Na topie

Tak się walczy w grze SoulCalibur VI

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się premiera gry SoulCalibur VI, w której gościnnie występuje Geralt z Rivii. Firma Bandai Namco opublikowała nowy film, w którym wyjaśnia podstawy poruszania się i walki.

 • Tak się walczy w grze SoulCalibur VI
A A

Już w ten piątek na rynku zadebiutuje SoulCalibur VI – najnowsza bijatyka od Bandai Namco, która jest szczególnie bliska Polakom ze względu na obecność Geralta z Rivii wśród dostępnych wojowników. Aby przygotować graczy na tę premierę autorzy opublikowali krótki film przybliżający podstawy mechaniki walki.

Artur miał już okazję sprawdzić SoulCalibur VI i podzielił się pierwszymi wrażeniami. Pierwszym punktem na stworzonej przez niego liście plusów jest „dużo nowych mechanik, które czynią walkę dynamiczniejszą i ciekawszą”. Nie należy się więc dziwić, że twórcy zdecydowali się na przygotowanie takiego filmu. Zerknijcie na niego, a dowiecie się, jak to jest z tym mordobiciem w tej produkcji:

A skoro do premiery pozostało już naprawdę niewiele czasu, to warto dodać, że w Polsce dostępna będzie nie tylko edycja standardowa, ale też „kolekcjonerka”. W jej skład – poza samą grą – wejdą: 35-centymetrowa figurka Sophitii, cyfrowa ścieżka dźwiękowa, przepustka sezonowa i kolekcjonerskie opakowanie. Tak to wygląda:

SoulCalibur VI Edycja Kolekcjonerska

Edycja kolekcjonerska będzie dostępna wyłącznie w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One. Samą grę natomiast będzie można kupić także na PC.

Źródło: Bandai Namco, Cenega

Odsłon: 3087 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. kitamo
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-10-17 02:27

  Nie do końca rozumiem czemu w mordobiciach nikt nie pomysli o tym by zrobic ładne otoczenie i tło.
  Dead Or Alive miało tła wielopoziomowe co dawało swietny efekt.

  Skomentuj

 2. wojciechpiwo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-17 14:58

  Tak się walczy w grze SoulCalibur VI?
  Gdzie ta walka ?

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!