Gry na konsole

Tony Hawk’s Pro Skater 5 zapowiedziane

opublikowano przez w dniu 2015-05-07

Nowa odsłona to powrót do korzeni serii. Wreszcie doczekamy się nowego, dobrego Tony'ego Hawka?

Pro Skater 5

O tym, że powstaje nowa odsłona serii sygnowanej nazwiskiem Tony’ego Hawka, wiemy już od roku. W styczniu sam skater zapowiedział, że po projektach pobocznych (Ride i Shred), nowa część będzie wreszcie ukłonem w stronę miłośników klasycznych rozwiązań. Teraz wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi, a tytuł Tony Hawk’s Pro Skater 5 pozwala żywić nadzieję, że faktycznie czeka nas powrót do korzeni serii.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 to powrót do mechaniki rozgrywki znanej z czterech poprzednich odsłon z czasów świetności tej serii. Nie oznacza to jednak, że zabraknie jakichkolwiek nowości. Producenci – a są to studia Robomodo i Distruptive Games – zapowiedzieli, że w „piątce” wprowadzone zostaną power-upy, a gracz będzie mógł też strzelać i rzucać przedmiotami z poziomu deski. 

Piąta część serii Pro Skater zachowa swoją zręcznościową mechanikę rozgrywki. Gra zaoferuje „sporo” poziomów i lokacji wypełnionych różnego rodzaju zadaniami, które będziemy mogli wykonywać w pojedynkę lub z innymi graczami w sieciowych trybach kooperacji i rywalizacji. Nie zabraknie też edytora skateparków, którymi następnie będziemy mogli podzielić się z całą społecznością.

Ponownie gra pozwoli nam wcielić się w najsłynniejszych skaterów na świecie. Oprócz Tony’ego Hawka zagramy też takimi postaciami jak Nyjah Huston, Aaron Homoki, Ishod Wair, Riley Hawk, Lizzie Armanto, Chris Cole, David Gonzalez, Leticia Bufoni i Andrew Reynolds. Poniżej natomiast możecie zobaczyć całą galerię nowych screenów z gry:

Wydawcą gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest Activision. Firma zapowiedziała, że premiera planowana jest jeszcze na ten rok. Platformami docelowymi są natomiast konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360.

Źródło: GameInformer

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  "nowa część będzie wreszcie ukłonem w stronę miłośników klasycznych rozwiązań"
  w sensie, grafika też klasyczna, rodem z 2006 roku ?
 • avatar
  "Piąta część serii Pro Skater zachowa swoja zręcznościową mechanikę rozgrywki."

  Literówka.
  Zaloguj się
 • avatar
  "Producenci – a są to studia Robomodo i Distruptive Games – zapowiedzieli, że w „piątce” wprowadzone zostaną power-upy, a gracz będzie mógł też strzelać i rzucać przedmiotami z poziomu deski." co to ma być?
  Zaloguj się
 • avatar
  Jestem bardzo zadowolony, że to thps 5, a nie kolejny reboot.
 • avatar
  Grafika jest tak bogata że szok.
  Jeśli otoczenie to kilkanaście poligonów to czemu nie można było zrobić porządnie postaci?
 • avatar
  Szkoda, że nie grzebie przy tym Neversoft, jak na razie chyba żadna część spod noża Robomodo się nie udała.
  Zaloguj się
 • avatar
  Mam podobną grafikę w gta sa z enb jak na tych zdjęciach...
 • avatar
  No właśnie i ta grafika, proving ground z 2007 roku miało lepszą.
 • avatar
  Żal dupkę ściska, że jedna z najlepszych serii ever jest konsolowym exclusive? Ne dla psa kiełbasa. I chyba nie muszę dodawać, że grywalność THPS urywa jajeczka.
 • avatar
  Widzę że niestety się trochę pozmieniało. Zamiast wiekszej ilości postaci, mamy 95% samych nowych. Ze starej gwardii skaterów jest jedynie Hawk, a tak to nawet Mullena nie ma, gdzie jest Sheckler ? ? :D
  No i widzę "najki" podczas noseslide'a backside. Niesamowite jest, jak nike się wepchał w rynek butów dla skaterów i teraz jest nawet w "tehapeesie"...