• benchmark.pl
 • E3
 • Prezentacja Wolfenstein 2: The New Colossus na E3 coraz bardziej realna
Gry

Prezentacja Wolfenstein 2: The New Colossus na E3 coraz bardziej realna

opublikowano przez w dniu 2017-06-10

Wszystko wskazuje na to, że prace nad kolejną produkcją studia Machine Games dobiegają końca. Nowy Wolfenstein powinien pojawić się na E3 2017.

O nowej odsłonie bardzo lubianej przez wielu graczy serii Wolfenstein mówi się od dawna. Problem w tym, że w zdecydowanej większości pojawiały się doniesienia nieoficjalne, a konkretów wciąż nie ujawniano. Czy zmieni się to za kilkadziesiąt godzin?

Bardzo możliwe. Wolfenstein 2: The New Colossus zawitał przedwcześnie do oferty niemieckiego Amazonu. Karta gry szybko zniknęła, ale jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Tym samym warto odnotować, iż sklep zasugerował październikową datę premiery.

To z kolei wskazuje, że prace muszą być na finiszu i tym samym lada moment doczekać powinniśmy się oficjalnej zapowiedzi. Na targach E3? Bethesda już jakiś czas potwierdziła swoją obecność i chociaż prezentacji omawianej strzelaniny nie obiecano to mamy kolejną sugestię, że powinniśmy się tego doczekać.

Wolfenstein 2: The New Colossus Amazon

Konferencja studia Bethesda zaplanowana została na noc z niedzieli na poniedziałek. O ewentualnej prezentacji Wolfenstein 2: The New Colossus i innych nowościach będziemy oczywiście informować.

Źródło: vg247

marketplace

Komentarze

18
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  preis 109€ :D

  Gry na playstation... 450zl xD
  Zaloguj się
 • avatar
  Nie wiem czego się spodziewać, poprzedni Wolf jest zwyczajnie słaby - brak w nim ducha poprzednich Wolfów i specyficznego poczucia humoru Carmacka, a i samo wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Co dziwne Rage i nowy Doom są świetne.
  Zaloguj się
  -4
 • avatar
  Wreszcie jakaś gra dla prawdziwych facetów a nie dla maminsynków jak na switcha i inne indie crapy!!!
  Zaloguj się
  -5
 • avatar
  co jak co ale wolfenstein to dobra strzelanka