Na topie

Titanfall 2 powinno sprzedać się lepiej

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Tak przynajmniej twierdzi Vince Zampella, współzałożyciel i szef studia Respawn Entertainment.

 • Titanfall 2 powinno sprzedać się lepiej
A A

Twórcy gier lubią chwalić się dobrą sprzedażą. Nieco gorzej przychodzi im natomiast przyznawanie tego, że liczyli na więcej, a właśnie w takiej sytuacji znalazło się Respawn Entertainment.

Vince Zampella, współzałożyciel i szef studia, został ostatnio podpytany o Titanfall 2. I chociaż stwierdził, że sprzedaż gry wypadła dobrze, od razu zaznaczył, że liczono na nieco lepsze rezultaty.

„Gra okazała się sukcesem. Sprzedała się dobrze, ale nie tak dobrze jak powinna. Być może powodem były inne duże premiery, zbyt wysoka cena - debiut odbył się w trudnym okresie.”

Gier mogących zabrać Titanfall 2 potencjalnych nabywców szukać trzeba oczywiście wśród strzelanek. I rzeczywiście nie trudno je znaleźć. Chwilę wcześniej debiutował Battlefield 1, ale ledwie kilka dni później w sklepach wylądowało Call of Duty: Infinite Warfare.

Jednocześnie Vince Zampella dał do zrozumienia, że Titanfall 2 nie doczeka się już dodatków. Jak to ujął, jego ekipa chciałaby teraz skupić się na czymś nowym.

Źródło: gamespot

Odsłon: 3955 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Skaza
  Oceń komentarz:

  -7    

  Opublikowano: 2017-08-05 22:11


  Moim zdaniem, Titanfall 2 oferuje zbyt mało zmian, w stosnku do pierwszej części, aby liczyć na równie dobrą sprzedaż (porównując do jedynki). I to jeszcze w tak wysokiej cenie.

  Skomentuj

  1. sabaru
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-06 18:45

   Spójrz na coda, niby to samo co roku wydaj, a i tak schodzi.

   Skomentuj

 2. jonny2003
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-06 15:35

  Dobrze, że gra przez prawie cały czas była zabezpieczona nie złamanymi zabezpieczeniami antypirackimi, bo znowu dziady zrzuciłyby winę na piractwo. A tak to mogą tylko siebie obwiniać i bardzo dobrze.
  Dopiero niedawno, jakoś w połowie lipca grę złamali.
  Po raz kolejny potwierdza się fakt, że nie piractwo jest winne słabej sprzedaży gier, tylko same gry i wydawcy plus wysoka cena.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!