Na topie

Star Wars: Battlefront II - porównanie grafiki na PC i konsolach Xbox

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Wedle pierwszych recenzji, oprawa graficzna jest mocną stroną Star Wars: Battlefront II. Na której platformie wypada najlepiej?

  • Star Wars: Battlefront II - porównanie grafiki na PC i konsolach Xbox
A A

Od jutra można będzie bawić się przy Star Wars: Battlefront II. Naturalnie jak zawsze przy większych tytułach nie brakuje tych, którzy kopię gry otrzymali wcześniej. Efektem tego chociażby recenzje oraz wszelkiej maści materiały wideo. Przy jednym z nich warto się na chwilę zatrzymać.

Jeśli spoglądaliście na przywoływane recenzje to wiecie już, że Star Wars: Battlefront II nie jest grą idealną. Ma jednak kilka mocnych stron, między innymi świetną warstwę audio oraz wysokiej jakości oprawę graficzną. Ta ostatnia zainteresowała prowadzących kanał Candyland.

Zapewne części graczy jest on już dobrze znany. Przy okazji ciekawszych premier pojawiają się tam różnego rodzaju porównania mające pokazać różnice w jakości grafiki na poszczególnych platformach.

Tym razem skupiono się głównie na PC oraz konsolach Xbox - podstawowym Xbox One oraz nowym Xbox One X określanym mianem najpotężniejszej konsoli na świecie. Jak wypada tutaj w starciu z komputerem wyposażonym w Intel Core i7 6700K 4.00 GHz, 16 GB RAM i kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1080 Ti?


Warto wspomnieć też o drugim materiale. W tym przypadku po lupę wzięto wersje na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: Candyland

Odsłon: 4431 Skomentuj newsa
Komentarze

43

Udostępnij
  1. kitamo
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-16 12:13

    Nierówno tak jakoś.
    są miejsca gdzie widać znaczną różnicę w teksturach na korzysć PC ale w wielu cieżko z lupą ją szukać.

    Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        -6    

        Opublikowano: 2017-11-16 12:57

        No chyba nie chce mi powiedzieć ze na PC spada ilosc detali bo 1080TI nie wyrabia.

        Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-16 19:10

            Napisałes "Dynamiczne ustawienia graficzne" a dynamiczne ustawienia włączyć można na PC.

            Skomentuj

  2. franiux
    Oceń komentarz:

    -6    

    Opublikowano: 2017-11-16 12:14

    PC master race +10% do wyglądu w zamian za +300% do ceny.

    Skomentuj

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 12:57

        https://www.youtube.com/watch?v=vgk-lA12FBk

        Skomentuj

      2. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 12:59

        yyy płynnosc rozgrywki?
        przeciez zarówno na PC jak i konsolach ma sz 60fps
        chyba że płynnosc zaczyna sie od 144hz i 144fps to jeszcze zrozumiem.

        Skomentuj

        1. rlistek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-16 13:17

          60fps w fpp LUL

          Skomentuj

          1. kitamo
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-16 19:09

            ja zadałem pytanie a nie wyjeżdżam i napisałem wyraźnie że jeśli chodzi o woęcej niz 60fps to rozumiem.

            Skomentuj Historia edycji

  3. Dragonik
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-11-16 12:20

    Biorąc pod uwagę samą konsolę to ok ale jeśli chce się dobry telewizor do konsoli to tak ze 4000zł i nie wychodzi już tak kolorowo w stosunku do komputera.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      -5    

      Opublikowano: 2017-11-16 13:01

      ale monitor dla peceta to tez trzeba dać 3,5k zł żeby był sens inaczej nie widze sensu kupować.
      Jak ktoś mysli że kupi monitor do grania za 1200zł to pozdrawiam cieplutko.

      nie ma sie tez co licytować, pamietac należy że testy te wyzej robione są na zestawie (jesli idzie o PC) który posiada może 2% graczy. Większość może sobie pooglądać taką rozgrywkę co najwyżej na YT.

      Inna kwestia - TV posiada w domu na ogół każdy a nie tylko gracze. Jak nie masz peceta to monitora teżna ogół nie masz.
      Poza tym można peceta i pod TV podłączyć i grać (niektórzy tak robią) więc i do niego trzeba by ten telewizor dokupić.

