Na topie

W Trancelation liczy się refleks i logika

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

O tym, czy gra Trancelation rzeczywiście wciąga tak bardzo, jak zapowiadają to twórcy z MythicOwl, będzie można się przekonać już w ten weekend.

 • W Trancelation liczy się refleks i logika
A A

Dynamiczna zręcznościówka z elementami gry logicznej w psychodelicznym świecie? Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, taka gra rzeczywiście powstaje. Nad Trancelation, bo taki nosi tytuł, pracuje warszawskie studio MythicOwl, które przygotowało nowy materiał wideo, będący jednocześnie wprowadzeniem do pewnej zapowiedzi.

W Trancelation gracze będą mogli popracować nad swoim refleksem, a jednocześnie sprawdzić umiejętności kojarzenia słów. Zadanie polega na kierowaniu świetlistą kropką oraz jednoczesnym unikaniu przeszkód i łączeniu ze sobą odpowiednich wyrazów. Zainteresowani? Zatem rzućcie okiem na teaser:

Wspomnieliśmy o zapowiedzi, więc przejdźmy do niej. Studio MythicOwl ogłosiło mianowicie, że pojawi się na tegorocznym PGA, by dać możliwość sprawdzenia Trancelation w akcji. Na graczy będą czekać trzy poziomy trudności. To jednak nie wszystko.

Na stanowisku polskiej ekipy zorganizowany zostanie też konkurs – codziennie ktoś (a konkretnie ten, kto zdobędzie najwyższy wynik w grze) wyjdzie z poznańskiej hali bogatszy o klawiaturę Razer BlackWidow Ultimate. Przypomnijmy, że impreza odbędzie się już w ten weekend.

Studio MythicOwl nie może niestety zdradzić, kiedy odbędzie się premiera gry, ale jej karta jest już obecna na Steamie.

Źródło: MythicOwl

Odsłon: 2716 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. jaredj
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-03 12:46

  Nie rozumiem takich gier, dla mnie na ekranie jest po prostu chaos ;) Do takich gier trzeba chyba mieć specyficzny mózg/umysł - bez żadnych podtekstów i obrazy, po prostu, jedni to mają, inni nie - ja nie mam.

  Skomentuj

  1. Snack3rS7PL
   Oceń komentarz:

   2    

   Opublikowano: 2017-10-03 14:13

   To naucz się filtrować i organizować bodźce

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!