Laptopy

Acer Spin 1 - laptop 2 w 1 na co dzień

przeczytasz w 1 min.

Laptopy 2 w 1 cieszą się coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego – otwierają nowe możliwości, zarówno jeśli chodzi o pracę czy naukę, jak i szeroko rozumianą rozrywkę. Zakup takiego sprzętu nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, na co najlepszym dowodem jest Acer Spin 1.

Acer Spin 1 to niedrogi laptop konwertowalny – z zawiasem, umożliwiającym obrót ekranu o 360 stopni i tym samym uzyskanie tabletu (albo też czegoś pomiędzy). Model ten jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz Full HD typu IPS o przekątnej 11,6 cala: wystarczający duży, by komfortowo bawić się i pracować, a równocześnie dość mały, by można było mówić o sprzęcie mobilnym. Dodajmy w tym miejscu, że jego waga wynosi jedynie 1,25 kg, a naładowany do pełna akumulator zapewnia do 10 godzin pracy. 

Acer Spin 1 laptop

Podstawowym wariantem laptopa jest Acer Spin 1 (NX.GRMEP.001). Jego serce to dwurdzeniowy procesor Intel Celeron N3350 taktowany zegarem 1,1 GHz z układem graficznym Intel HD Graphics 500. Towarzyszą mu 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci flash na pliki. Na pokładzie znalazło się również miejsce na czytnik kart pamięci, porty HDMI, USB i mini jack oraz moduły łączności bezprzewodowej: Wi-Fi 802.11ac i Bluetooth 4.2.

Taka specyfikacja jasno pokazuje, że nie jest to demon prędkości, ale w podstawowych zadaniach – takich jak przeglądanie stron internetowych, korzystanie z portali społecznościowych, praca z dokumentami, oglądanie filmów i seriali czy granie w gry przeglądarkowe – powinien sprawdzić się bez zarzutu. A wszystko to już za około 1500 złotych. 

Źródło: Acer

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!