      Skomentuj Historia edycji

      1. rlistek
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2017-11-16 13:30

        1. Dobry monitor do gier to 2k (np. XL2540). Jak cię zadowala 144hz to najprawdopodobniej jeszcze taniej dobry model znajdziesz.

        2. Telewizor za 4k a dobry telewizor to 2 różne rzeczy.

        3. Telewizor obecnie to nie jest obowiązkowa rzecz w domu, jak było kiedyś. Być może patrzysz na to przez pryzmat swój i swoich znajomych, ale dość duża część, zwłaszcza młodych osób, nie decyduje się już na zakup telewizora, lub poważnie odkłada go w czasie. W sumie to się nie dziwię, bo jeśli nie jest się zainteresowanym tradycyjnymi sportami, to taki telewizor i tak spełnia tylko rolę "dużego monitora".

        4. Zarówno telewizor jak i monitor można podłączyć tak samo i do komputera jak i do konsoli. To, że sobie postawisz jedno albo drugie w salonie, godząc się przy tym na kompromis w postaci upośledzonego sterowania, to już twoja sprawa.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-16 19:14

          Widac nie rozumiesz tego co wyzej napisałem.

          TO że nie kazdy ma TV w domu to jestem w stanie zrozumieć ale jest to naprawde mała ilosc domostw.
          Monitor za 2k zł to sobie możesz kupic ale 24 max 27cali więc kolejny promil ludzi którzy by chcieli wykorzystywać monitor do oglądania filmów/telewizji w takiej formie zamiast TV.

          Kupować telewizora do konsoli za 4k tez nie musisz, mozesz kupic za 999zł i będzie tak samo działał i pozwalał na granie i to o to głównie chodzi.
          Ja mam swoje wymagania i kupuje sprzet pod te wymagania ale bawią mnie argumenty o tym że trzeba TV za 4k kupować do konsoli - bzdura.

          TV kupiłem do oglądania filmów w domu a konsola jest akcesorium do tego telewizora - nie odwrotnie.

          Skomentuj Historia edycji

          1. rlistek
            Oceń komentarz:

            1    

            Opublikowano: 2017-11-16 19:37

            Największą bzdurą jest porównywanie cen PC i konsoli jako argumentu o wyższości którejkolwiek z tych platform, a tobie, z tego co czytam, zdarza się to nagminnie.
            Każdy gra na tym czym chce, na to na co go stać czy na tym co spełnia jego wymagania. Niemniej mówienie, że "konsole" jako platforma są lepsze bo są tańsze, a "aż takiej różnicy nie ma" jest tak samo idiotyczne jak mówienie, że twój opel jest lepszy od 911ki, bo jest kilkanaście razy tańszy, a też jeździ, a po polskich drogach to nawet nie tak dużo wolniej.

            Stać cię/podoba ci się/twoje wymagania spełnia opel, to jeździsz oplem, ale masz świadomość, że 911 to zdecydowanie lepszy samochód, pomimo, że nie jeździ 2500km\h bo twój opel się do 180 rozpędza. Teraz mi wytłumacz dlaczego masz problemy ze zrozumieniem tego w przypadku PC vs konsole? Dlaczego wciąż w każdej dyskusji o PC jak np. takie porównania grafiki, za każdym razem wyciągasz ten sam bzdurny argument, twierdząc, że "konsole są lepsze", albo, że "PC wcale nie jest lepszy" "bo...". Tak, PC jest droższy, ale jest lepszy. A to, że jesteś w stanie sobie złożyć zarówno bezkompromisowy PC jak i tani PC, zależnie od preferencji, budżetu i potrzeb to tylko kolejna jego zaleta. Konsola to tylko masówka dla plebsu. Przez to, że klepana masowo, można było trochę zbić z ceny + jeszcze to, że ich producenci zbierają sobie haracz z każdej sprzedanej gry i abonamentu na multi.
            Nikogo to nie boli, że grasz sobie na tej konsoli i fajnie, że ci się podoba i że ci to wystarcza, ale przestań zakłamywać rzeczywistość.

