Monitory

20-calowe OLED TV już w tym roku

przeczytasz w 1 min.

Pod koniec tego roku LG zamierza rozpocząć masową produkcję 20-calowych wyświetlaczy OLED. Panele te prawdopodobnie zostaną użyte w nowych telewizorach LG Electronics. 

Jak na razie w ofercie firmy znajdują się tylko 15-calowe odbiorniki OLED. Producent planuje jednak stopniowe zwiększanie rozmiarów wyświetlaczy. W tym roku pojawią się 20-calowe, za rok przewidziana jest premiera 30-calowych wersji, a w 2012 mają pojawić się modele 40-calowe.

Nowy plan firmy jest bardziej agresywny niż poprzedni, opublikowany w zeszłym roku, który zakładał ukazanie się 32-calowych OLED-ów dopiero w roku 2012. Mamy nadzieję, że te założenia zostaną zrealizowane.

-

LG 15" OLED TV


 

Źródło: TechConnect

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  manioor
  0
  kozaczny design xD troche taki future xD
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   To ten na zdjeciu ma 15 czy 20 cali? bo wyglada na 20
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    super podstawka
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Heh... znaczy się, że LEDy staną się konkurencyjne cenowo dopiero w 2013 roku, stąd mogę się na nie nawet nie doczekać, jak czarnowidztwa co do daty 21.12.2012 również się potwierdzą ;-P
     • avatar
      SoundsGreat
      0
      Wątpię, że pokona Plasmy Panasonica, o świętej pamięci Pioneer'owskim KURO nawet nie wspominając :] Może późniejsze modele, ale zanim takie staną się tanie minie jeszcze kilka lat, a do tej pory... Panasonic jak znalazł.
      • avatar
       Dexterr
       0
       Chyba w życiu nie widziałeś OLEDa na oczy... Ja wdziaiałem i obraz co najmniej dorównuje plazmom , zużycie prądu 10x mniejsze, waga x razy mniejsza, same zalety. Kto dzisiaj kupuje tv który zużywa 300-400W i kontrast spada o 30% już po roku ???
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        w tym roku 20", w następnym 32" LG przyśpieszyło swoje plany nawet mimo braku wyraźnego zagrożenia ze strony konkurencji