Płyty główne

Abit wycofuje się z produkcji płyt głównych

przeczytasz w 1 min.

Do niedawna wszyscy, którzy usłyszeli słowo Abit wiedzieli, że mają do czynienia z konkretną firmą, mogli liczyć na solidne i niezawodne produkty. Teraz szefostwo firmy ogłosiło, że kończy prace nad tworzeniem i produkcją płyt głównych wraz z końcem tego roku. Na otarcie łez przedstawiciele Abita poinformowali, że wszystkim klientom, którzy zakupili już płyty główne lub mają zamiar jeszcze zakupić, będzie świadczyć gwarancję na swoje produkty na kolejne trzy lata.

Abit chcę się skupić nad innymi segmentami rynku, z których część ma być związana z komputerami. Pozostaje życzyć temu znanemu producentowi powodzenia.

 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gothar
  0
  Trochę dziwna decyzja zwłaszcza, że ludzie kupują ich produkty i nie odwalali szmacianki jak np Asrock, który stawiał zawsze na low - end'y. Niech się przerzucą na produkcję kart Graficznych niech modyfikują karty referencyjne bo te rzadko kiedy dobrze wypadają.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Banialuki !
   Ten news wydaje mi się wysoce niewiarygodny i nie mam zamiaru go komentować :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Szkoda, mam Abita leci juz czwarty roczek, a on nadal i nadal na chodzie...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ja również jestem posiadaczem płyty Abit'a, a mianowicie modelu NF7-S... Naprawdę świetna płytka i pomimo upływu czasu nadal elegancko się trzyma :>