Na topie

The Division w wersji PC promowane zwiastunem 60 fps

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Ubisoft chwali się płynnością rozgrywki oraz efektami graficznymi, jakie zastosowane zostały w The Division.

The Division

AA

Dzięki otwartym beta testom z The Division zapoznać mógł się każdy zainteresowany. Mimo tego producent raz jeszcze o swojej grze przypomina.

Tym razem ukłon czyniony jest głównie w stronę graczy planujących sięgnięcie po wersję PC. Przygotowany z wykorzystaniem tej właśnie platformy zwiastun pokazuje fragmenty rozgrywki, które udało się zarejestrowane w 60 fps. Dodatkowo zaprezentowano kilka efektów mających potęgować doznania z oprawy graficznej - między innymi wolumetryczną mgłę, dynamiczne oświetlenie czy efekty pogodowe.


Na oficjalnej stronie The Division udostępniona została jednocześnie mini-gra (chociaż dla niektórych i to określenie będzie przesadzone) Collapse, która koncentruje się rzecz jasna na epidemii.

„Collapse to realistyczny symulator bazujący na prawdziwych danych, który ma pokazać w jakim tempie rozwijać się mógłby wirus, prowadząc do upadku społeczeństwa, jak to opowiedziano w The Division.”


Źródło: Ubisoft Polska

Odsłon: 5179 Skomentuj newsa
Komentarze

32

Udostępnij
    1. Roller Mobster
      Oceń komentarz:

      -15    

      Opublikowano: 2016-02-28 12:48

      Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

      Hmm... Już taką ścieme gdzieś widziałem... Aaa... Wiedźmin 3.

      Skomentuj

      1. piccardo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-02-28 13:27

        Nie rozumiem minusów dla kolegi bo Wiedźmin 3 to też była ogromna ściema a dowgrade był znacznie większy niż w the division. Oglądałem oba filmiki od Marco i nie jest aż tak dobrze jak obiecywali ale mimo wszystko i mówi to sam Marco jest dobrze, szkoda że tak dobrze nie zrobili w wieśku względem obietnic. Ubi jak każda firma musi dbać o wizerunek produktu żeby go jak najlepiej sprzedać, tak na prawdę powinniście się przyjrzeć politykom i ich obietnicom bo to co dzieje się w PL jest żenujące...

        Skomentuj

        1. Orlyyyy
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-02-28 14:20

          Dla mnie jest to wystarczające uzasadnienie i nie mam o to pretensji. Silnik mógł być lepiej zoptymalizowany ale to już tradycja, że optymalizacja redom nie wychodzi patrz W2

          Skomentuj

        2. skypan
          Oceń komentarz:

          0    

          Opublikowano: 2016-02-28 15:46

          A jakie to ma znaczenie, że konsole są słabsze ? To wszystkie gry mają równać w dół ?! Wszyscy walą ściemę z grafiką na początku a później dochodzi do jakiś umów,porozumień itp. itd. by dana gra za dobrze nie wyglądała na PC. Ma być na PS4, XBOX - to wykastrujcie grafę na PC

          Skomentuj

    2. arturo
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-03-03 12:17

      Fajny materiał dzięki za link

      Skomentuj

  1. brigthmight
    Oceń komentarz:

    -10    

    Opublikowano: 2016-02-28 12:20

    Pokaż komentarz zakopany przez użytkowników

    Nie ma sie co goraczkowac, nie podoba sie nie kupuj. Byla beta, napewno beda rowniez recenzje. Jaka gra jest kazdy widzi, a moga reklamowac swoj produkt tak jak im sie zechce, placa za to. Jesli beda oszukiwac i nie beda dostarczac tego co obiecuja to daleko nie pojada. Straca klientow po prostu. Nie ma sensu dorabiac do tego wielkiej teorii spiskow. To nie jest cos czego zmuszony jestes uzywac. Twoj wybor.

    A to ze jakis koles probuje zdobyc popularnosc przez krytyke znanego projektu to nic nowego. Niech publikuje anonimowo skoro jest tak bardzo zaaferowany jakoscia...

    Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      8    

      Opublikowano: 2016-02-28 12:41

      Różnica pomiędzy reklamą, a oszustwem jest bardzo duża.
      Jeśli faktycznie okaże się, że Ubi oszukał swoich klientów, to mam nadzieję, że ludzie w końcu pozwą ich na grube miliony i ukrócą tę haniebną praktykę.