            Skomentuj Historia edycji

          2. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-16 19:48

            to z tego co czytasz to chyba slabo czytasz bo akurat nie muszę porównywać.
            Czasem co najwyzej odpowiadam na takie komentarze jak ten powyzej że niby do konsoli to trzeba od razu TV kupować specjalnie.
            A teksty w stylu konsola to masówka dla plebsu ekhem, tylko dlaczego konsole posiadają najczesciej ludzie którzy posiadali juz wczesniej takze PC?
            to chyba raczej odwrotnie powinno być.

            Jak dla mnie żałosne jest włąsnie gadanie w stylu "plebs" tu czy tam.
            O ile jeszcze rozumiem troli ktorzy ciagle tu wyskakuja z tekstami "na pc zawsze lepiej" to nie rozumiem innych ludzi ktorzy niby inteligentnie wypowiadaja sie w wielu kwestiach a muszą pierdzielić takie farmazony.

            Ja gram na tym co uważam za słuszne, a gram na PC jak i na konsolach (wszystkich, nie tylko jednej).
            I dla mnie wybór konsoli dla danej gry to nie tyle kwestia jakosci, wyglądu, 4k czy hdr - głównie chodzi o brak cheatów które strasznei niszczą nawet najładniejszą grę.
            To jest dla mnie akurat numer jeden jesli idzie o wybór platformy.
            Gram np. w Division na PC i na konsoli - przepasc pomiedzy tym co mozna spotkac na jednej i na drugiej platformie. Na PC w porównaniu do PS4 to ta gra jest niegrywalna.
            Jasne że zaraz popjawi sie ktos kto powie że problemów wielu nie ma, najwyzej zmienia serwer, ale jak pogra się na konsoli to widać jaka skala jest tego zjawiska na PC.
            Jak dla mnie to to jest główny powód obecnie.

            Skomentuj Historia edycji

          3. rlistek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-11-16 20:41

            Co to za argument w ogóle co ktoś kiedyś posiadał? Owszem PC każdy posiadał, bo była to rzecz niejako niezbędna. Tylko, że wtedy to najczęściej w takich wypadkach były laptopy bez dedykowanego gpu, do przeglądania internetu i oglądania seriali. Teraz skutecznie zastępowane przez urządzenia mobilne, czy nawet same telewizory.

            Ktoś posiadający mocny PC, jeśli kupuje konsole, to niemal zawsze wyłącznie pod konkretne gry, które albo na PC nie są dostępne, albo są to np. jakieś gry imprezowe, bijatyki czy fify, do odpalenia przy piwku jak wpadną kumple.
            Ja nie ma nic do ludzi grających na konsolach, pomimo, że dla mnie te urządzenia nie mają do zaoferowania dosłownie nic.

            Mam jednak świadomość czym ten sprzęt jest, a on dosłownie jest taką właśnie masówką pełną kompromisów.
            Jeśli ktoś jest entuzjastą to wybiera PC. Jak ktoś traktuje gry jako okazyjną, niezobowiązującą rozrywkę to taka konsola nie jest głupią opcją. Niemniej niezaprzeczalnie, PC oferuje i pozwala na więcej, a limitem jest jedynie twój budżet i wyobraźnia co z tym sprzętem zrobisz. Konsola oferuje ci tylko to na ile jej producent ci pozwoli. Także PC obiektywnie jest niezaprzeczalnie lepszą platformą do gier i tu nie ma jak się kłócić. To, że już jeden czy drugi woli sobie grać na konsoli, bo preferuje takie gry a nie inne, nie chce wydawać za dużo czy boi się, że nie poradzi sobie z zainstalowaniem sterowników LUL, tego faktu nie zmienia.

