Na topie

Tymi materiałami PES 2019 promowane jest na E3 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Chociaż w PES 2019 zabraknie licencji na rozgrywki Ligi Mistrzów, producent nie traci entuzjazmu. Na targach E3 2018 dość mocno promuje swoją nową produkcję.

  • Tymi materiałami PES 2019 promowane jest na E3 2018
A A

Na E3 2018 promowana jest nie tylko FIFA 19, ale również konkurencja ze stajni Konami. Czym producent zachęcić chce do PES 2019?

EA pokazało, że w biznesie nie ma miejsca na sentymenty i nową odsłonę swojej piłkarskiej sagi zareklamowało licencją na rozgrywki Ligi Mistrzów, którą nie tak dawno straciło właśnie Konami. Na pocieszenie swoich fanów, Japończycy zdobyli kilka innych licencji i wzmianki o nich nie zabrakło na głównym zwiastunie przygotowanym pod kątem wspomnianej imprezy.

Poza tym producent skupił się na większej indywidualizacji graczy (wprowadzonych zostanie 11 nowych umiejętności) i dwóch zawodnikach będących twarzami gry - Philippe Coutinho ozdobi okładkę podstawowej wersji, David Beckham okładki wersji David Beckham Edition i Legend Edition.


Przypomnijmy, że gra dostępna będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poza powyższymi zwiastunami, tragi E3 2018 przyniosły nam także materiały z rozgrywki.


Źródło: officialpes, PESLEAGUE Highlights, IGN

Odsłon: 2618 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!