Gry PlayStation 4

Tak wygląda zabawa z Gran Turismo Sport i PlayStation VR

opublikowano przez w dniu 2017-08-07

W przypadku korzystania z PlayStation VR nastawiać trzeba się tutaj tylko na jeden tryb - 1 vs 1.

Dla fanów wyścigów korzystających z konsoli PlayStation 4 bardzo łakomym kąskiem będzie bez wątpienia Gran Turismo Sport. Być może niektórzy zdecydują się na zabawę z wykorzystaniem PlayStation VR. O wsparciu dla gogli wiemy od dawna, teraz zobaczyć możemy, jakie zapewni to efekty.

Na początku wyjaśnić wypada, iż w przypadku korzystania z PlayStation VR nastawiać trzeba się tutaj tylko na jeden tryb - 1 vs 1. W zamyśle chodzi tutaj o jak najdokładniejsze oddanie warunków panujących w samochodzie, a zatem zrezygnowano z prezentowania takich elementów jak pokonany dystans, informacje o zbliżających się zakrętach czy zajmowanej pozycji.

Na kanale PlayStation Access pojawił się stosowny materiał wideo, który pokazuje, jak wygląda zabawa z Gran Turismo Sport i PlayStation VR.


Jakie są Wasze pierwsze odczucia? Przypominamy, że premiera gry planowana jest na 18 października.

Źródło: PlayStation Access

marketplace

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jestem wielkim fanem PSVR ale problemem jest brak pełnych dużych gier AAA, tylko albo jakieś tryby albo mniejsze gry, co nam z tego że trochę pogramy z wielkimi wrażeniami VR jak później będziemy musieli wracać do zwykłego ekranu grać w większość tej gry
 • avatar
  Na smatfonie to pewnie by taka grafika robiła wrażenie.
  Zaloguj się
  -2
 • avatar
  Ale nie na konsolach PS, bo to nisko budzetowe lajno tylko dla gimbusow z od PS4..
 • avatar
  Od kiedy kupiłem Oculus Rifta - jestem oczarowany tym urządzeniem. Zupełnie straciło sens granie w 2D na ekranie monitora (a tyle mam gier na steamie... chlip... chlip...). VR to zupełnie inna skala doznań. Poz samymi grami rewelacyjne są też wszystkie "społecznościowe" aplikacje gdzie można nawiązać jakąś interakcję z innymi ludźmi (wczoraj np. z Norwegiem, Kanadyjczykiem i jeszcze jakimś innym typem siedziałem na ogromnej sali kinowej - darmowa aplikacja BigScreen - i oglądałem film Bloody Valentine 3D - no po prostu R E W E L A C J A). Zabawy jest cała masa. Uwielbiam też od czasu do czasu pograć w tenisa (tylko trochę trzeba mieć miejsca aby od machania rękami/kontrolerami nie porozbijać elementów otoczenia/pokoju). Różnorodność doznań jest ogromna. Szczerze POLECAM!
  Zaloguj się