Na topie

Xenoblade Chronicles X zachęca nowym zwiastunem

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: gra akcji Nintendo Wii U RPG Zwiastuny gier Producenci: Nintendo

Firma Nintendo nie chce pozwolić nam zapomnieć o swojej najmocniejszej tegorocznej produkcji. Tak więc jeśli macie wolne trzy minuty...

Xenoblade Chronicles X screen

AA

Xenoblade Chronicles X to bez wątpienia najmocniejsza tegoroczna premiera na Wii U. To jRPG dostępne jest na rynku już od kilku dni i zbiera bardzo wysokie noty. Firma Nintendo postanowiła więc przypomnieć o dziele studia Monolith Software i jeszcze raz zachęcić graczy to sprawdzenia tego tytułu w akcji.

Na wstępie przypomnijmy, że Xenoblade Chronicles X to jRPG, które przenosi gracza do roku 2054 i stawia go w samym centrum wypełnionej mechami i dinozaurami planety Mira. Twórcy przygotowali ogromny, otwarty świat czekający na eksplorację, ciekawy system walki opierający się zarówno na konwencjonalnych broniach, jak i specjalnych umiejętnościach oraz kilka nietypowych rozwiązań w kwestii mechaniki rozgrywki.

Wszystko to, wraz z wprowadzeniem fabularnym, obejrzeć możemy na nowym, trzyminutowym zwiastunie z przygotowanymi przez Nintendo polskimi napisami. Bo jak pyta sam wydawca – „co może być lepsze niż wideo pełne robotów bojowych, pozaziemskich potworów i atmosfery tak gęstej, że siekierę można zawiesić?”

Przy okazji możecie zobaczyć, jak wyglada proces tworzenia bohatera / bohaterki:

Źródło: Nintendo

Odsłon: 2997 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij
 1. sertiel
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2015-12-09 19:25

  Ja już zapomniałem dopóki nie zobaczyłem zwiastuna że Nintendo istnieje hehehhe ;] pozdro

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!