Gry

Premiera WRC 7 w piątek - tak wygląda ta gra

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-09-11

Nowe materiały pozwalają rzucić okiem na walkę o najlepsze czasy w WRC 7 na dwóch wyraźnie różnych od siebie trasach w Argentynie i Szwecji.

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery gry WRC 7, a więc najnowszej propozycji Kylotonn Games dla miłośników rajdów (szczególnie w tym wirtualnym wydaniu). W sieci pojawiły się nowe zapisy rozgrywki.

Pierwsze nowe wideo pozwala dokładnie przyjrzeć się temu, jak będzie wyglądać walka o najlepsze czasy w grze WRC 7. Konkretnie widzimy jak (prawdziwy) Stéphane Lefebvre siada za kierownicą (wirtualnego) Citroëna C3 i pokonuje zakręty (równie wirtualnej) trasy w Argentynie. Akcję możemy obserwować z kilku różnych kamer:

Miłośnicy chłodniejszych klimatów mogą się natomiast zainteresować (nieco nudniejszym pod względem ujęć) zapisem rozgrywki od IGN-u. Ten materiał przedstawia jazdę na specjalnym odcinku w Szwecji:

Gra WRC 7 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nabywcy mogą spodziewać się wiernie odwzorowanych tras, samochodów i postaci kierowców na podstawie licencji FIA World Rally Championships i kilku trybów zabawy (w tym gry wieloosobowej na podzielonym ekranie).

Źródło: Bigben Games, Eurogamer

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Przejazd robi wrażenie ale lewitujące kamienie 4:49 miażdżą system.
  Zaloguj się
 • avatar
  Kamienie unoszą się nad drogą, nieźle...
 • avatar
  Działa pod VR czy kolejne badziewie bez obsługi tej technologii? Ja rozumiem że wypuszczanie nowej "wersji" gry dedykowanej dla VR stało się modne (bo drugi raz można zainkasować kasę za DOKŁADNIE ten sam produkt) - ale takie podejście pozostawia duży niesmak... Więc jak to jest z tym WRC 7? Ma VR czy badziewie nie warte uwagi?
  Zaloguj się
 • avatar
  niesamowite
 • avatar
  beznadzieja