      Skomentuj

      1. Roller Mobster
        Oceń komentarz:

        -7    

        Opublikowano: 2016-02-28 16:32

        Cd Projektu nikt nie pozwał mimo, że downgrade był taki, że koderzy z Ubi przecierali oczy ze zdumienia.

        Skomentuj

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2016-02-28 17:22

            A za downgrade PC zapłaciło Sony czy Microsoft?

            Skomentuj

          2. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2016-02-28 21:07

            Jasne, bo bez tego wersje konsolowe by sie nie sprzedały :D Najwięcej zawsze sprzedaje sie na PC :D Skyrim wyglądał na PC o niebo lepiej niż na konsolach a sprzedało go sie na grzałkach śmieszna ilość w porównaniu z wersjami na konsole.

            Skomentuj

          3. mgkiler
            Oceń komentarz:

            0    

            Opublikowano: 2016-02-29 12:15

            Mowa jest o DOWNGRADZIE, a nie o Upgradzie.

            Czyli masz już lepszą wersje gotową na pokazach.

            A potem idzie coś do kosza i jest downgrade.


            O to chodzi. Przecież wyrzucając coś do kosza nie odzyskasz kasy ;)

            Więc to chyba Ty musisz jeszcze raz pomyśleć.

            Skomentuj

      1. POSTMAN
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-02-28 13:35

        Mi tam zwisa i powiewa jakich technologi używają do robienia gier. To tak samo jak reklamują gry z serii FIFA, ładne zbliżenia, zwody itp a i tak każdy gra na kamerze telewizyjnej i powtórek się nie ogląda. Jak gra wygląda ładnie to ok ale nie to jest najważniejsze. Akurat w takich grach jak dla mnie liczy się zawartość a puki co to wygląda tak że wszystko wygląda tak samo na każdej misji. Kolejnym minusem jest to że już zapowiedzieli 4 płatne DLC. Po pierwszej becie byłem na nie bo mi się nie podoba Dark Zone, po drugiej jestem bardziej na tak ale jak nie będe miał z kim grac to sobie odpuszczę a znajomi się nie palą. Obawa jest taka, że nie będzie co tam robić i szybko się znudzi.

        Skomentuj

    1. prime27pl
      Oceń komentarz:

      -7    

      Opublikowano: 2016-02-28 12:47

      To kup za 3 tysie a doskładasz to zmienisz albo konsole i olej wszystko.

      Skomentuj

    1. Kenjiro
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2016-02-28 13:27

      Może z kilku powodów:
      a) benchmark.pl to nie portal o grach,
      a) symulatory lotu są tworzone przez fanatyków dla fanatyków,
      b) są okrutnie brzydkie jak na dzisiejsze czasy (ostatnie kilkanaście sekund ostatniego filmiku z twojego komentarza to jest policzek dla dzisiejszej oprawy graficznej), więc takie np. testy graficzne nie mają sensu, a nazwa tego portalu jednak zobowiązuje.

      Skomentuj

        1. Roller Mobster
          Oceń komentarz:

          -7    

          Opublikowano: 2016-02-28 16:24

          Śmieszni jesteście. Wow, we Flight Simulator można latać nad całym globem? Bomba. Tylko typ pisze jak to gigantyczna mapa zapominając, źe raz - nic tam sie na ziemi nie dzieje, żadnej aktywności, Dwa - rozmiar jest zerowy przy takim np No Man's Sky. Trzy - to jest grafa która pokazuje PCpower? Śmiech na sali. A to pisanie o downgrade pod konsole - przerabialiśmy już to przy Watch Dogs. Grafe obcieli by PS4 i Xone nie odstawały? Tak? Czyli Watch Dogs to szczyt sandboxowej grafy na obecnych konsolach? To proponuje zerknąć jak wygląda Arkham Knight na tych samych konsolach. Mało tego - Takie GTA V wygląda nawet lepiej id WD. Ale najłatwiej nieudolność koderów zrzucić na karb słabej specyfikacji konsol. Wiedźmin 3 - największy downgrade naszych czasów to nie wina konsol tylko lamusów z CD Projekt. http://m.youtube.com/watch?v=bX_WePhiYHE. Przyczytajcie opis pod filmem.

