osiągniętymi postępami na koncie. Drugim z ciekawych elementów jest dodatkowy poziom trudności Ultimate przygotowany dla najbardziej zaprawionych w bojach.

Dziś ma natomiast miejsce premiera pierwszego dodatku - The Heist. Główną rolę odgrywa tutaj Felicia Hardy, znana jako Black Cat.

Dodatek jest częścią pakietu The City that Never Sleeps, dwie kolejne (Turf Wars i Silver Lining) udostępnione zostaną odpowiednio w listopadzie i w grudniu.


Źródło: PlayStation Polska

Odsłon: 2302 Skomentuj newsa
Komentarze

44

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-23 14:13

    Kozak gierka, fajnie będzie zagrać w jakiś dodatek. Ciekawe ile godzin zabawy zapewni.

    Skomentuj

  2. HomeAudio
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2018-10-23 15:31

    "Excluziwom" stanowczo mówimy NIE!

    Skomentuj

    1. ilovethisgame
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-23 16:35

      a możesz to jakoś umotywować? nie bo nie! to trochę słaby argument

      Skomentuj

        1. ilovethisgame
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-24 08:33

          oczywiście
          największym plusem ex-ów jest jakoś wykonania i maksymalne wyciągnięcie mocy z bebechów, multiplatformery często albo mają wymagania z kosmosu, albo problemy techniczne i srylion patchy (np. ostatni batman, gra świetna, ale była tak źle zrobiona na peceta, że twórcy najpierw wydali gigapatcha, później przeprosili i przyznali się do błędu i dzięki bogu zezwolili oddawać tytuł i otrzymać zwrot gotówki) to są uroki multi, a sytuacja trwa od lat.
          Zobacz jak wyglądają i chodzą ex-y od lat na sony
          PSX (konsola ponad 20 letnia, już wtedy ex dawał gwarancje jakości: tekken, crash, gran tourismo)
          PS2 God of War, Metal Gear Solid
          PS3: last of us, god of war 3, beyond two souls, heavy rain, uncharted, metal gear solid,
          PS4: SPIDER, god of war 3, horizon zero dawn
          ten rok pokazał, że świat idzie w jednym kierunku, na pecetach rządzi multi battle royal, wciskają go dosłownie wszędzie, jeśli ktoś ma ochotę na dobry tytuł AAA w singlu to niestety ale jest skazany na konsole, ja nie preferuje jednej czy drugiej platformy w domu mam jeszcze one S i starego 360, gram na tym na czym jest cos dobrego, ale niestety ten rok to rok PS4 a lada dzien wychodzi RDR2 ;)
          ciezko zestawic cokolwiek w tym roku z pajakiem czy kratosem, a najwiekszy tytul dopiero przed nami

          Skomentuj

          1. raffal81
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 09:20

            RDR2 czeka już na dysku ;]]]]

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-10-24 10:32

            @Janusz, sztuczne ograniczenia to np. gry tylko dla Windows. Mam nadzieje ze trzymasz się swoich zasad i nie grasz w takowe, tylko full open source bez żadnych ograniczen.
            Ale jak tak sobie pomysle to wiekszosc z tych gier nie ma tez na konsolach, a wiec i w te nie mozesz grac bo są exami dla jednej platformy.
            Ubogie życie gracza anty-exowego ;)


            Normalnie az wierzyc mi sie nie chce ze w XXI wieku można zrobic problem z niczego.
            Ludzie z trzeciego swiata wody nie maja i nie narzekają że muszą smigać po nią czasem i 2godziny dziennie w jedną stronę a w Polsce problemem jest fakt że jakaś gra wyszła na jedną platformę, a platformy nie kupię bo nie, bo sztuczne ograczniczenie.

            Chłopie, Sony Interactive nalezy do Sony. Insomniacs to studio które należy w poczet wielu developerów opłacanych przez Sony i Insomniacy tworzą tylko gry na PlayStation od samego początku czyli od 1994roku. Sony ma też długą historię związaną ze Spidermanem bo zawsze inwestowali kasę w tą markę a w tym także i w filmy. Teraz studio które należy do SONY wydało grę która wspiera ich sprzęt i wygląda wręcz genialnie a Ty narzekasz. :)

            Na PC jest masa gier których nie ma na innych platformach i możesz też narzekać a tego nie robisz.
            Na PC jest masa gier która sztucznie wymaga tylko windowsa a też tego nie robisz. Nie mówie nawet o grach które koniecznie do działania wymagają win8 i wyżej bo to też sztuczne ograniczenie przeciez :)

