Na topie

Uber dla Firm - jakie są korzyści?

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

Jakie możliwości otwiera przed przedsiębiorstwami usługa Uber dla Firm? Dla jednych mogą być niewielkie, ale inni bez wątpienia je docenią.

 • Uber dla Firm - jakie są korzyści?
A A

Uber dla Firm to usługa, dzięki której przedsiębiorstwa mogą wykorzystać w biznesie potencjał tej usługi. Udostępniona została nowa wersja platformy, z której regularnie korzysta ponad 65 tysięcy organizacji na całym świecie.

Tym, na co pozwala platforma Uber dla Firm, jest tworzenie konta biznesowego. Dzięki niemu możliwe jest zarządzanie przejazdami służbowymi osób w przedsiębiorstwie (i nie tylko). Do podstawowych funkcji należą comiesięczne zbiorcze faktury oraz raporty przedstawiające strukturę podróży. Teraz dochodzą do tego kolejne korzyści.

Uber dla Firm interfejs

Właściciel konta biznesowego może teraz na przykład ustalać zasady korzystania z Ubera dla konkretnych pracowników i klientów (np. maks. kwota na przejazd, rodzaj samochodu itp.). Możliwe jest też zarządzanie finansami – między innymi przekazywanie 20 złotych dziennie na dojazdy poszczególnym pracownikom. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by dać rekruterom narzędzia do zamawiania szybkich przejazdów dla kandydatów na stanowiska w firmie. 

„Nowe narzędzia umożliwiają menedżerom ustawienie zautomatyzowanych programów dotyczących konkretnych kierunków podróży, na przykład dojazdów do pracy, podróży służbowych, przejazdów na lotnisko czy dworzec kolejowy. Przykładowo, w sytuacji gdy pracownicy wychodzą z pracy o późnych godzinach, pracodawca może uprzyjemnić im powrót do domu poprzez ustawienie programu »wieczorne przejazdy«, który umożliwia refundację do ustalonej kwoty przejazdów wykonanych z pracy do domu po godz. 20:00” – dodaje Uber.

Uber dla Firm korzyści

Dopełnieniem całości jest odświeżony interfejs użytkownika, który teraz ma być bardziej przejrzysty, dzięki czemu poruszanie się po Panelu Administracyjnym będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Szczegóły na temat usługi znajdują się na stronie Uber dla Firm.

Źródło: Uber

Odsłon: 3084 Skomentuj newsa
Komentarze

4

Udostępnij
 1. leon-san
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-17 19:38

  I jak mam wyłączyć na tym portalu AdBlocka, skoro walicie takie nieoznakowane teksty sponsorowane.

  Skomentuj

  1. Wojciech Kulik
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-17 20:06

   To nie jest artykuł sponsorowany (te znakujemy). Idąc tym tokiem rozumowania, nie powinniśmy pisać o żadnej usłudze, bo skoro o niej piszemy, to pewnie ktoś nam za to zapłacił. To tak nie wygląda - przyglądamy się rynkowi i jeśli widzimy coś ciekawego, to dajemy wam znać, żebyście sami mogli ocenić, czy coś wam się podoba czy nie. Informacja o czymś to jeszcze nie reklama. Uber dla Firm został zaktualizowany i oferta może część użytkowników zainteresować, więc czemu mamy im jej nie przedstawić?

   Skomentuj

  1. Simplus13
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2017-08-20 13:01

   Wiesz, są na rynku firmy które zatrudniają trochę więcej ludzi niż 20-30 np 1000+ i utrzymywanie floty aut jest po prostu niedorzeczne (chociażby ze względu na profil firmy). U mnie w pracy, pracownikom pracującym do 22 lub później przysługuje taxi do domu. Rozwiązanie Ubera jest na pewno warte zainteresowania i na 100% znajdą się zainteresowani.

   Skomentuj

 2. 3ndriu
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-17 22:00

  Nie wiem czy jest to tak użyteczne, uber nie ma wszędzie stałej bazy kierowców a firmom bardziej od kosztów powinno zależeć na pewności.

  Skomentuj Historia edycji

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!