Gry

2K Games zapowiada tajemniczą grę Advent

przeczytasz w 1 min.

Nowa produkcja AAA przedstawi dystopijną wizję świata przyszłości.

Advent

Od jakiegoś czasu wiemy, że firma 2K Games planuje dużą premierę. Wiemy, że ma to być produkcja AAA, stąd też pojawiły się pogłoski, jakoby nowym tytułem miała być Mafia 3. Wygląda jednak na to, że będziemy mieli do czynienia z zupełnie nową marką. Amerykański wydawca opublikował bowiem za pośrednictwem Twittera animację GIF, która zwiastuje, że nowa gra przedstawi dystopijną wizję świata przyszłości.

Nowa gra ma nosić tytuł Advent i informacje na jej temat są na razie bardzo ograniczone. Oprócz wspomnianej już animacji wystartowała również strona Advent Future, stylizowana na witrynę korporacji dążącej do polepszenia warunków życia całego społeczeństwa. Jej slogan brzmi: „razem budujmy lepszą przyszłość”. Na stronie możemy też przeczytać, że „genowa terapia Advent uwolni nas od chorób”, a średnia długość życia wzrośnie do 120 lat. 

Terapia ta ma być darmowa – wystarczy, że zgodzimy się na udział w tajemniczym eksperymencie i zostaniemy przeniesieni do lepszego miasta. Choć jest to nieco bardziej futurystyczna wizja, myślę, że fani Roku 1984Nowego wspaniałego świata będą czuli się jak w domu. Dystopia bowiem aż bije z tych prezentacji.

Nic więcej niestety nie wiadomo – na szczegóły będziemy musieli poczekać najprawdopodobniej do targów E3. Co ciekawe jednak, pierwsze screeny najbardziej wskazywałyby chyba na symulator budowy futurystycznego miasta. Zresztą sami zobaczcie:

Źródło: GameSpot, Advent, Twitter / 2K Games

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomecek
  2
  Czyli nici z Mafii 3. Jestem bardzo rozczarowany :(
  • avatar
   XaRaDaS
   1
   A gdzie ten gif ??

   A z screenów to sobie można opisywać różne rzeczy, ja tam widzę kontynuację Syndicate 1 i 2 Bullfroga, bo 3 to jakaś porażka była.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Adwent to w grudniu
    • avatar
     Ladros
     0
     OMG...
     rozczarowanie kompletne.
     • avatar
      Konto usunięte
      -7
      Coś się chyba pomyliło bo w galerii są bardzo małe obrazki - niecałe 300x300 px...
      Poza tym zapraszamy autora do newsa o Mad Max bo czekamy tam na sprostowanie małego kłamstewka.
      • avatar
       user14
       0
       Nie mamy zbyt dużo informacji więc trudno powiedzieć cokolwiek na ten temat. Jeśli jednak rzeczywiście jest to kolejna gra o tematyce "future" to podziękuję, bo już mi się przyszłościowe wizje świata przejadły.
       Liczyłem bardziej na Mafię... tym razem powiedzmy w latach 60-70- no ale cóż...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Sprawdzaliście stronę?
        Czasami na czerwono pojawiają się sprzeczne informacje :D jakby ktoś hakował stronę.

        Już doczekać się nei mogę :D
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Zobaczycie, że to będzie Mafia, ale osadzona w przyszłości ;). W sumie fajny pomysł, bo ciągle tylko lata 30-60 czy GTA - teraźniejsze.