            Skomentuj Historia edycji

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:12

            No tak, próbuj instalować windowsa na macbooku dalej.
            To że przypadkiem musisz jeszcze kupić tego windowsa to też zupełnie bez znaczenia.
            Sensowna argumentacja Ci sie skonczyla.

            ja chyba zaczne zaraz marudzić że gry na PC mają wymagania niewiadomo jakie a wszystkie powinny smigac w 4k/60 na gtx1050ti bo taki jest najpopularniejszy obecnie na rynku wśród graczy i nie zamierzam nikomu kabzy nabijac kupujac nowy sprzet.

            Skomentuj Historia edycji

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            3    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:48

            Nikt do niczego Cie nie zmusza, nie musisz nic kupować.
            PC tez nie upgraduj bo niby po co. Uzywaj peceta az padnie bez upgradu bo jest to zgodne z Twoją logiką.

            Skoro developer chce wydawac gry na jedna platformę i wydaje je po prostu po mistrzowsku bo znają to platformę jak własną kieszen to nie widze absolutnie żadnego problemu z tym związanego.

            Sam tworzysz sobie niepotrzebnie ograniczenia w takim rozumowaniu.


            Jeśli jakis bank będzie chciał dac mi telefon na którym tylko i wyłącznie będzie działała ich aplikacja a mi nie będzie to pasowało to zrobie cos co Ciebie zaszokuje na maxa - zmienię bank.

            Skomentuj

          5. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 13:53

            Ja chce pograć na pc za 1000zł i nie mogę a mam od tego konsolę za 700zł i nie będę wywalał 5/10 tysi na pc.

            Moi znajomi wywalili na pcta 5 lat temu po 10 tysi i teraz nie mogą normalnie pograć bo się nadaje do pac mana.

            RDR2 na konsoli 5 letniej za 700 stów

            https://www.youtube.com/watch?v=tXMXNSHDqTQ

            Jeszcze bronisz tego padła pc ech......



            Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-24 12:09

        Mogę umotywować najprościej jak się da - segmentacja rynku sprawia że korporacje nabijają sobie tylko kieszenie moim kosztem. Zgodnie z polityką Sony/Micorsoftu/Nitendo powinienem posiadać wszystkie możliwe konsole aby pograć dosłownie w kilka tytułów które mnie interesują + jeszcze muszę mieć PC aby odpalić te tytuły których nie ma (i nigdy nie będzie) na konsoli. Ja w to nie wchodzę i będę marudził przy każdym "exclusivie" który pojawi się na rynku.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-24 12:15

          tak tak, zgodnie z ich polityką jeszcze musisz grac we wszystko co tylko wyjdzie. Zapomniales to dodac chyba.
          Wez sie lepiej do roboty to nie będziesz narzekał tyle bo tak wyssane z palca argumenty to już dawno mnie nie ruszają.

          Skomentuj

          1. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2018-10-24 16:41

            Zgodnie z ich polityką muszę grać tylko w to co oni sprzedają i tylko na tym co oni sprzedają - i w NIC więcej. A ponieważ wziąłem się do roboty - stać mnie na mocnego PC-ta (czego i Tobie życzę z całego serca) i mam głęboko w poważaniu co to co chce ode mnie Sony... oby tylko skończyli już sponsorować te wszystkie posrane "exclusivy" - wtedy może kilka osób obudzi się z letargu i zauważy że jednak sprzęt za 700zł wart jest dokładnie te 700zł.

            Skomentuj

    2. Alcedo1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-10-23 16:35

      Nie dramatyzuj ile kasy kosztuje PS4, drobne w porównaniu choćby do procków czy porządnej grafy !

      Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        -2    

        Opublikowano: 2018-10-23 20:58

        Ale ja mam mocny procek i porządną grafę. Nie widzę sensu zaśmiecać mieszkania jeszcze jedną skrzynką (tym bardziej że do TV mam podpiętego Steam Linka który działa doskonale).

        Skomentuj

        1. PS4Ekskluzyw
          Oceń komentarz:

          -2    

          Opublikowano: 2018-10-23 21:26

          Dalej jazda z pctową prowizorą :)))

          Dobrze że mamy Sony na rynku inaczej kup.... gameplayową i graficzną byśmy podziwiali i kotlety odgrzewane na kartach graficznych po 5 koła ech....

