Na topie

Wargaming gra z WOŚP

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

Kategoria: Gry Tematyka: Wargaming

Wargaming wraz z partnerami przygotował aukcje, dzięki którym można pomóc potrzebującym, a przy okazji otrzymać prezenty.

Wargaming gra z WOŚP

A A

W najbliższą niedzielę odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale rozmaite sławy i firmy prowadzą aukcje już teraz. Wśród nich (ponownie) jest Wargaming.

Wydawca gier World of Tanks i World of Warships wraz z firmami Cobi i Merlin Publishing przygotował atrakcyjne aukcje. Zainteresowani mogą przekazać pieniądze na pomoc najmłodszym, a równocześnie otrzymać rzadko spotykane czołgi lub okręty, zestawy klocków lub puzzli oraz komiksy. 

Aukcje trwają do 25 stycznia, a cały dochód z nich zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Można na przykład wylicytować czołgi Obiekt 252U albo Su76i w grze i dodatkowo otrzymać złożone z 450 klocków zestawy z powstańczym czołgiem Panther, 1000-elementowe puzzle i komiks World of Tanks: Roll Out.

Jest też coś dla wielbicieli okrętów – to aukcje z jednostkami premium: Gremiaszczy, Fujin i Kamikaze, a także Belfast, Kamikaze R i Imperator Nikolai I. Do tych trzech ostatnich organizatorzy dorzucają jeszcze kolekcjonerskie puzzle, które po ułożeniu dają nawiązujący do World of Warships obrazek o wymiarach 68x48 cm.

Wszystkie aukcje Wargaming z okazji 26. finału WOŚP znajdziecie na stronie Allegro.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 3227 Skomentuj newsa
Komentarze

19

Udostępnij
 1. hex3n
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2018-01-12 11:39

  WOW! Szacun za pomysł.

  Skomentuj

 2. franiux
  Oceń komentarz:

  2    

  Opublikowano: 2018-01-12 12:11

  A dla Tadzia na zbożne cele to nic nie ma ?. Jaka szkoda.

  Skomentuj

 3. Yamaraj6
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2018-01-12 12:30

  Bardzo dobrze może w końcu uda im się zebrać odpowiednią sumę aby wskrzesić sami wiecie kogo.

  Skomentuj

 4. Pardek
  Oceń komentarz:

  -3    

  Opublikowano: 2018-01-12 12:41

  Wargaming funduje chatę i auto Królowi Żebraków.

  Skomentuj

   1. Pardek
    Oceń komentarz:

    0    

    Opublikowano: 2018-01-12 14:10

    Ograniczony to Ty jesteś. Fundacje powinna prowadzić osoba, która posiada duży majątek, by nie kraść kasy zebranej na ZUPEŁNIE inne cele niż same założenia fundacji. Bo syn kucharki bez pracy raczej 5 domów, wyjazdów do Ameryki Południowej czy jazdy własnym Range Roverem nie fundnął sobie z powietrza. Z resztą już dawno mu udowodniono, ile "podbiera z puszek". Ani złego słowa na WOŚP bym nie powiedział gdyby kasa była przeznaczana w należyty sposób. Sam bym do puszki nawet wrzucił i to nie mało. Ale to, że ludzie dają się nabrać na bełkot jąkały, świadczy o tym jak mało inteligentni są i jak dają sobą w banalny sposób manipulować.

    Skomentuj Historia edycji

    1. jakub1t
     Oceń komentarz:

     -5    

     Opublikowano: 2018-01-12 14:55

     Jasne że lepiej jak by nie podbierał aż tyle, bo podbierać musi aby normalnie żyć . Ale mimo to należy mu się za to co robi. A że rodzinę zatrudnia to co w tym dziwnego . Jak w każdej prywatnej firmie. Sam bym tak robił, chociaż podobno z rodziną dobrze to się wychodzi na zdjęciach.

     Dodam jeszcze, że mało wiesz o ludziach skoro myślisz że majątek zagwarantuje brak skorumpowania. Wszyscy kradną jednakowo tylko bogatsi potrzebują więcej.

     Skomentuj Historia edycji

     1. Pardek
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-12 15:03

      Nie nie należy się ani złotówka. Działa z dobroci serca przecież :P Fundacja nie jest formą zarobku. Fundacja ponosi jedynie koszty jej działania i na tym koniec. Fundacja to nie biznes tylko akcja charytatywna. Reszta winna iść do szpitali czyli na to, na co jest robiona zbiórka. Idąc tym tokiem myślenia to i dzieciom z puszkami należy się procent, i każdemu kto wymarzł porządnie zbierając tę kasę. Owsiak wie, że ludzie to jelenie i zależy mu na tym by jak najwięcej podebrać dla siebie. Udowodniono mu już malwersacje z tymi jego spółkami kiedy nawet nie wiedział, czy sam zatrudnia siebie w sławnym Złotym Melonie. Daję na Szlachetną paczkę co roku ze 100-150 zł, daję na Caritas z 50-100 zł, daję 1% na Hospicjum dziecięce ale darmozjadowi ani złotówki nie dam.

      PS. Nie powiedziałem, że coś złego jest w zatrudnianiu rodziny.