          Skomentuj

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2016-02-28 17:20

            Na fakt, że gra powstawała w momencie gdy studio nie pisiadało jeszcze funalnej wersji devkitów. PC po dziś dzień nie ma tak ładnej gry TPP.

            Skomentuj

          2. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -3    

            Opublikowano: 2016-02-28 18:02

            Napisałem ci dlaczego. Order 1886 nie powstawał w pośpiechu na niepełnej specyfikacji i masz efekty. Gra wygląda lepiej niż na pierwszych trailerach.

            Skomentuj

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2016-02-28 16:36

            Co mam obczaić? Drzewka bez cieni czy te 10fpsów?

            Skomentuj

          2. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2016-02-28 18:06

            To jest powerska grafa? Pezecież GTA V i to na PS3 wygląda kilkakrotnie lepiej gdy latamy samolotem. O wykonaniu morza i fal nie wspomne. A wy taką biede wrzucacie... Śmiech.

            Skomentuj

          3. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-02-28 21:10

            Dowolny gampley na youtube. Nie umiesz wyszukiwarki obsługiwać?

            Skomentuj

  2. kokosnh
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2016-02-28 13:19

    na gtx 570 ( 780 MHz ) miałem 30-40 FPS na low w beta.

    Teraz pytanie, jak wielka jest różnica w mocy, skoro BF4 działał na wysokich 50-60 FPS i wyglądał świetnie.

    Skomentuj

  3. Orlyyyy
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-02-28 14:19

    SLi nie chodzi więc jak w tym teście jest 60 fps? Silnik jest tak skoooopany, że nawet Titan X ma z tym problemy za skoro SLI nie działa to na dwóch nie można zrobić prezentacji więc detale musiały zostać obcięte.

    Skomentuj

    1. Dudi4Fr
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2016-02-28 16:17

      Może maja już Pascala?

      A tak na serio, na mojej 980Ti wykręconej do 1300MHz (1537 w Trubo Boost) FPS lata od 40 do 80 przy FullHD. strach się bać co trzeba mieć żeby to płynie chodziło w 4k. Pewnie grafy z 2020...

      Skomentuj

      1. Orlyyyy
        Oceń komentarz:

        1    

        Opublikowano: 2016-02-28 16:49

        A nie, wpadło mi do głowy jak to zrobili.

        Grali w 1280x720 i upscalowali do FullHD.

        Skomentuj

  4. wdowa94321
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-02-28 14:27

    Powtóka z Watch Dogs... Piękne prerendery

    Skomentuj

    1. Satanski
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-02-28 15:16

      A spodziewałeś się czegoś innego? Przy premierze nextgenów będzie to samo - super duper filmiki pokazujące rzekomy gameplay z wodotryskami, a po kilku latach produkcji downgrade, premiera i powrót do szarej rzeczywistości sprzętu wartego tysiąc złotych.

      Skomentuj

      1. Roller Mobster
        Oceń komentarz:

        -5    

        Opublikowano: 2016-02-28 16:29

        Downgrade musi być skoro gra wychodzi też pod PC. Pisząc gre na PC trzeba myśleć o ogóle maszyn na rynku, a nie o tych trzech kompach w NASA i kilku w laboratoriach. Wiedźmin 3 jak by miał grafe z pierwszych trailerów to miał by wymagania takie, że prędzej byście sie ze****i niż odpalili gre.

        Skomentuj

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -5    

            Opublikowano: 2016-02-28 17:24

            Wtedy? Tzn kiedy?

            Skomentuj

          2. Satanski
            Oceń komentarz:

            -4    

            Opublikowano: 2016-02-28 17:59

            Najlepiej ignoruj tego idiotę

            Skomentuj

  5. Blashix
    Oceń komentarz:

    3    

    Opublikowano: 2016-02-28 18:25

    Downgrade na rzecz konsol by jakość na platformach była taka sama :V

    Skomentuj

    1. Roller Mobster
      Oceń komentarz:

      -1    

      Opublikowano: 2016-02-28 21:11

      Byś odpalił na low.

      Skomentuj

  6. hasati
    Oceń komentarz:

    1    

    Opublikowano: 2016-02-29 10:34

    Pięknie by było gdyby nie te low endowe tostery.... Tak musimy się męczyć z ich super mocą konsol i mamy grafe jaką mamy, całe szczęście że nie każą nam też używać technologie Cinematic Experiance 24 fps. :DDDD