Na topie

Zagadkowa zapowiedź Sony przed MWC 2018

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Smartfony

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony Tematyka: MWC 2018 Sony Xperia Producenci: SONY

Nie od dziś mówi się, że Sony planuje zmienić stylistykę swoich smartfonów. Zaproszenie na konferencję prasową zaplanowaną na MWC 2018 zadaje się to potwierdzać.

 • Zagadkowa zapowiedź Sony przed MWC 2018
A A

Już od pewnego czasu wiemy, iż Sony pojawi się na targach MWC 2018. Co więcej, japoński producent powinien mieć do pokazania sporo nowości z kategorii mobile. Nie dziwi zatem podgrzewanie atmosfery przed konferencją prasową, chociaż trzeba przyznać, że tym razem ma to dość zagadkowy charakter.

Na portalach społecznościowych wylądował krótki materiał wideo przypominający o dacie konferencji prasowej. Pochodzi z kanałów sonyxperia, a więc łatwo domyślić się, iż związany jest ze smartfonami. Animacja zdaje się sugerować, iż producent zadba o jak najlepsze dopasowanie nowego smartfona (a być może smartfonów) do dłoni.

To trop obierany najczęściej, zwłaszcza, że już wcześniej pojawiały się doniesienia, iż producent porzuci dotychczasową stylistykę. W głównej mierze chodzić ma o zastosowanie wyświetlaczy o proporcjach 18:9 i odchudzenie ramek, ale najwidoczniej dojdzie do tego coś jeszcze.

Przecieki nie są zgodne co do tego, jakie smartfony zobaczymy. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada premierę Xperii XZ2. Być może pojawi się jednak także chociażby Xperia XZ2 Compact.

Pewne jest jedno, Sony jako jeden z nielicznych producentów ma szansę czymś zaskoczyć. O planach konkurencji wiemy praktycznie wszystko, zwłaszcza o Galaxy S9 i Galaxy S9+.

Źródło: Sony, TechCrunch

Odsłon: 3859 Skomentuj newsa
Komentarze

1

Udostępnij

Smartfony w marketplace

 1. busik
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2018-02-20 18:08

  Czekam na Compacta bo mój już trochę szwankuje. Najlepiej żeby był mniej więcej wielkości Z3c (takiego mam) tylko z większym wyświetlaczem :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!