Na topie

Spotify Premium dla studentów za półdarmo

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Internet Tematyka: Spotify Strumieniowanie muzyki

Jeśli jesteś studentem (i jesteś w stanie to udowodnić), to za abonament Spotify Premium zapłacisz tylko 9,99 zł miesięcznie.

Spotify Premium dla studentów za półdarmo

A A

Studenci szukają oszczędności, gdzie tylko się da. Ucieszy ich więc pewnie wiadomość, że nowa oferta pozwala im zapłacić o połowę mniej za dostęp do Spotify Premium. 

Oferta Spotify Premium dla studentów została uruchomiona w kilkudziesięciu krajach, w tym w Polsce. Jeżeli więc jesteś studentem lub studentką (i masz tyle szczęścia, że twoja uczelnia bierze udział w akcji), od teraz za abonament możesz płacić mniej, dokładnie dyszkę bez grosza. Dlaczego akurat studenci? Bo „jest to jedna z najbardziej zaangażowanych i oddanych grup fanów”, tłumaczy Alex Norstrom ze Spotify.

Aby korzystać ze Spotify Premium za 9,99 zł miesięcznie należy potwierdzić swoją tożsamość przez SheerID. Trzeba więc podać imię i nazwisko oraz nazwę uczelni, a następnie przesłać skan dokumentu wydanego przez szkołę w ciągu ostatnich trzech miesięcy (może to być plan zajęć, odpis z indeksu czy też potwierdzenie wpłaty).

Co otrzymują użytkownicy Premium? Nieograniczony dostęp do katalogu ponad 30 milionów utworów, możliwość słuchania muzyki bez reklam i zapisywania piosenek do odsłuchu offline oraz wyższą jakość audio. 

Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie Spotify.

Źródło: Spotify Blog

Odsłon: 5529 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. naqerpl
  Oceń komentarz:

  -12    

  Opublikowano: 2017-04-19 12:31

  Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

  10 zł to półdarmo?
  Bo dla mnie to wygląda po prostu jak pół ceny.
  I zaznaczcie, że sponsorowany, bo znowu informacji nie ma.

  Skomentuj

  1. miszczu0097
   Oceń komentarz:

   12    

   Opublikowano: 2017-04-19 12:40

   Tak, 10 zł to półdarmo. To tak jakbyś się kłócił czy szklanka jest w połowie pusta czy w połowie pełna. Normalnie Spotify Premium kosztuje 20zł, połowa jest za darmo więc płacisz tylko za połowę, 10zł. Trzeba być debilem żeby tego nie zrozumieć.
   Poza tym artykuł sponsorowany? Serio? Moim zdaniem cenna informacja. Mogę się założyć, że przesiaduje tu wielu studentów, a im taka informacja się przyda (mi już nie bo mam Spotify Family)

   Skomentuj

   1. pablosik01
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-04-20 08:52

    miszczu dokładnie ja skorzystałem przesłalem zdjęcie opłat za czesne i czekam na maila :) Super sprawa zawsze to dyszka na 4 paka :D lepiej wydać na piwko niż bez sensu płacić skoro można mniej :D

    Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!