            (1/2)

            Skomentuj

          4. rlistek
            Oceń komentarz:

            2    

            Opublikowano: 2017-11-16 20:41



            Jeśli już poruszyłeś kwestię cheatowania, to wybacz, ale z przykrością muszę cię uświadomić, że to na konsoli jak najbardziej również istnieje. Różnica jest taka, że na PC są to najczęściej rozwiązania softwarowe, podczas gdy na konsolach sprzętowe. To jak bardzo ten problem jest dotkliwy dla graczy zależy już tylko od zaangażowania w to wydawcy danej gry. Dla przykładu Overwatch - na PC cheating praktycznie nie istnieje, bo Blizzard podchodzi do problemu poważnie, zwłaszcza, że bardzo dużo inwestuje w esport tej gry, więc jak już się pojawi jakiś cheater to bardzo sprawnie jest banowany. Na konsoli za to? Od Mastera w górę masz praktycznie samych typków na adapterach pod mysz i klawiaturę. Grając uczciwie na padzie nie masz tam czego szukać. Dodam tylko, że Blizzard dość jednoznacznie się na ten temat wypowiedział, że granie na czymkolwiek innym niż pad w tej grze na konsoli to oszustwo. Sony jednak się tym nie przejmuje i na takie praktyki pozwala bo trzepie kasę ze sprzedaży tego rodzaju akcesoriów. Proszę ciebie, na konsoli masz "legalne" cheaty.

            (2/2)

            Skomentuj

          5. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-16 21:55

            Wybacz ale nie che mi sie czytac całosci wiec przejrzałem po łebkach bo talej prujesz o czymś co już dawno wyzej napisałem.

            Cheaty na konsoli w formie adaptera do myszy? ekhem, a widziałes jak się gra w gry na takim adapterze do myszy? miałem okazje spróbować i podziękowałem.

            Nie mówię że na konsolach jest wszystko 100% sprawiedliwe, ale napisałem wyżej wyraźnie że gram na wszystkich platformach a najważniejszym czynnikiem jaki przemawia za daną grą w którą zamierzam grać jest brak cheatów (jeśli polega na rywalizacji). Podałem Ci tytuł w który gram a Ty wyskakujesz z overwatchem.
            Gdybym grał w overwatcha to bym także podszedł do tego wyboru platformy zupełnie inaczej.
            Gram też w D3 - na PC masa botów zniszczyła mi tą grę (także sezonową). Na konsoli jeszcze jak nie było sezonów też można było znaleźć cwaniaków co mieli modowane itemy. Dlatego teraz gram tylko sezony i modowanych itemów tu nie masz.
            To kwestia wyboru platformy pod daną grę ale jak widze nie doczytałeś tego co wyżej napisałem i tworzysz elaboraty.

            I ja się jak najbardziej zgadzam z tym że na PC mozna wiecej - bo faktycznie tu ograniczeniem jest tylko budżet.
            Praktycznie natomiast na PC dostajemy albo to samo albo troche lepiej w zależnosci od tytułu a nie od budżetu, ale niech będzie bo ja naprawde się z tym zgadzam (a sam słabej maszyny nie mam i to nie bez powodu).

            Po prostu tak jak wyzej napisałem smieszą mnie ludzie którzy piszą "konsolowy plebs" i dorabiają do tego historię koniecznosci kupienia TV za 4kzł zeby pograc na konsoli.

            Tak samo bzdurne jak mowienie że na PC trzeba do kazdej gry miec 1080ti.
            Przecież nie trzeba.

            Roznica taka że i w jednym i drugim przypadku można kupic albo dobry sprzet albo taki jaki jest nam po prostu niezbędny by pograć. Tak więc ani TV nie musi byc wypasiony, ani monitor, ani GPU jak ktos nie potrzebuje.
            Tylko po co pierdzielić te oklepane farmazony to ja nie rozumiem.
            Dlatego też jakoś nie pisze o nikim że jest plebsem, niezależnie na czym gra i co posiada w domu.
            A jak ktoś posiada peceta i kilka konsol to raczej do plebsu nie należy.

            Skomentuj Historia edycji

          6. rlistek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-16 22:53

            Po pierwsze tekstem, że "nawet nie czytałem" pokazujesz tylko brak szacunku do swojego rozmówcy. Nie powinienem nawet tego robić, ale tym razem jeszcze z grzeczności ci odpiszę.

            Po drugie uczepiłeś się jednego słowa i do tego chcesz sprowadzić całą dyskusję. Ja tego słowa użyłem określając rodzaju urządzenia a nie jego użytkowników.

