Gry mobilne

Star Wars: Rivals wkrótce na Google Android i Apple iOS

opublikowano przez w dniu 2017-06-26

Rozgrywka nastawiona będzie na wymianę ognia. Star Wars: Rivals to mobilna strzelanka oferująca zarówno kampanię, jaki i bitwy PvP.

Na smartfonach i tabletach gramy coraz częściej, niż dziwnego, że kolejne tytuły dedykowane tym urządzeniom pojawiają się w zawrotnym tempie. Jednocześnie twórcy starają się o coraz ambitniejsze projekty, na miano którego będzie chciało zasłużyć sobie również Star Wars: Rivals.

O pracach na tym tytułem wiadomo od dawna. Teraz wydaje się, że wreszcie doczekamy się premiery. Wprawdzie dokładnej daty nie ujawniono, ale na wybranych rynkach rozpoczęły się testy, po których udostępniona zostanie finalna wersja.

Trafi ona na platformy Google Android i Apple iOS. Rozgrywka nastawiona będzie na wymianę ognia, spodziewać należy się widoku z perspektywy trzeciej osoby. Prócz celnego strzelania ważne ma być także umiejętne wykorzystywanie osłon. Twórcy przygotowują zarówno kampanię, jaki i bitwy PvP. Ze złych wieści - pojawią się mikropłatności.

A to, czego dokładnie można się tutaj spodziewać najlepiej przybliża poniższy materiał wideo.


Źródło: youtube - rrvirus

marketplace

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dajcie to za rok na PC i Xbox One X ale bez mikropłatności jako pełnoprawną grę z ulepszoną oprawą graficzną dostosowaną pod PC i Xbox One X z Directx 12!!!
  • avatar
    W końcu telefony dogoniły graficzny poziom Playstation 2. Może za jakieś 15 lat dogonią PS3. Tylko, że bez podłączonego pada z peesczwóreczki, to ani rusz w takie telefonowe gry.
    Zaloguj się
    -8