      Skomentuj

     2. hrabin1
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-12 17:37

      caritas to dopiero aniołki (mój kolega tam pracował)... zresztą w tym kraju, każda patola związana z kościołem jest mniej transparentna niż choćby taki wośp.. jestem rocznik 76, znam dosyć dobrze historie i tak dobrego i fajnego zjawiska jak wośp to daaaaawno w tym kraju nie było, łącznie z przystankiem woodstock.. ale jak ktoś woli wierzyć opcji religijno politycznej z jedynym słusznym światopoglądem do zaoferowania, to tak ocenia jak kolega. uczcie się historii dzieci, żebyśmy nie musieli jeszcze raz jej doświadczać.. nacjonalizm i religijna egzaltacja są dobre dla odmóżdżonych narodów vide państwa arabskie.. pozdrawiam

      Skomentuj

     3. kombajn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-12 18:32

      Ale wiesz że z pieniędzy na te dzieci w szpitalach Owsiak organizuje właśnie przystanek Woodstok? Jak ktoś chce pomagać innym to powinien to robić za darmo. Tak to działa na całym świecie w normalnych krajach bycie prezesem fundacji dobroczynnej to nie sposób na zarobienie na życie tylko powód do dumy i szacunku społecznego z powodu pracy charytatywnej. Owsiak nie pracuje charytatywnie tylko zrobił sobie intratny biznes z WOŚP.

      Skomentuj

     4. Hezen
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-12 18:45

      Kombajn świetnie to wszystko obrałeś w słowa. Ja o WOŚP mam takie samo zdanie jak Pardek, nie dam złodziejowi ani złotówki - więcej nie trzeba pisać, bo koledzy wyżej napisali jak to wygląda.

      Skomentuj

     5. MaNiAc
      Oceń komentarz:

      2    

      Opublikowano: 2018-01-12 20:10

      Popieram... W 100%...

      Skomentuj

     6. jakub1t
      Oceń komentarz:

      -2    

      Opublikowano: 2018-01-13 09:18

      Jak on ma nie brać jak większość czasu zajmuje mu fundacja, z czego by miał żyć? Moja mama parę ładnych lat temu pomagała starszym osobom w różny sposób. I długo nie wytrzymała bo nie da się tego pogodzić z pracą, a tym bardziej z rodziną.

      Skomentuj

     7. kombajn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-15 11:36

      Osoby pracujące charytatywnie albo maja z czego żyć albo nie pracują charytatywnie w pełnym wymiarze tylko udzielają się w czasie wolnym bo z definicji robią to nieodpłatnie z chęci niesienia pomocy a nie zarobku.

      Skomentuj

     8. kombajn
      Oceń komentarz:

      0    

      Opublikowano: 2018-01-15 14:15

      Ano stąd że rękami i nogami broni się przed ujawnieniem tych informacji i to pomimo wyroku sadowego. Owsiak pozwał o zniesławienie (w sprawie o finanse orkiestry) blogera Matka Kurka i przegrał w sądzie.

      Skomentuj

     9. kombajn
      Oceń komentarz:

      1    

      Opublikowano: 2018-01-16 15:15

      Matka Kurka napisał o przekrętach w fundacji Owsiaka, sprawa trafiła do sądu gdzie bloger się wybronił udowadniając swoje racje a sąd zażądał udostępniania dokumentacji finansowej czego Owsiak nie zrobił.
      "Niezależnie ile procent tej kasy trafia faktycznie w właściwe ręce..." człowieku puknij się w czoło to są pieniądze zbierane od ludzi ze wsparciem organizacji państwowych, samorządowych i osób prywatnych. 100% tych pieniędzy powinno trafiać na cele na jakie zostały zebrane. Nie jakiś procent tylko całość.

      Skomentuj

    2. sawner
     Oceń komentarz:

     -1    

     Opublikowano: 2018-01-14 18:17

     Pisząc "już dawno mu udowodniono, ile "podbiera z puszek"" jesteś ordynarnym kłamcą. WOŚP jest jedną z nielicznych organizacji, która ma kryształowe rozliczenia ze swojej działalności.
     Nie podoba ci się - nie wspieraj, ale skończ z pomawianiem.

     Skomentuj

  1. MaNiAc
   Oceń komentarz:

   0    

   Opublikowano: 2018-01-12 20:09

   Popieram... W 100%...

   Skomentuj

  1. marko.s
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2018-01-13 16:15

   Może i masz rację.
   Na korzyść WOŚP przemawia jednak to że pomaga tam gdzie państwo nie domaga. Wystarczy przejść się do jakiegoś szpitala pediatrycznego i zobaczyć ile tam sprzętu z "serduszkiem".
   Dzięki temu nowemu sprzętowi syn mojego kolegi chodzi po ziemi. Tak ocalił mu życie sprzęt z serduszkiem który podtrzymywał jego życie.

   Skomentuj Historia edycji

 5. michael85
  Oceń komentarz:

  3    

  Opublikowano: 2018-01-12 23:10

  Na wnuczka już nikt się nie nabiera, na policjanta też nie ale oszukiwanie na WOŚP nadal wychodzi im świetnie. Ile Owsiak przetracił kasy ludzi dobrej woli na jakieś Woodstocki, lansowanie homosiów i określonych opcji politycznych! Nie wspominając o tym że jeździł Land Roverem w czasach gdy Polonez był luksusem!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!