Na topie

Uncharted 4 od dziś bogatsze o dodatek Bounty Hunters

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry PlayStation 4

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry PlayStation 4 Tematyka: DLC gra akcji Zwiastuny gier Producenci: Naughty Dog SONY

Producent wprowadza do Uncharted 4: Kres Złodzieja sporo dodatkowej zawartości.

  • Uncharted 4 od dziś bogatsze o dodatek Bounty Hunters
A A

Bawicie się przy Uncharted 4: Kres Złodzieja? Chociaż twierdząco odpowiadać mogą tu jedynie właściciele PlayStation 4, produkcja ta na brak zainteresowania raczej nie narzeka. Tym bardziej, że jest nadal rozwijana.

Od dziś gra bogatsza jest o zawartość z dodatku Bounty Hunters. Największe atrakcje to tutaj bez wątpienia mapa Village znana z drugiej odsłony serii, a także nowy tryb rozgrywki - tytułowy Bounty Hunters. Przeznaczony jest on do rozgrywki sieciowej, gdzie dwie drużyny staną do rywalizacji w celu zdobycia określonej liczby punktów. Te pojawiać będą się na ich kontach po wyeliminowaniu oponenta i zebraniu pozostawionych przez niego punktów. Każda drużyna posiadać będzie kapitana, którego unicestwienie punktowane ma być wyżej.

To jednak nie wszystko. Liczyć można też na nowe bronie - DC Single Action, RKL-155, Lowe-S, Harrison 1890, US-AN 12, a także kolejne dopałki i możliwość oglądania powtórek kinowych.

„Jedna z największych paczek skarbów z dodatkami jest już dostępna w Uncharted 4! Nowy tryb gry online, powrót dobrze Wam znanej mapy z Uncharted 2 i wiele więcej - zobaczcie zwiastun i nie zapomnijcie pobrać ostatniej aktualizacji gry :)”


Źródło: PlayStation Polska EXTRA

Odsłon: 3721 Skomentuj newsa
Komentarze

11

Udostępnij
    1. kitamo
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-09-22 22:00

      Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem

      Skomentuj

    2. prime27pl
      Oceń komentarz:

      4    

      Opublikowano: 2016-09-22 22:09

      Po co to ? przeciez i tak macie odsłon od zarąabnia dzięki hejterom

      Skomentuj

      1. kitamo
        Oceń komentarz:

        4    

        Opublikowano: 2016-09-22 22:33

        wiesz, chciwość

        dzis zatrudnia się nawet takich żeby tylko odsłony były. Nawet na allegro możesz takie usługi kupic :)

        Skomentuj

    1. Roller Mobster
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-09-23 10:10

      Oni napiszą po południu. Teraz siedzą w szkole.

      Skomentuj

    2. ygdersil
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2016-09-23 13:10

      Największych spazmów to dostajesz póki co ty ,nie ma newsa bez spuszczania się nad grafiką U4 .Zresztą twoje pożal boże posty anty PC każ mi twierdzić ,ze to ty jesteś z gimnazjum. Bo nikt dorosły się takimi głupotami nie zajmuje

      Skomentuj

      1. Roller Mobster
        Oceń komentarz:

        -1    

        Opublikowano: 2016-09-23 14:07

        Spuszczam się nad grafiką U4 bo jest technologicznym majstersztykiem który nie ma sobie równych. To oczywiste. Posty anty-PC? Nic nigdy takiego nie napisałem.

        Skomentuj

          1. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-09-23 17:21

            W którym tytule?

            Skomentuj

          2. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -2    

            Opublikowano: 2016-09-23 17:43

            Nigdzie tu tego nie widzę.

            Skomentuj

          3. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2016-09-23 20:04

            Czekam dalej na tytuł tej gry. Widzę, że stanowi to jakiś problem prostaczki.

            Skomentuj

          4. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2016-09-24 12:08

            Magistrzyno a jak sie w to gra? Jakie zakończenie? Efekty CG do Avatara też przerzuciły kompy ale jakoś średnio da sie w to zagrać :D Jakim trzeba być przygłupem by demo technologiczne porównywać do gry?

            Skomentuj

          5. Roller Mobster
            Oceń komentarz:

            -1    

            Opublikowano: 2016-09-24 14:39

            Gra na PC z ładniejszą oprawą od U4 - "Adam" :D A w filmie "Chappie" PS4 posłużyło do przegrania ludzkiej świadomośco do robota :D Czyli PS4 rulez :D Co za parówa :)