          I jak dobrze że kolejna generacja się zbliża to wymiecie ten syf co jest na pc.

          Ogarneli już HDR na pc :)))

          Skomentuj

        2. kitamo
          Oceń komentarz:

          2    

          Opublikowano: 2018-10-24 10:22

          hmm, nie do końca rozumiem Twojego toku rozumowania.
          Jeśli nie chcesz zasmiecac mieszkania dodatkowym sprzętem to jasne, nie musisz ale wtedy nie narzekaj że coś jest tylko na jedną platformę bo po prostu nie we wszystko będziesz sobie grał i tyle. Ja sam jestem pecetowym graczem i to z bardzo dużym stażem ale zdałem sobie sprawę że aby móc pograć w tytuły które mnie interesują musze wyjść poza jedną platformę i nie widze z tym problemu.
          Piszesz o tym zaśmiecaniu tak jakby konsola była 2x2m klocem który po prostu musi stanąc na środku mieszkania. Zaloze sie ze znalazł bys w domu cos co zasmieca je bardziej a jakos Ci nie przeszkadza.

          Z drugiej strony skoro nie grasz w exy to mam nadzieje ze również nie grasz w gry na PC które nie pojawiły się na konsolach a jest ich bardzo dużo.
          Mam też nadzieję że nie grasz na PC w gry które są exami dla windowsa bo wg. Twojego toku rozumowania jesteś temu przeciwny.
          Fajnie jest wymagac ale z drugiej strony po co byc hipokrytą ;)

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:11

            Nie bardzo rozumiem czemu chcecie wszystkim dyktować jak mają żyć.
            Jeśli jakiś developer utrzymuje się z pieniędzy Sony i chce tworzyć dla Sony na wyłączność to po co marudzić?
            Inomniaki tworzą od chwili powstania dla Sony i chcą robić gry tylko na ich konsole.

            Czy tak samo narzekacie na fakt że Krakus robi tylko wędliny a nie robi serów albo przetworów mlecznych?


            Po prostu szanujcie developerów jeśli już chcecie grac w gry - jak decydują o tym jak gra ma wyglądac i na co ma być wydana to jest to ich decyzja biznesowa a nie wasza.


            Ciągłe narzekanie i narzekanie zamiast brać wszystko takim jakie jest i korzystać z tego.

            Skomentuj

          2. Jayou
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-26 09:11

            Insomniac Games tworzy gry tylko dla sony? Coś Ci się pomyliło, oni tworzą głównie ale nie tylko dla sony. Zrobili Sunset Overdrive na Xbox One.

            Skomentuj

          3. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:02

            "Exlusivom" mówimy NIE! Będę dalej marudził. Producenci powinni wypuszczać na wszystkie dostępne platformy (albo część tych platform powinna dawno zniknąć z rynku). Wymuszanie kupienia mocnego kompa (bo chcę pograć w Star Citizen'a), konsoli Xbox (bo chcę Forza Horizon), PS4 (bo chcę Horizon Zero Dawn) itd itd (+ okresowa konieczność upgradu/wymiany każdego z tych TRZECH sprzętów) - to po prostu nabijanie kieszeni korporacjom MOIM kosztem. NIE NIE NIE! Ja zostanę przy najbardziej uniwersalnej platformie - czyli PC i będę marudził przy każdym "exclusivie" który wyjdzie na Xbox'a lub PS.

            Skomentuj

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:13

            czyli jestes po prostu czystej postaci hipokrytą, bo jak nabijasz kabzę intelowi, amd, nv to zupełnie nie ma dla Ciebie znaczenia.
            Tyle w temacie.

            Skomentuj

          5. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:20

            Komuś jednak trzeba za coś zapłacić. Tutaj nie ma po mojej stronie ani odrobiny hipokryzji. Tylko nie chcę trzy razy płacić za tą samą kartę AMD (czy też procesor Intela) włożoną do PC, do PS4 i do skrzynki Xbox - mi wystarczy że RAZ za to zapłacę. Widzisz w tym hipokryzję po mojej stronie?

