Na topie

Głośniki bluetooth, które dają radę - Ultimate Ears zwiększa zasięg

Autor:

Szef strefy Ciekawostki

więcej artykułów ze strefy:
Ciekawostki

Kategoria: Ciekawostki Gadżety Tematyka: Głośniki bezprzewodowe Głośniki bluetooth Producenci: Logitech

Firma Ultimate Ears chce, by Polacy słyszeli o niej częściej, a przynajmniej o jej głośnikach bluetooth, które na świecie zbierają bardzo dobre oceny.

 • Głośniki bluetooth, które dają radę - Ultimate Ears zwiększa zasięg
A A

Należąca do grupy Logitech firma Ultimate Ears ogłosiła, że planuje wyraźnie zwiększyć swoją obecność na polskim rynku. To dobra wiadomość dla osób, które w najbliższym czasie planują zakup głośnika bluetooth.

Bezprzewodowe głośniki stanowią podstawę oferty tego amerykańskiego producenta. Gadżety te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, (naturalnie) mobilnością oraz niezłym brzmieniem. Zbierają bardzo dobre oceny w testach, na przykład popularnego brytyjskiego magazynu What Hi-Fi?.

UE Boom 2

Głośniki Ultimate Ears są wodoodporne i mają zabezpieczenia przeciwpyłowe. Dodatkowym atutem jest odporność na upadki z wysokości 1,5 metra. Dopełnieniem całości są natomiast akumulatory zapewniające przeważnie kilkanaście godzin słuchania muzyki. 

UE Wonderboom

Na aktualną ofertę Ultimate Ears składają się: Wonderboom (ważący 500 g głośnik z 10-godzinnym czasem pracy, z 2 aktywnymi membranami 40 mm i 2 pasywnymi radiatorami – za 399 zł), Boom 2 (spełniający normę IPX7 i grający z głośnością do 90 dBA maksymalnie przez 15 godzin – za 599 zł) oraz Megaboom (z wyczuwalnym basem, czystym brzmieniem i akumulatorem na 20 godzin – za 999 zł). 

Poniżej możecie zobaczyć poświęcone im spoty:

Źródło: Ultimate Ears

Odsłon: 3736 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. kokosnh
  Oceń komentarz:

  7    

  Opublikowano: 2017-09-20 15:07

  Ten moment gdy jesteś w górach, cisza spokój, a to ktoś nagle obok dubstep-u słucha...

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!