            Po trzecie, tak adapter pod myszkę na konsoli jest dokładnie cheatem. Doskonale sobie zdaję sprawę, że do prawdziwej myszy na PC takiemu czemuś daleko, niemniej w porównaniu do pada to wciąż ogromny boost do precyzji i szybkości. Jak byś na to spojrzeć nie chciał, w grach multiplayer jest to najzwyczajniej w świecie oszustwem.
            I nie rozumiem twojego oburzenia. Ty wyskoczyłeś z Division jako argumentem, że na PC są cheaty a na konsoli nie, ja ci podałem kontrprzykład, że w Overwatchu na PC cheatów nie ma, a na konsoli pełno. To gdzie te cheaty są a gdzie ich nie ma, nie zależy od platformy, a od wydawcy gry, czy z tym walczy czy nie. Jak widzisz, Sony nie walczy.
            Bez problemu możesz w każdą grę multiplayer grać na urządzeniu o dużo większej precyzji i szybkości. Żadne rozgrywki rankingowe w jakiegokolwiek shootera w tę grę nie mają najmniejszego sensu, bo średniaki z adapterem ogrywają mistrzów pada. I najlepsze, że mogą sobie tak robić bez nawet cienia obawy o konsekwencje, bo Sony pozwala i tyle. Blizzard chciał zablokować, to nie może.
            A to, że Ubisoft ma swoich graczy gdzieś, bo grę już sprzedał, dlcki sprzedał i tylko czeka aż frajerzy skończą grać, żeby pozamykać serwery, bo trzeba nowy tytuł sprzedać, nie jest argumentem przeciw PC. Masz masę tytułów na PC, w których ten problem nie istnieje, bo wydawcy o to dbają, bo szanują swoich klientów.

            Ja już mówiłem, że zarówno do PC jak i konsoli możesz sobie podłączyć co chcesz, także o ten "telewizor za 4k" ze mną się nie musisz spierać. Taki sam telewizor jak chcesz to podłączasz do PC. Jak chcesz to PC stawiasz obok tego TV w salonie i grasz na padzie - możesz. Jak chcesz, to konsole podpinasz pod monitor i grasz na niskim input lagu - możesz. Co kto sobie wybiera to jego sprawa. Ja nikomu preferencji regulować nie zamierzam.

            Skomentuj

          7. kitamo
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-17 00:26

            Ja sie nie oburzam tylko wyraznie napisałem że pod daną grę wybieram platformę i tyle a Ty sprowadzasz to do udowadniania mi że na konsoli też da się trochę oszukiwac.

            Piszesz "konsolowy plebs" a mnie o szacunku chcesz uczyc.

            Skomentuj

          8. rlistek
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2017-11-17 13:36

            #fucklogic

            Skomentuj

          9. rlistek
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2017-11-16 19:37

            .

            Skomentuj Historia edycji

        2. raffal81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-17 10:34

          .

          Skomentuj Historia edycji

      2. kbrbabzbtb
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 14:58

        Hehe, no nie przesadzaj, gram na Dell`u U2515H za 1200pln i jest ok. Pewnie, że rynek oferuje bardzo dużo dzisiaj, monitory za 4-5k z G-sync, 144 lub 240Hz itd. Ale nie jest to standard ani mus, to opcja dla zapaleńców, których stać.

        Skomentuj

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-16 19:12

          ale grac mozesz i na TV za 999zł bo przeciez nie musisz miec 4k i hdr.
          Po prostu bawią mnie argumenty że na TV do konsoli to trzeba minimum 4kzł wydac.
          Kazdy wydaje tyle ile uwaza za słuszne.

          Skomentuj

      3. Damian47PL
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 21:44

        Proszę dajcie mu już bana, bo się znowu zaczyna.

        Skomentuj

        1. raffal81
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-17 10:40

          Damy Tobie, bo nic nie wnosisz do rozmowy, tylko jakieś pretensje.

          Skomentuj

  4. Dunny
    Oceń komentarz:

    -4    

    Opublikowano: 2017-11-16 14:21

    PS4 kosztuje powiedzmy te 1500 zł...teraz prosze cenę komputera ,który został użyty w tym porównaniu. Moim zdaniem tylko i wyłącznie konsola PS4

    PS. Tak czytam komenty i oczom nie wierzę jak to ludziom się w dpach przewraca...3500 zł za monitor ,do grania...LOL. kiedys ludzie latami cieli na 15 calowych CRT i było zajebiscie a dzisiaj...bez 10K i 244 Hz ani rusz...bo sie przeca nie da grać, sami pro smakosze i koneserzy e sportu w zaciszu domowym :p

    Skomentuj Historia edycji

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-16 19:18

      PS4 to koszuje ponizej 1000zł więc te 1500zł to za pro chyba.

