Gry komputerowe

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz zapis z nietypowej sesji motion capture

z dnia 2015-05-21
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Już kilka razy mieliśmy okazję wspominać o materiałach publikowanych przez PlayStation Polska. Kolejny z nich również wart jest uwagi.

Wiedźmin 3: Dziki Gon sesja motion capture

Skoro jesteśmy po premierze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to mogłoby się wydawać, że wszelkie materiały wideo z nią związane nie będą już dla nikogo interesujące. Mamy jednak taki, który większość z was obejrzy z przyjemnością.

Już kilka razy mieliśmy okazję wspominać o materiałach publikowanych przez PlayStation Polska. Za każdym razem pojawiała się w nich Kinga Kujawska, która oprowadzała nas po studiu CD Projekt RED, przyglądała się kulisom prac nad grą, a nawet próbowała swoich sił w wybranych aspektach tworzenia nowych przygód Geralta. Pamiętacie zapewne, jak wyglądały jej wysiłki przy pracach nad polską wersją gry. Dzielna prezenterka podjęła się kolejnego wyzwania.

Tym razem wzięła udział w jednej z sesji motion capture i zrobiła to rzecz jasna z charakterystyczną dla siebie gracją. Jakie były tego efekty? Zobaczyć możecie to na poniższym materiale wideo.


Przypominamy, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem. Tam też szukajcie konkursu, w którym wygrać można cyfrową wersję gry na PC.

Źródło: PlayStation Polska

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Miło się tą Panią ogląda :)
  Zaloguj się
  32
 • avatar
  Ehh a mogli zatrudnić tą panią http://www.amy-johnston.com/ wejdźcie na Videos/Reel.
  Zaloguj się
 • avatar
  hmm... dajcie przynajmniej numer gg do tej pani :P
  Zaloguj się
 • avatar
  walka w w3 jest słaba brak tego czegoś
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  ale ona jest pusta...