            Skomentuj

          6. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:33

            Jesteś hipokrytą bo domagasz się by wszystko było tak jak sobie tego życzysz czyli pod Twoją platformę którą uważasz za uniwersalną.
            Problemem jest jak gra wyjdzie na konsolę ale nie na PC. Problemu nie ma jak wyjdzie na PC ale nie ma jej na konsoli.
            Problemu dla Ciebie nie ma jak wyjdzie tylko pod Windows ale nie pod inne systemy.
            Piszesz że nie chcesz kilka razy płacic a praktycznie co 2 lata musisz grafę wymienić żeby pograć na PC w kolejne gry które wyjdą. To nie jest hipokryzja jak rynek PC każe wymieniać Ci CPU i GPU po to by moc pograc? Na konsoli musisz inwestować w podzespoły?
            Nie słyszałem by od 2013 roku ktoś upgradował swoją konsole by móc pograć w jakieś gry a mamy za chwile 2019.
            To jest własnie hipokryzja pełną gębą.
            Jeśli już narzekasz na to że jakis tytuł nie wyszedł na rasę panów czyli jedyną słuszną platformę wg. Ciebie, to po prostu ta gra nie jest Ciebie godna wychodzi na to.

            Skomentuj

          7. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:41

            Przecież stara poczciwa 5 letnia PS4 jedzie ten szajs pctowy z gratami w cenie 10 konsol.

            Dopiero cyrk się zacznie jak tylko wyjdzie nowa generacja PS5.
            Nvidia i jej karty po 5 koła śmiechu warte :))) Za 2 lata będzie zmieniał ten szrot jak tylko będą wychodziły na nową generację (PS5) gry. Pierwszy lepszy ex na PS5 rozjedzie w oprawie ten szajs nvidi za 5 koła.

            Niedługo w RDR2 będziesz grał ale na youtube :)))

            A teraz leć składaj pcta za 10 tysi ha.

            Skomentuj

          8. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:53

            Kolego @PS4Ekskluzyw - w tych twoich konsolkach siedzi szajs od tych samych producentów co w PC - tylko w PC jest szajs który uciągnie 4K/60fps w nowych tytułach a w konsoli siedzi podobny szajs za 1/3 ceny na którym ładnie będzie wyglądało TYLKO kilka "exclusiwów" nad którymi posiedzi masa developerów zbyt długi czas jak na produkcję takiej gry (bo Sony/Microsoft dodatkowo zapłaci aby zrobić tych kilka normalnie wyglądających tytułów - aby było się czym pochwalić na konsoli). Po każdym Twoim wpisie mam wrażenie że walisz w pory z ekscytacji jak to genialny sprzęt masz za te 1600zł... a prawda jest taka że sprzęt masz z dupy i jak by nie 5-6 tytułów dopieszczonych nadludzkim (dobrze opłacanym) wysiłkiem - to byś grał w gry jakich ja na PC już nie widziałem od dobrych kilku lat. A VR na konsoli to już kompletna porażka... ratuje to TYLKO cena.

            Skomentuj

          9. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-10-24 13:07

            Mam genialny sprzęt za 700 zł gdzie taki Spider Man wygląda zabójczo na tle pctowych gier :)
            a twój rydwan pc nawet nie jest w stanie pokazać takiej gry i teraz zastanów się dlaczego ;)

            Skomentuj

          10. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:45

            Nie ma problemu - jak zaczną robić strategie na konsolę lub też VR na konsolach dorówna temu na PC - to z chęcią przesiądę się na konsolę i wywalę PC-ta za okno (aha - no jeszcze kilka programów pasuje aby dało się odpalić na konsoli). Na razie każda konsola to taka BARDZO BARDZO ubożuchna wersja PC-ta.... i tylko te posrane "exclusivy" czasami się pojawiają (ale to też TYLKO dzięki ogromnym pieniądzom wkładanym w to aby te gry jakoś wyglądały na konsolach). Hipokryzji brak z mojej strony w tym temacie (co nie znaczy że nie jestem hipokrytą w innych tematach). "Exclusivom" stanowczo mówię NIE!

            Skomentuj

          11. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:57

            "i tylko te posrane "exclusivy" czasami się pojawiają (ale to też TYLKO dzięki ogromnym pieniądzom wkładanym w to aby te gry jakoś wyglądały na konsolach"

            I to cię gryzie haha nic z tym nie zrobisz bo nikt ci takiej gry z taką oprawą nie zrobi only pc bo z torbami by poszli :)

            Zapomnij i szykuj się na nowa generację i kolejne graficzne killery w postaci gier na wyłączność :)

            Twoje reaktory w budzie pc będą się marnowały tak jak się marnują od zawsze. A wiesz dlaczego bo pc to prowizora do gier. PC był stworzony do pracy i teraz masz tego skutki paziu.