      Skomentuj

  5. kbrbabzbtb
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2017-11-16 14:47

    Jak na dzisiejsze standardy to różnice w detalach dość spore na korzyść PC.

    Skomentuj

  6. Stashqo
    Oceń komentarz:

    5    

    Opublikowano: 2017-11-16 15:41

    Pytanie do ojca prowadzącego. Wokół nowego Battlefronta toczy się gównoburza jakiej branża nie pamięta a redakcja milczy, widziałem tylko małą wzmiankę o niezadowoleniu z mikropłatności przy okazji podsumowania pierwszych recenzji. Co jest? Śpicie czy EA Polska za dobrze płaci?

    Skomentuj

    1. Ghola
      Oceń komentarz:

      3    

      Opublikowano: 2017-11-16 16:50

      O totototo! Dziwi mnie że niema tu nic wzmianki na ten temat.

      Skomentuj Historia edycji

    2. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-16 19:20

      Wystarczy popatrzećjak głęboko ocenili na reddicie wypowiedz EA ;) nowy rekord chyba

      Skomentuj

  7. piotreeeek
    Oceń komentarz:

    -1    

    Opublikowano: 2017-11-16 17:20

    Na PC wiadomo, że jest najlepsza grafika. I wiadomo, że taka pozostanie.

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-16 19:20

      szkoda ze na XB1X grafika niewiele lepsza niz na standardowym ps4

      Skomentuj

      1. piotreeeek
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 20:20

        To bierz wersje na PC, najlepsza graficznie. A jak tak się boisz cheaterów to i tak weźmiesz wersje na XOX bo na konsolach lepszej nie ma. Tak czy inaczej PS4 zaorane.

        Skomentuj Historia edycji

        1. kitamo
          Oceń komentarz:

          4    

          Opublikowano: 2017-11-16 22:02

          ja tej gry palcem nie tkne.
          Tylko idiota by to kupił w takiej formie jaką obecnie prezentuje.

          Skomentuj

    1. piotreeeek
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2017-11-16 20:39

      Będzie wyglądać prawie tak samo dopóki nie wrzuce screenów z porówaniami zrobionych w tym samym miejscu. A później zacznie się beczenie takich znawców jak ty :DDDDDDDD

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-16 22:01

        znow screeny 200kb vs 5mb ? :)
        no tak jak piotrek wrzuci to nagle z 4k zrobi sie 12k

        Skomentuj

      2. raffal81
        Oceń komentarz:

        0    

        Opublikowano: 2017-11-17 10:42

        No te Twoje zmanipulowane screeny :D że też Ci się chce ;] ty to dosłownie chyba jesteś w sekcie, a to jest Twoja misja ;]

        Skomentuj

        1. piotreeeek
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2017-11-17 13:37

          To nie misja, po prostu lubie zaorać takich lemingów jak ty. Poźniej mam beke gdy ośmieszają sie, tak jak ty z tym HDRem na zdjęciach buahahahahahahaa

          Skomentuj

  8. patol1984
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2017-11-16 18:44

    Żaden pc master race, po prostu niektórzy nie godzą się na taką przepaść.
    30fps ze spadkami + gorsza jakość VS Lepsza jakość + 144fps
    Jeśli mam marnować czas na gierki to w najlepszej jakości.

    Skomentuj

  9. belineaenter
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2017-11-16 18:46

    Ocena na metacritic 0.9 na 10 nie kupować tego Hazardu płacisz 250 zł za grę i jeszcze musisz kupować skrzynki aby bogate niemieckie dziecko cie nie zabijało za każdym razem. UE już bierze się za tą ruletkę dla dzieci! Nie kupować kto mądry!

    Skomentuj

    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2017-11-16 19:24

      dzisiaj tez przypadkiem zauważyłem, myślałem że to był błąd :D
      ludzien ie zostawią na EA suchej nitki tym razem.