Na topie

The Elder Scrolls Online: Murkmire już dostępne

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Gracie w The Elder Scrolls Online? Murkmire to kolejne duże rozszerzenie, które jest już dostępne dla abonentów ESO Plus. Wraz z nim w grze pojawiło się wiele nowości.

 • The Elder Scrolls Online: Murkmire już dostępne
A A

Murkmire to tytuł kolejnego DLC do The Elder Scrolls Online, z którym powoli zapoznają się pecetowcy, a konsolowcy będą mieli ku temu okazję na początku listopada. Jakie nowości zostały zawarte w tym rozszerzeniu?

Oprócz tego, że tytułem, Murkmire jest również nazwą nowej strefy, którą będą mogli odwiedzić gracze. Jest ona zlokalizowana na południu Czarnych Mokradeł, a jej główną część stanowią bagna i dżungla. Tam też na wędrowców czekają nowe potwory i skarby.

Fabuła rozszerzenia koncentruje się wokół poszukiwań potężnego, starożytnego artefaktu. Podczas wyprawy gracze poznają też wiele ciekawostek i tajemnic związanych z historią jaszczuroludzi – Argonian i inteligentnych drzew zwanych Hist.

Oczywiście ten dodatek to także wiele misji pobocznych i innych zadań do wykonania. Istotną nowością są wyzwania Blackrose Prison – nowej areny dla czterech graczy. Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun The Elder Scrolls Online: Murkimre.

Źródło: Bethesda

Odsłon: 2871 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Gry w przeglądarce w marketplace

 1. BrumBrumBrum
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-10-24 10:26

  ja się zastanawiam co z tą grą jest nie tak. może abonament zbyt wysoki? np. ja chętnie w to bym pograł, ale nie mam za wiele czasu, a abonament po zapłaceniu po prostu odmierza czas. więc to rozwiązanie nie jest dla mnie. wolałbym coś w rodzaju zdrapki, z której czas jest odcinany w miarę grania.

  z powodu sytuacji, nie jestem graczem w TES online. wielka szkoda. zła polityka cenowa, a świat tej gry jest wyludniony. Btw czy to coś ma model Free2Play jak np. WoT ? bo tego nie sprawdzałem.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!