            Skomentuj

          12. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-10-24 13:16

            Musiałbyś przewrócić wszystko do góry nogami w pctowych świecie i dopiero jakby robili gry pod konkretny sprzęt może by coś z tego wyszło a tak marnuję się ten szajs pc.

            Wystarczy popatrzeć na exy na 5 letniej PS4 1.84TF za 700 stów kontra pc za 10 tysi i śmiech mnie ogarnia :)

            RDR2 sobie zobacz jak wygląda w piątek premiera :) Kto pierniczył nie możliwe że to z konsoli a tu po raz który Zonk przez betonowy pctowy świat :)

            Jak Spider Man prezentuję się Horizon ZD God of War Uncharted.
            The Last of us 2 z kapci was wysadzi w kosmos :)

            Skomentuj

          13. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-10-24 13:27

            Chciałby sobie pcta złożyć za 1000 zł i zagrać w to w takiej jakości :)))

            https://www.youtube.com/watch?v=u0G2EGurJ2U

            No nie da rady wystarczy konsola za 700 stów ;)

            Nie będę wywalał na pc 10 tysi żeby za 2 lata był szrotem :)

            Skomentuj

          14. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2018-10-24 15:11

            @PS4Ekskluzyw - ty się naprawdę zaraz posrasz ze szczęścia z tymi kilkoma grami które jakoś wyglądają na PS (dosłownie KILKA tytułów na które poszła masa kasy od Sony). Generalnie to szmelc DOKŁADNIE wart swej ceny - tyle masz ile płacisz - i ani odrobiny więcej nie dostajesz (no chyba że wierzysz że jednak Święty Mikołaj istnieje). PC od zawsze był lata świetlne przed wszystkimi konsolami w KAŻDYM aspekcie: uniwersalność, możliwości, liczba tytułów, ceny gier - konsola daaaaleko w tyle w każdym z tych aspektów. Niestety sranie w gacie z powodu kilku wymęczonych tytułów to już szczyt głupoty - a widzę po komentarzach tej ci nie brakuje. "Excluziwy" to zło rynku gier - i jak tego nie rozumiesz to zawsze będziesz robiony w... balona przez każdego kto zwęszy możliwość naciągnięcia Ciebie na kasę. Powodzenia w życiu!

            Skomentuj Historia edycji

          15. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 15:27

            Tak w balona jestem robiony że dostaję wysokiej jakości gry o których możesz tylko pomarzyć na pc.
            Do tego mogę odsprzedać każdą grę ze stratą 30zł :)
            Jesteś tak zaślepionym betonowym pcmr że szok.
            Idz graj w te odgrzewane kotlety audiowizualne na grzałkach po 5 koła. Tylko odczep się od jakości hi-end w grach na wyłączność na PS4.

            Kupuję bo wiem co dostaje w zamian ty za to rzuć na konto dla Star Citizen i kto kogo w balona robi haha.


            Skomentuj

          16. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 15:23

            @JanuszJanusz to czemu nie grasz w gry pecetowe na 5letnim celeronie i intelHD?
            Ja chce żeby na PC mozna było odpalać wszystko i to na każdym.
            To ze chcę nie znaczy że tak ma być.


            jesteś hipokryta podobnie jak HomeAudio bo widzisz tylko problem po jednej stronie a zupełnie nie przeszkadza Ci jak jest to samo po drugiej.
            On chociaż przyznaje się że jest hipokrytą i nazywa to po imieniu.

            A skoro już pytasz o to skąd wiem co chcą tworzyć insomniacy to proponuje zadać choć sobie minimum trudu i zobaczyć ze 2-3 wywiady.
            Jakby chcieli tworzyć na PC to by tworzyli na PC. Nikt ich nie zmuszał do tworzenia na PlayStation.

            Skomentuj

          17. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 15:42

            @PS4Ekskluzyw @kitamo - dwóch baranów którzy kupili stary szrot za 700 zł i myślą że chwycili Pana Boga za nogi. Te wasze maszynki do wyciągania pieniędzy psują tylko rynek.... a jakość produkcji dla was tak oszałamiająca tylko dla tego że nie stać was na nic ponad te 700 zł. Cieszcie się tymi kilkoma tytułami... tyle wam pozostało. Baranie głowy.

            Skomentuj

    3. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-10-24 10:24

      @HomeAudio ja mam nadzieje że na PC też nie grasz w gry które są tylko dla PC, oraz nie tykasz gier które są tylko pod windowsa :) inaczej to byłbyś hipokrytą :)

      Skomentuj

      1. HomeAudio
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2018-10-24 12:04

        @kitamo
        Jestem hipokrytą. Inwestuję w PC i gram tylko na PC - bez względu na to czy tytuł jest na innej platformie czy nie.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2018-10-24 12:14

          przynajmniej nazywasz rzeczy po imieniu. Skoro jesteś to nie ma co dyskutować ale następnym razem pisz w liczbie pojedynczej a nie w mnogiej, bo zdanie wyrazić możesz co najwyżej za siebie.

          Skomentuj

          1. HomeAudio
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:17

            Ok. Poprawię się. Będzie w liczbie pojedynczej.

            Skomentuj

    4. kitamo
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-10-24 11:04


      Jeśli tak mają wyglądać exy to jak najbardziej mówię im TAK.
      https://drive.google.com/drive/folders/1QsL66Hj34AQkWBVQpVcxUi4SG_DX29-w

      To nie rendery z intra, tylko z silnika gry po prostu screeny. Nie ma co nawet dyskutować.

      Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          1    

          Opublikowano: 2018-10-24 12:19

          Widać nie wiesz po prostu jak się tworzy gry i jak się je wydaje. Jakby ktoś Cię przypadkiem oświecił to zmienisz szybko zdanie i zrozumiesz co jest kluczowym czynnikiem przemawiającym za tym ze EX wygląda jak wygląda i działa jak działa na danej platformie.
          Napisz do Insomniacs Games i zapytaj ich dlaczego nie piszą gier dla PC (bo od zawsze pisza dla PS4).
          Zaytaj ich, podobnie jak Naughty Dog dlaczego są uznawani za jedne z najlepszych studiów. Zapytaj ich dlaczego nie mają problemów finansowych jak wiele innych multiplatformowych developerów to wtedy może zrozumiesz.

          Piszesz o Assasinie - sprawdz ile problemów miał assasins Origins na PC po jego wydaniu i ile ważą patche.

          najlepiej jest dyskutować o czyms o czym nie masz pojęcia za bardzo.

          Skomentuj Historia edycji

          1. PS4Ekskluzyw
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:23

            Po co tłumaczyć dyskutować z betonem pc :)))

            Skomentuj

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 12:35

            hola hola, sam jestem pecetowym graczem ale przynajmniej nie narzekam.

            Skomentuj

          3. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2018-10-24 15:35

            Tak, zrobili forze 3 która na PC miała przez pierwsze pół roku same problemy z wydajnością i stuttering.
            Zrobili Forze 4 na PC która ma problemy z dzwiekiem i ładowaniem się tras.

            Masz chociaż jedną z nich?
            https://www.youtube.com/watch?v=ofFpnArXbJ8


            a forza4?

            https://www.youtube.com/watch?v=AuaLeKTyZns

            https://www.youtube.com/watch?

            v=ToeYOJDJm8Ahttps://www.youtube.com/watch?v=LY_nrNHfKf4

            https://www.youtube.com/watch?v=4DW4bcoOJBQ

            https://www.youtube.com/watch?v=kuMynkoGyqI

            https://www.youtube.com/watch?v=d8QqlKGj9Jg

            https://www.youtube.com/watch?v=icCi_Nk8QFY

            nie chce mi sie dalej wklejać nawet bo problemów jest masa o których przeczytać mozna na forum.

            Skomentuj

          4. kitamo
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2018-10-24 23:26

            No tak, spiderman został zapomniany, tak samo Become Human - a o czym maja gadac w grze single player po kilku miesiącach od premiery? no o czym?
            najlepiej żeby co tydzien artykuł zrobic o takiej grze?

            Ty to bys chciał by gra kupiona raz była zywa 2 lata i co miesiac żeby wychodził do niej zupełnie nowy kontent.
            No oswiece Cie ze są tez na swiecie gry single player

            Skomentuj

  3. raffal81
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-10-24 09:19

    Spiderman naprawdę jest świetny, śmiganie na pajęczynie po wielkim mieście, do tego tak świetnie wykonanym, daje dużo frajdy. Nawet udało mi się platynę wbić, a to rzadkość u mnie, bo mało jaka gra przyciąga mnie na długie godziny.

    Czekam na dodatek z VENOM'em, może się doczekam ;))))